18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Roy Jones Jr
bosslolkowy • 2015-07-07, 15:36
Wstawiam widowiskową kompilację knockout'ów Roy'a Jones'a - mojego ulubionego boksera. W najlepszych latach swojej kariery wyróżniał się nonszalanckim style walki - rzadko trzymał wysoko gardę, używał unikalnych uderzeń, a nawet tańczył na ringu.

Z wiki: Roy Jones Jr. (ur. 16 stycznia 1969 w Pensacoli) – amerykański bokser, były mistrz świata w kategorii średniej (IBF), super średniej (IBF), półciężkiej (WBC – trzykrotnie, WBA – dwukrotnie i IBF) i ciężkiej (WBA); srebrny medalista olimpijski z Seulu.

Miłego oglądania.



Film nie mój, znaleziony na YT
Zgłoś
Avatar
ulifont 2015-07-07, 16:11 1
Zaraz się zacznie pojazd po Michalczewskim.
Zgłoś
Avatar
ganji 2015-07-07, 16:17 2
Niby tam mistrz, niby coś tam, ale to nadal czarnuch
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-07-07, 16:24 1
ulifont - Roy sam w wywiadzie powiedział kiedyś, że miał możliwość walki z Michalczewskim, ale jego promotorzy proponowali tylko walkę w Niemczech, a na taką nie chciał się zgodzić z wiadomych powodów
Zgłoś
Avatar
ulifont 2015-07-07, 21:32
bosslolkowy
Podobno Michalczewski proponował walkę na neutralnym gruncie, tylko o jaki grunt mu się rozchodziło to nie wiem. Jeden walczył tylko w USA poza dwiema walkami, drugi w Niemczech (dwie stoczył o ile się nie mylę w IIIRP). Możliwe, że u szczytu formy obaj daliby nieźle czadu, choć Darek mógłby nie wytrzymać.
Zgłoś
Avatar
svirusx 2015-07-08, 1:54
styl mi sie jakos specjalnie nie podoba, ale za dobrego piesciarza piwko!
Zgłoś
Avatar
unforgivenn 2015-07-08, 2:39 1
ręce szybkie jak kieszonkowiec w warszawskim metrze
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-07-08, 10:26 4
@ulifont -
- gdzieś od 6 minuty
Zgłoś
Avatar
kazimera 2015-07-08, 15:41 5
Tak żeby nieco podtrzymać klimat Sadistica poniżej link jak mistrz Jones Jr zbiera srogie baty od Calzaghiego (Irlandia), polecam w szczególności oglądać od 55 sekundy
Zgłoś
Avatar
t00ks 2015-07-08, 15:51 2
Ktoś może powiedzieć że Roy pajacuje, że ring to nie jest miejsce na takie "małpie figle", że giba się jak pierdolony Rezus ale pomijając to wszystko to uważam, że jest to najlepszy bokser wszechczasów i wszechwag. Balans ciała, praca na nogach, wielopłaszczyznowość ciosów, nieskończone serie i porządne kopyto jak na swoją wagę powodują, że to pajacowanie należy mu wybaczyć i z podziwem oglądać takie kombinacje jak ta.

Proksa w szczytowej formie walczył w podobnym stylu, szkoda, że skończył tak kiepsko bo z podobną przyjemnością oglądałem jego walki z Sylvestrem czy z Rea.
Zgłoś
Avatar
zakolinho1 2015-07-08, 16:35
powie mi ktos jak znalezc klip gdzie koles nokautuje drugiego i gdy sedzia go odlicza tamten robi pompki?
Zgłoś
Avatar
DickSet 2015-07-08, 16:36
Roy to moj mistrz. Najlepszy bokser jaki chodził po tym świecie. Filmik z najlepszymi momentami z kariery znam na pamięć a ten kawałek co leci w tle dopełnia to wszystko.. Can't be touched !
Zgłoś
Avatar
zielak300 2015-07-08, 16:37
Chujowy, Głażewski mu dojebał przecież ze 2 lata temu.
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-07-08, 17:05
@up - Głażewski przegrał na punkty
@kazimera - Joe Calzaghe (ur. 23 marca 1972 w Londynie) – walijski bokser. I faktycznie wygrał, ale 2008 to już nie były najlepsze czasy Roy'a. Teraz też niby boksuje, ale to nawet nie w połowie to co kiedyś.
Zgłoś
Avatar
kazimera 2015-07-08, 17:16 1
@bosslolkowy
Yup, co nie zmienia faktu, że o 3 lata młodszy Calzaghe pozamiatał podczas swojej krótkiej kariery w stanach ośmieszając cały "profesjonalny" świat boksu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie