18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
dziarski 2016-09-18, 23:41
no to ja wyjaśnię, że jest to niedawno otwarte rondo a właściwie połączone dwa ronda. przy wcześniejszej organizacji ruchu rowerzysta miałby pierwszeństwo, teraz nie ma, ale tam codziennie ktoś się myli bo ronda są malutkie i połączone, tak że z jednego wjeżdża się na drugie - na filmiku jak się przyjrzycie to widać, że rowerzysta dopiero co zjechał z drugiego ronda i najwyraźniej nie ogarnął, że znów jest na rondzie. oczywiście popełnił błąd ale dopiero co te ronda otwarli i trzeba tam jeździć uważnie bo nie jest to do końca klarowne rozwiązanie i wielu ludzi zwłaszcza przyzwyczajonych do poprzedniej organizacji się tam myli, nie ma co drzeć ryja niepotrzebnie
Zgłoś
Avatar
w0kzz 2016-09-18, 23:42
Z taką muzyką w tle to bym się wstydził gdziekolwiek wstawiać ten film, a co do opierdolenia rowerzysty to się należało.
Zgłoś
Avatar
Azazel 2016-09-19, 0:10
ale muzyki to słuchasz dojebanej...
Zgłoś
Avatar
Filogyna 2016-09-19, 1:38
dziarski napisał/a:

no to ja wyjaśnię, że jest to niedawno otwarte rondo a właściwie połączone dwa ronda. przy wcześniejszej organizacji ruchu rowerzysta miałby pierwszeństwo, teraz nie ma, ale tam codziennie ktoś się myli bo ronda są malutkie i połączone, tak że z jednego wjeżdża się na drugie - na filmiku jak się przyjrzycie to widać, że rowerzysta dopiero co zjechał z drugiego ronda i najwyraźniej nie ogarnął, że znów jest na rondzie. oczywiście popełnił błąd ale dopiero co te ronda otwarli i trzeba tam jeździć uważnie bo nie jest to do końca klarowne rozwiązanie i wielu ludzi zwłaszcza przyzwyczajonych do poprzedniej organizacji się tam myli, nie ma co drzeć ryja niepotrzebnie



Ale przecież jest znak...

marcinsud napisał/a:



Bo to przejście dla pieszych dlatego też się po nim nie biega. Kierowca pojazdu poruszającego się jezdnią nie jest gotowy na nagłe pojawienie się kogoś na drodze w tak oznaczonym miejscu i słusznie.

Jeśli przejazd jest oznaczony jako przejazd rowerowy to można się już nastawić, że jakiś samobójca wbije na drogę na pełnej kurwie bo mu kardio spadnie jak troszkę zwolni.



Na połowie skrzyżowań z pasami i dla pieszych, i dla rowerów połowa Januszy, co to nie odróżniają zielonej strzałki od zielonego światła, także strzela z pizdy...

Zastąpcie przepisy zdrowym rozsądkiem, a wszystkim jeździć będzie się lepiej.

p.s. Niedawno jechało mi się rowerem 40 km/h na drodze z ograniczeniem 40... A mimo wszystko jeden kierowca obraził się na mnie za jazdę po ulicy. Powiedz mi: jak każdemu dogodzić?
Zgłoś
Avatar
DarthMoon 2016-09-19, 6:03
"....bo Ci rower do stawu wpierdole..."
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-09-19, 11:43
Wszystko fajnie, tylko Ty chłopie do opierdalania ludzi się nie nadajesz, bo brzmisz kurwa trochę za bardzo melancholijnie i sympatycznie... Masz takie dźwięczne "r"... No kurwa po prostu morda sama się uśmiecha
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2016-09-19, 12:40
DarthMoon napisał/a:

"....bo Ci rower do stawu wpierdole..."

Żebyście wiedzieli ile z tego stawku obok, parenaście lat temu, zanim powstały tam osiedla, podczas czyszczenia wyciągnęli już rowerów i innych rzeczy to byście zdębieli. Nawet karoseria od malucha się znalazła. A butelek i szkła to wyjechało z dziesięc kontenerów na gruz ,ale to pozostałości po czasach jak był tam jedyny lokalny sklepik przy stawku, tuż obok obecnego ronda.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-09-19, 14:41
Shephards napisał/a:


To nie jest pomysł, a aktualne przepisy.
I jest racjonalne wytłumaczenie, które jest dosyć proste.
Idiota na rowerze wjeżdżający na pasy może z łatwością spowodować wypadek aniżeli pieszy lub osoba przeprowadzająca rower. Nie rozumiesz czegoś w tym?



marcinsud napisał/a:

Bo to przejście dla pieszych dlatego też się po nim nie biega. Kierowca pojazdu poruszającego się jezdnią nie jest gotowy na nagłe pojawienie się kogoś na drodze w tak oznaczonym miejscu i słusznie.

Jeśli przejazd jest oznaczony jako przejazd rowerowy to można się już nastawić, że jakiś samobójca wbije na drogę na pełnej kurwie bo mu kardio spadnie jak troszkę zwolni.



Dlaczego przyjmujecie, że przejechanie przez przejście jest jednocześnie wtargnięciem? Ja np. przejeżdżam z prędkością często równą idącemu pieszemu. Gdzie tu jakiekolwiek zagrożenie?
Codziennie jeżdżę też samochodem i zupełnie nie przeszkadza mi jak ktoś na rowerze przejeżdża wolno przez przejście.
Zgłoś
Avatar
matikk 2016-09-19, 15:04
akurat w tym wypadku trafiłeś nie na typowego bezmózgiego rowerzyste tylko to jest taki Pan Roman, który kiedys jak był zawodnikiem chyba jeździł bez kasku i głowa coś tam przyjeła

ani kulturalne wytłumaczenie ani żadne by tu nic nie dało xD
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2016-09-19, 18:41
BrianGriffin napisał/a:

Ja np. przejeżdżam z prędkością często równą idącemu pieszemu. Gdzie tu jakiekolwiek zagrożenie?

Zagrożeniem nie jest prędkość na przejściu tylko PRĘDKOŚĆ ZBLIŻANIA się do przejścia.
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2016-09-19, 19:12
I tak z tego wszystkiego nic mnie tak nie wkurwia jak rowerzysta który jedzie po drodze ,a obok ma chodnik dla rowerzysty.
Zgłoś
Avatar
szlovak 2016-09-19, 20:05
Ja bym normalnie prawidłowo jechał rondem i nie miałbym żadnych wyrzutów sumienia. To już bardziej chyba się bym przejmował tym psem co go raz przejechałem jak mi wyskoczył, bo pies przecież nieświadomy w głównej mierze co odpierdala i szkoda człowiekowi zwierzaka. A tu prosta sprawa by była, gościu buli z własnej kasy za remont i dostaje mandat za swój debilizm
Zgłoś
Avatar
ksirion 2016-09-19, 21:13
"Bezmózgi rowerzysta-dawca wymusza pierwszeństwo. Chyba słusznie."
Słusznie, że wymusza? No nie wiem, nie byłbym taki pewny.
Zgłoś
Avatar
eirelim 2016-09-20, 3:14
a nie mozna bylo go poprosu puscic? co on za krzywde taka ci zrobil na tym rondzie? jestes poprostu zwykłym prostakiem i tyle w temacie za ten jezyk chamski powinien ci przypieprzyc w gebe cepie ze wsi
Zgłoś
Avatar
mit2 2016-09-20, 15:49
Cytat:

a nie mozna bylo go poprosu puscic? co on za krzywde taka ci zrobil na tym rondzie? jestes poprostu zwykłym prostakiem i tyle w temacie za ten jezyk chamski powinien ci przypieprzyc w gebe cepie ze wsi


O, znalazł się bohater nagrania
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie