18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~REsadER 2023-10-12, 15:38 31
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zakładam, że to dziewczyna bo oryginalny tytuł brzmi ,,equal rights, equal fights".



no matter, monkey is monkey
Zgłoś
Avatar
Mpp2007 2023-10-12, 18:20 8
But spadł, otarła się o smierć.
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-10-12, 19:28 16
Właśnie tak powinno być jeśli baba atakuje facet ma prawo jej oddać jak równemu sobie , bravo , gdyby taka Polsce się faceci w rurach zachowywali to dziś baby by latały jak pszczoły kolo cukru wokół facetów a jest odwrotnie bo każdy koniobijcy pizdy nie widział gołej ,
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-10-12, 20:54 1
Takie bystre, takie wyzwolone, takie yntelygentne, a jeszcze się nie naumiała trzymać gardy.
Zgłoś
Avatar
Kubaeinstein 2023-10-12, 22:19
To było piękne podwójnie:
- dobre jebnięcie z dobrym dźwiękiem
- brak spermiarzy wokół, którzy chcieli bronić tej małpicy
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-12, 22:39
Mirek19850509 napisał/a:

Właśnie tak powinno być jeśli baba atakuje facet ma prawo jej oddać jak równemu sobie , bravo


Nie. Kobiety nie wolno uderzyć nigdy, nawet w samoobronie.

Z drugiej strony na tym filmie kobiety nie ma, jest tylko samica niggera (nie mylić z cywilizowanymi murzynami), różnią się kulturą a raczej jej brakiem. Odróżnia się po wyglądzie: ubraniach, owłosieniu, tatuażach.

Miałam niedawno do czynienia z dziewczyną z Nigerii. Nawet nie durna (tzn. była trochę diversity hire ale przebłyski miała), ale kółko w nosie, bo tak jej się wydawało że taka moda jest (no i jest, ale nie tam gdzie warto naśladować). Wiele razy ledwo się powstrzymałam aby krzyknąć "co ty robisz, wyjmij to!". Po wyglądzie cię oceniają i wcale słusznie, bo normalny człowiek kółka w nos se nie wsadzi.
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-10-12, 22:45 1
majeńka napisał/a:

Nie. Kobiety nie wolno uderzyć nigdy, nawet w samoobronie.
Z drugiej strony na tym filmie kobiety nie ma, jest tylko samica niggera (nie mylić z cywilizowanymi murzynami), różnią się kulturą a raczej jej brakiem. Odróżnia się po wyglądzie: ubraniach, owłosieniu, tatuażach.
Miałam niedawno do czynienia z dziewczyną z Nigerii. Nawet nie durna (tzn. była trochę diversity hire ale przebłyski miała), ale kółko w nosie, bo tak jej się wydawało że taka moda jest (no i jest, ale nie tam gdzie warto naśladować). Wiele razy ledwo się powstrzymałam aby krzyknąć "co ty robisz, wyjmij to!". Po wyglądzie cię oceniają i wcale słusznie, bo normalny człowiek kółka w nos se nie wsadzi.



Co Ty kurwa pierdolisz za kocopoły? NIE MOŻNA, czasem trzeba.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-13, 0:09 4
Zawsze trzeba. Szczególnie na początku związku. Wtedy układają się relacje i nie ryzyka rozwodu w późniejszym czasie. Jeśli jednak po pierwszej takiej akcji kobieta wyprowadzi się, to nie zasługiwała na Was i oszczędzicie 20 lat zmarnowanego związku. Nie ma sensu użerać się z agresywną babą, bo zawsze, ale to zawsze prowadzi do totalnego konfliktu

Dlatego polecam przetestować kilka takich sytuacji i wtedy wiecie na czym stoicie.
Zgłoś
Avatar
minions 2023-10-13, 10:22 3
Kobieta agresywna będzie pacyfikowana delikatniej ale zdecydowanie. Dostanie na ogarnięcie z otwartej ręki a nie pięścią. Ale dostanie. Bo się kobietom włącza nieśmiertelna ostatnimi czasy coraz częściej. Wydaje im się że od rozwścieczonego faceta oddziela ją pancerna szyba a nie krucha błonka umowy społecznej i kultury. Ogarnijcie się kobiety dla własnego dobra. PS. kobiety atakującej faceta i dostającej w pysk mi tak samo nie szkoda jak mężczyzny atakującego byka albo niedzwiedzia. Głupota niesie przykre konsekwencje, chcesz emocji masz emocje.
Zgłoś