18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Różańce dla ofiar tajfunu
kulfon89 • 2013-11-23, 23:33
Katolicka organizacja "Różańce dla życia" wysłała 3000 różańców dla ofiar tajfunu na Filipinach.
To najlepsza pomoc, bo tak mogą sobie wymodlić chleb, wodę i wszystko czego tylko potrzebują.





Oczywiście kradzione.
Zgłoś
Avatar
Qbiini 2013-11-24, 8:57 2
Oj tam, Oj tam... W Settlersach działało.
Zgłoś
Avatar
DeepInLove 2013-11-24, 9:24
i dobrze beda jesc rozance kora drzewa zdrowa na zeby
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-11-24, 9:42
a rózaniec jest z róży
Zgłoś
Avatar
DiamondBack 2013-11-24, 9:44 13
Akurat różańce to jedna z wielu pomocy wysłanych przez Kościół. No ale tak najlepiej znaleźć coś takiego i tylko o tym pisać. Siejesz koleś ferment tak samo jak tvny i inne chujowe stacje z marszu niepodległości.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-11-24, 11:13
Coś jak robić ciężkiego questa wojownikiem, a w nagrodę dostać armor dla maga ;p
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-11-24, 11:13 3
Cytat:

To najlepsza pomoc, bo tak mogą sobie wymodlić chleb, wodę i wszystko czego tylko potrzebują.


a co jak im się już mana skończyła?
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-11-24, 11:36
Liczy się gest!
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2013-11-24, 11:56
Jakieś źródło?
Zgłoś
Avatar
avox 2013-11-24, 12:44 10
No teraz wyśmiewanie kościoła i wszystkich jego posunięć-darów, chęci pomocy- jest w Polsce na czasie. Ale pomyślcie sobie, że może na Filipinach ludzie są bardziej wierzący, stracili wszystko, w tym różańce i inne symbole religijne do których się modlili. Dla nich taki różaniec to może być wsparciem psychicznym, coś czemu mogą się oddać i na chwilę zapomnieć- czyli modlitwie. Nie bez powodu w wozach strażackich i karetkach wozi się miśki. W razie pomocy dzieciom poszkodowanym w wypadku. Pomyślicie "pf misiek dla dzieciaka któremu zginęli właśnie rodzicie, co to jest" a właśnie dużo, wystarczy takiemu dziecku dać misia, posadzić w karetce na miejscu kierowcy, to już się tak dziecko absorbuje, że nie patrzy na wrak samochodu z martwymi rodzicami. (sytuacja z własnego doświadczenia, jestem ratownikiem med.) Bez takiej traumy na przyszłość.
Ciekawy jestem ile autor przeznaczył pieniędzy dla organizacji charytatywnych albo co wysłał filipińczykom.
Zgłoś
Avatar
golarz 2013-11-24, 12:47 4
No tak, 100% z Was drodzy sadole ma w chuju co się tam stało, a tak to czy im to coś pomoże czy nie przynajmniej wiedzą że ktoś się nimi przejmuje. A może komuś akurat pomoże, da nadzieje czy coś.

Swoją drogą zauważyłem ostatnio na sadisticu wysyp antykatolowych wrzut. Wierzcie lub nie, jak padnie w Polsce katolicyzm to powstanie ideologiczna wyrwa, która będzie wylęgarnią dla islamu i całego lewackiego "proeuropejskiego" homocholerstwa. Ale chuj co ja tam wiem, sprawdzian z przyrody czeka.
Zgłoś
Avatar
Sadijan 2013-11-24, 12:57
Przydadzą im się jak skrzynia orderów się przydała armii Paulusa pod Stalingradem.
Zgłoś
Avatar
Icepick 2013-11-24, 13:00
Jakość niektórych komentarzy na Sadisticu utwierdza mnie w przekonaniu, że gimbusy opanowały ten portal...
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-11-24, 13:02 1
Różańce to tylko wizytówka darczyńcy. Organizacje kościelne dotarły z pomocą humanitarną(to ta typowa) jako 1, ale tego gimbuski małe i duże(Bongman) już nie napiszą.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-11-24, 13:18
Kurwa jak ja takie coś lubię, alleluja chwalmy Pana i zarabiajmy na nim hajs.

Ostatnio do mojej miejscowości zawitał obraz M.B Częstochowskiej a skurwysyny, które za nim jeżdżą robią stragany, przed samym kościołem odjebały bazar.
Co prawda nie jestem wierzący, a wręcz przeciwnie ( właśnie przez takich ludzi i tych gości w spódnicach) bądź co bądź w tej wierze zostałem wychowany a cynizmu nienawidzę.
Dlatego opcja, sprzedaży zdjęć robionych przed i w kościele za 3 zł za sztukę, z wklejoną informacją, że to pamiątka z nawiedzenia M.B Częstochowskiej w gminiexxxx najbardziej mnie wkurwiła + sprzedaż chujowych płyt z muzyką kościelną graną przez kapucynów.

I wyglądało to tak, że typy robiły zdjęcia ludziom będącym w kościele i przed nim, szybko je wywoływali i ustawiali na półkach, gdzie każdy mógł znaleźć siebie i wybulić 3 zł za sztukę z własną podobizną.

Ludzka naiwność(wiara) i kombinatorstwo(przedsiębiorczość) nie zna granic(urząd skarbowy) ,aby tylko zarobić na idiotach(wiernych).
Moja żona oraz moja matula kupiły sobie obrazy, nie powiem wkurwiłem się bo to tandetne wykonanie takiej ceny jak oni żądają nie jest warte, a poza tym po remoncie, który robiłem nie pozwalam wbijać gwoździ w ścianę
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-11-24, 13:35 1
pietras_ja napisał/a:

Różańce to tylko wizytówka darczyńcy. Organizacje kościelne dotarły z pomocą humanitarną(to ta typowa) jako 1, ale tego gimbuski małe i duże(Bongman) już nie napiszą.


DiamondBack napisał/a:

No ale tak najlepiej znaleźć coś takiego i tylko o tym pisać. Siejesz koleś ferment tak samo jak tvny i inne chujowe stacje z marszu niepodległości.


Dobra, rozluźnijcie już poślady. Sadistic to strona z czarnym humorem, a nie portal informacyjny, katogłąby.

Cytat:

Wierzcie lub nie, jak padnie w Polsce katolicyzm to powstanie ideologiczna wyrwa, która będzie wylęgarnią dla islamu i całego lewackiego "proeuropejskiego" homocholerstwa. Ale chuj co ja tam wiem, sprawdzian z przyrody czeka.


W takim razie do nauki, to coś może jeszcze z Ciebie wyrośnie...
Upadek katolicyzmu będzie oznaczał, że ludzie wreszcie zmądrzeli, więc nie widzę powodu aby mieli przerzucać się na jeszcze bardziej konserwatywną, pełną urojonych debilizmów, kompletnie odrębną kulturowo religię. Jak mogę wierzyć w to co piszą katolicy, jeżeli to zwykła demagogiczna papka, która jest kolejnym, nieudolnym argumentem za podtrzymaniem choćby przez jeszcze kilka pokoleń tej fantasmagorycznej wiary...
Powoli wymieracie, mieliście przez kilkaset lat erę swojej świetności, ale jak każde wyznanie zmierzacie ku upadkowi. Za kilkadziesiąt lat będziecie dogorywać, niczym wieki temu Zaratusztrianizm.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie