18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Według źródła oburzona mamusia wrzuciła do sieci nagranie na którym widać jak policjant napierdala jej ,,niewinną" córeczkę.

Info:
ukryta treść
The Milwaukee County Sheriff’s Office (MCSO) responded to public criticism after video showing a deputy punching a girl as she lay on the ground after a traffic stop appeared on social media earlier this week. Phone video shot by a bystander captures the deputy striking the girl as the person taking the video screams in shock. The Facebook post of the video is captioned “A friend asked me to post her 17 yo daughter getting hands put on her by Milwaukee county sheriff department yesterday.” A few seconds into the video, another deputy steps forward, obstructing the view of the struggle.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2023-10-31, 10:01 6
Mogła się urodzić biała to by wpierdolu nie dostała
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-10-31, 12:26 6
Takie równouprawnienie jest ok, wpierdol tak samo dostaje jak facet xd
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-10-31, 12:48 17
ale w czym jest problem?
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-10-31, 15:10 6
Zaraz znow na kolana beda klekac , gowno murzynskie na rowni z zydami. Scierwo do odpalu
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-10-31, 15:46 2
Sama ją napierdala ale komuś to nie da.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-10-31, 16:00 7
czarnuch zawsze profilaktycznie powinien dostać wpierdol i jakoś nie wierze w jej niewinność
Zgłoś
Avatar
hks1920 2023-10-31, 16:14 2
Dobre sztuki jej sadzi
Zgłoś
Avatar
barman32 2023-10-31, 16:40
Pies do pieca, małpa do uśpienia.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-31, 16:41 1
A jest info za co dostała?

Bo właśnie od tego zależy czy to faktycznie "lewackie skamlenie" czy też bezprawne użycie siły przez policajów.

Jestem za nie cackaniem się z przestępcami, ale jeśli policaj bije za niewinność, to właśnie policaj jest przestępcą. A właśnie po to mają kamery w odznace aby było jasno widać kto był winien.

Tyle że post ze Srik-Toka oczywiście nie będzie miał odpowiedzi policji. Ale jeśli zupełnym przypadkiem akurat wtedy "kamera mi się zepsuła", to odpowiedzi tej nie będzie albo będą kręcić. Nawet jeśli kamera jest chińskim gównem, policaje chodzą parami (bo jeden umie czytać drugi pisać ) i nie zepsują się kamery u obu jednocześnie.

Tak więc zamiast podawać posty ze Srik-Toka bez kontekstu to właśnie odpowiedź policji jest miarodajna. Jest film z kamery (AXON, taki jak 25% tematów na Sadolu "ale nie będzie bo już nie żyje")? Jeśli tak, pierdolić BLMowskie skamlenie. Jeśli nie, policajów do więźnia.

(Tak tak wiem, myślenie życzeniowe z mojej strony...)
Zgłoś
Avatar
uzytkownik609 2023-10-31, 20:30 1
Spierdolenie w komentarzach jest niesamowite. Pomyślcie jakby waszą matka tak dostawała od policjantów i nic nie możesz zrobić.
A potem jakiszjeb będzie pisał pod filmem że pewnie zasłużyła i profilaktycznie powinna dostać wypierdol.
Jesteście pojebani.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-11-01, 9:07
Stara tez powinna dostać wpierdol za to darcie ryja.
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2023-11-01, 9:16
niewinny mudziń?????
hahahahahahhaha
dobre
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-01, 12:24
uzytkownik609 napisał/a:

Spierdolenie w komentarzach jest niesamowite. Pomyślcie jakby waszą matka tak dostawała od policjantów i nic nie możesz zrobić.
A potem jakiszjeb będzie pisał pod filmem że pewnie zasłużyła i profilaktycznie powinna dostać wypierdol.
Jesteście pojebani.



Jakby moja matka odjebała jakąś trzodę na drodze jak zapewne zrobiły te naczelne to policja nie musiałaby strzelać ani razić prądem bo w końcu jesteśmy biali i tym różnimy się od zwierząt. Te naczelne zapewne nie potrafiły zrozumieć prostych poleceń, które biały pewnie by wykonał unikając niepotrzebnej eskalacji. Często nie dotyczy to naszych jebanych patusów, które wypełzają ze swoich legowisk jak na osiedlu policja zawija Alanka za trzecią w tym tygodniu kradzież roweru.
Chyba jeszcze niewiele w życiu widziałeś
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-11-02, 17:36 1
Ludzie dalej nie kumają, że na sadisticu cieszy użytkowników jak murzyn dostaje w pizde i nie potrzebujemy wiedzieć czy im się należało, czy nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie