18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Natknąłem się na taką oto wesołą twórczość ideologiczną jednej z feministek,
A potknąłem się o to, gdyż właśnie wygrała batalię sądową z R.A. Ziemkiewiczem i z ciekawości chciałem zobaczyć jakie marksistowskie miazmaty z siebie wydobywa - nie zawiodła mnie :)






źródło:
wysokieobcasy(at)pl

2019-09-13, 21:23
To samo ma się do grubych, wąsatych Januszy ze spoconymi dupami i kałowym oddechem. Wszyscy są piękni.

2019-09-13, 21:24
Czyli nigdy. Dziękuję dobranoc.

do...........ka
2019-09-13, 21:32
Ciekawy cytat, dokładnie pokazuje na czym im zależy. Na atencji, której nigdy nie miały.

2019-09-13, 21:47
Ludziom z nudów i dobrobytu odpie**ala już powoli i tworzą sami problemy.

Jeśli ta kretynka myśli, że oszuka przyrodę, która zaprogramowała nas ludzi i inne zwierzęta na poszukiwanie sprawnych fizycznie i atrakcyjnych partnerów, to chyba ją poj***ło do końca.

Jak gruby i łysy kaszalot chce byc obiektem pożądania to zamiast zmuszać zdrowych psychicznie mężczyzn aby udawali, że brzydota jest ładna to niech ruszy swoje spasione dupsko i zrobi coś ze sobą aby schudnąć a jak nie ma raka i chemii to niech wlosy zapuści, co akurat nie wymaga dosłownie żadnego wysiłku poza poczekaniem aż same urosną.

No ale lepiej zwalac winę na facetów, że wolą zadbane laski a nie łyse wieloryby co zwalaja winę za bycie j***nym tucznikiem ma geny, tarczyce, grube kosci i piątek 13go...
I wiem co mówię bo byłem mega gruby ale zrzuciłem i to wcale nie jest trudne.
Jakbym na kompie był a nie tel to nawet bym wam wrzucil fotke przed i po.

2019-09-13, 21:59
Bo najważniejsze jest wnętrze...

2019-09-13, 22:04
Wnętrze ma tak samo ch*jowe jak powłokę, tego sie nie da oddzielić.

2019-09-13, 22:09
Cytat:
"Równouprawnienie będzie wtedy, gdy łysa i gruba kobieta, idąc ulicą, będzie myślała, że jest obiektem marzeń wszystkich przechodzących mężczyzn"

Jestem zwolennikiem równouprawnienia. Więc popieram, że łysa i gruba kobieta, idąc ulicą, myśli, że jest obiektem marzeń wszystkich przechodzących mężczyzn....

Boję się jednak, że będziemy zmuszani do uważania grubej i łysej kobiety za obiekt pożądania.
Wtedy równouprawnienie z pewnością się skończy.

2019-09-13, 22:13



aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Cytat:
Boję się jednak, że będziemy zmuszani do uważania grubej i łysej kobiety za obiekt pożądania.
Wtedy równouprawnienie z pewnością się skończy.




otóż to panie klego...

2019-09-13, 22:18
Nie..równouprawnienie będzie wtedy gdy mój kumpel który ma 150cm. wzrostu por*cha w końcu za darmo.

2019-09-13, 22:19
Terroryzm, feminizm, trzęsienia ziemi, dżuma - armagedon jest blisko ;-)

2019-09-13, 22:20
Wygląda jak jakaś marna prowokacja ;)

2019-09-13, 22:24
~Velture napisał/a:

Ludziom z nudów i dobrobytu odpie**ala już powoli i tworzą sami problemy.

Jeśli ta kretynka myśli, że oszuka przyrodę, która zaprogramowała nas ludzi i inne zwierzęta na poszukiwanie sprawnych fizycznie i atrakcyjnych partnerów, to chyba ją poj***ło do końca.



Stary z tobą to tylko siąść na Piwie i dzielić się tymi mądrościami ;) ! Pozdro!

2019-09-13, 22:27
Za daleko od kuchni odeszła i się w głowie poj***ło

2019-09-13, 22:34
atlik napisał/a:

Stary z tobą to tylko siąść na Piwie...



Butelkowym, czy puszkowym... bo to wiele powie o przebiegu

:mrgreen: