18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Roy Jones Jr
bosslolkowy • 2015-07-07, 15:36
Wstawiam widowiskową kompilację knockout'ów Roy'a Jones'a - mojego ulubionego boksera. W najlepszych latach swojej kariery wyróżniał się nonszalanckim style walki - rzadko trzymał wysoko gardę, używał unikalnych uderzeń, a nawet tańczył na ringu.

Z wiki: Roy Jones Jr. (ur. 16 stycznia 1969 w Pensacoli) – amerykański bokser, były mistrz świata w kategorii średniej (IBF), super średniej (IBF), półciężkiej (WBC – trzykrotnie, WBA – dwukrotnie i IBF) i ciężkiej (WBA); srebrny medalista olimpijski z Seulu.

Miłego oglądania.



Film nie mój, znaleziony na YT
Zgłoś
Avatar
maksmspy 2015-07-08, 18:15
Jestem w szoku. Żadnego rasistowskiego dopierdolu?

Gość naprawdę wymiata. Jest mistrzem...
Zgłoś
Avatar
Dzyzys 2015-07-08, 19:31
maksmspy,

Był Teraz rozmienia się na drobne
Zgłoś
Avatar
ulifont 2015-07-08, 20:55
. Joseph William Calzaghe w zasadzie był ciężki do zatrzymania i nigdy nie przegrał, natomiast Roy i Tiger wzajemnie zrzucają winę na siebie. Ten nie w USA bo ma złe przeczucia, ten nie do Niemiec bo szemrani sędziowie. Mogli jebnąć walkę na Filipinach (może byłaby druga Thilla Manila).
Zgłoś
Avatar
evilz 2015-07-08, 21:15
Chciałbym go zobaczyć na wieczorku taneczno bokserskim z naszym kozakiem Artkiem tępym chujem Szpilką. Co to robi dzieci przeciwnikom.
Zgłoś
Avatar
memphis60raines 2015-07-08, 22:15
W szczycie formy pozamiatałby Michalczewskiego aż miło. Darek dużo osiągnął ale pamiętam walki obydwu i Roy to inna liga.
Zgłoś
Avatar
cojo100 2015-07-08, 22:16
Ma skur...el(brzydal ) jebniec...e (cios)
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2015-07-09, 7:08
Chciałbym zobaczyć bójkę Tysona i Jonesa na ulicy, w czasach swojej świetności. Tyson szybki i mocniejszy ale czy zdołałby trafić jeszcze szybszego Jonesa?
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2015-07-09, 11:26
ale w chuja leciał!
Zgłoś
Avatar
Grachu 2015-07-09, 23:30
Panowie, ostatnio z kumplami prowadziliśmy rozmowę na temat który by był silniejszy w ringu gdyby doszło do spotkania?Wladimir Klitschko czy Roy Jones Jr? Osobiście stawiałem na Wladymira ale zostałem zbesztany o_O
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-07-10, 14:45
@up- silniejszy fizycznie pewnie Wladimir, bo to inna waga. Ciężko stwierdzić, ale gdyby Wladimir zbił wagę to pewnie Roy, by go szybkością ugotował
Zgłoś
Avatar
Shock 2015-07-10, 14:49
Kazdy kiedys wkoncu upada.
Zgłoś
Avatar
Grachu 2015-07-11, 14:49
bosslolkowy napisał/a:

@up- silniejszy fizycznie pewnie Wladimir, bo to inna waga. Ciężko stwierdzić, ale gdyby Wladimir zbił wagę to pewnie Roy, by go szybkością ugotował



Tylko zauważ jaka różnica wzrostu jest pomiędzy Nimi, pamiętaj też o tym, że Klitschko to taktyk i nie pozwoliłby sobie na skrócenie dystansu co bardzo ułatwiby mu jego wzrost właśnie...
Zgłoś