18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
janlew 2015-09-18, 15:40 5
cheisyang napisał/a:

Moze mi ktos wytlumaczyc,co on ma do ludzi uderzajacych mlotem w kowadlo ? Jestem kowalem, pracuje w warsztacie,czesto po 10 godzin , odwalam dobrą robote, dobrze mi placa... o co mu chodzi ? Jakis kowal mu kiedys wpierdolil ? Czy poprostu z dupy wzial to porownanie ?



Może jest z rodziny kowali, a przyszedł jakiś pajac w koralikach zruchał mu matkę, no i mamy efekt. Teraz on mści się na ojcu robiąc to samo co on, innym kowalom. A nie czekaj...
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2015-09-18, 15:53 5
Szanuje tirówki ... Aha, no kurwa jest kogo podziwiać.
Zgłoś
Avatar
ceptronik2 2015-09-18, 16:26 5
Wole różala jak mameda islamiste
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-09-18, 16:55 4
Zwykły prymityw.

Kiedyś chyba ciekawiej gadał, tutaj jak jakiś menel filozof, takie teksty to ja też mogę składać przy 7 piwie.
Zgłoś
Avatar
Gołyniemiec 2015-09-18, 17:17 2
Kurwa, Różal mi coś uświadomił, od dzisiaj przestaję walić konia bo już wiem dlaczego mam stany lękowe. To nie są jaja, ja mówię poważnie.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2015-09-18, 17:27 1
@up przez nierozładowane jaja, będziesz miał dopiero stany lękowe. A poza tym po co walić koniucha? znajdź sobie pannę.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-09-18, 17:40 5
cheisyang napisał/a:

Moze mi ktos wytlumaczyc,co on ma do ludzi uderzajacych mlotem w kowadlo ? Jestem kowalem, pracuje w warsztacie,czesto po 10 godzin , odwalam dobrą robote, dobrze mi placa... o co mu chodzi ? Jakis kowal mu kiedys wpierdolil ? Czy poprostu z dupy wzial to porownanie ?


Tacy ludzie po prostu oceniają innych na podstawie jednej cechy w której akurat są dobrzy. Np.
-jestem silny: siła jest najważniejsza, mało silni są ode mnie gorsi,
-dobrze się biję: grunt to umieć się bić, bez tego będziesz chujowy,
-często chleję i podrywam labadziary: najważniejsze to korzystać z życia, itd.
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2015-09-18, 18:29 2
A ja powiem, CHUJ W DUPĘ wszystkim tym, co biorą syfy i myślą, że są koksami. Aż dziw bierze, że nikt jeszcze tutaj tego nie napisał. Wiadomo, że w każdym sporcie takie chujstwa są, ale bardziej docenię kolesia, który dostaje wpierdol ale jest czysty, niż frajera, który się napompuje gównem i myśli, że kozak bo wygrywa dzięki temu.
Zgłoś
Avatar
karington 2015-09-18, 20:24
@Jab7kO w KSW większość jest na sterydach
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-09-18, 20:40
Różal jak zwykle...
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2015-09-18, 20:58
Ale się uniósł jebany jak by miał manię. Pewnie ma coś z psychą, może chorobę afektywną dwubiegunową.
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2015-09-18, 22:19
Ronoaro napisał/a:

Lubię Różala, ale po jego wypowiedziach jasno widać, że 20 lat walki w Kick-boxingu, MMA oraz łykanie leków, sterydów i odżywek nieco mu wpłyneły na psychikę. Przekaz wypowiedzi jest jasny, ale skłądnia i sens niektórych zdań dyskusyjny.



Zacytuje Rockiego Balboa:
"Dostał pan kiedyś w twarz 500 razy w ciągu jednego wieczoru?
To w końcu to zaczyna boleć".

Obrywanie po głowie przez dłuższy czas dobrze na mózgownicę nie robi, tak więc zamknij przemądrzały ryjek.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2015-09-18, 22:43
Różal swego czasu, lata temu mieszkał blok obok mnie, znałem go osobiście.
Powiem Wam, że bardzo pozytywny gość. Wielki jak szafa i uwielbiał się klepać, wtedy jeszcze w kickboxingu działał, nie w MMA. Było spoko, można sobie było pogadać, na luzie. To też trochę tak pod publikę tutaj te wszystkie "kurwy" itd. Wtedy to on bardzo mało bluzgał, no chyba, że mu się teraz porobiło od oklepywania.
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2015-09-18, 23:03
Typa nie znam ale jest konkretny, aż zapoznam się z jego historią. W każdym razie tatuaże to gówno. Pozdrawiam Kaszuby
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2015-09-18, 23:49
Nie znoszę tego cwela i hejtuje, mojej laski na dyskę nie weźmie, bo ona nie lubi dyskotek. Nie mam dziewczyny a różal to debil bez szkoły.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie