18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rozbicie homo parady w Serbii
Doktór • 2012-05-23, 19:31
Długawe, ale sadole powinni być usatysfakcjonowani, jest farba z nosa, szybka ,,wymiana poglądów" przy pomocy kopnięć na korpus, bicie kobiety i wiele innych .

Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-05-24, 16:31
Azazel91 napisał/a:

Kurwa ten hellknight89 i cała reszta wiecie w ogóle o czym gadacie?
Oni nie płaczą jak im źle i niedobrze. Paradę może zorganizować każdy i mają do tego prawo. Homoseksualiści są raczej pokojowi i nikogo nie atakują i póki tak jest i póki nie wcinają się w moje życie to w czym problem? Tu mamy grupę jakiś nazistowskich lamusków którzy muszą się dowartościować agresją. Prymitywne, mam nadzieję że to nie będzie się rozmnażać. Bo homoseksualiści na pewno nie będą swoją drogą jestem za używaniem broni przynajmniej tych gładkolufówek przeciwko takim chuliganom. Mają spore pokłady energii, przydałoby się im w kopalniach. Niech harują troszkę, nauczą się pokory.



Kurwa weź jeszcze raz ogarnij swoją wypowiedz.
@Kurwaromantyk Mam nadzieje że kiedyś się spotkamy w realu i wtedy wymienimy swoje poglądy
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2012-05-24, 17:02
Wiem ze glupie pytanie - ale naprawde Wam az tak przeszkadzaja?

ja rozumiem jebac pedofilow (sam tych skurwysynow nienawidze), ale co to mnie obchodzi co robia dorosli ludzie u siebie w domu?

zgadzam sie z faktem ze nie powinni absolutnie miec praw do adopcji dzieci, ale pozatym mam ich naprawde w dupie i dla mnie moga se spokojnie zyc (ale przestac odpierdalac takie parady)
Zgłoś
Avatar
matx 2012-05-24, 17:22
Jestescie banda idiotow. Najpierw piszecie, ze tylko cioty leja w grupie jednego a teraz robicie sobie z tych pajacow swoich idoli.
Dla mnie najwieksze cioty z tego filmu to ta banda pajacow bijaca w 50 jednego goscia, bijaca kobiete, i rzucajaca kamieniami w okna.

Jesli dla was szczytem odwagi jest napierdolic z 30osobowa grupa kolegow jednego przechodnia czy kobiete to pozdro. Wieksze z was cioty niz z tych pedalow.

I ten atak na policje. Ja pierdole, jak trzeba byc ograniczonym umyslowo zeby rzucac kamieniami w czlowieka, ktory broni innych i dzisiaj akurat dostal rozkaz jechania w to miejsce zeby bronic przechodniow obrzucanych przez jakichs idiotow kamieniami.

Sie nie dziwie, ze ten kraj jest tak zacofany jesli taki ograniczony plebs w nim zyje.
Zgłoś
Avatar
s................i 2012-05-24, 19:03
Od homofobii ponoc tylko krok do pedalstwa . Zycze wszystkim małym móżdzkom 'antypedalom' zeby wasi synowie opierdalali kielbasy czarnuchom w gej gang bank scat bukkake :p nie , nie jestem pedalem ale mam wyjebane na to kto z kim jak dla mnie moga sobie nawet srac na klaty i chuj wam do tego barany !
Zgłoś
Avatar
Fragless 2012-05-24, 19:21 1
ssij mi napisał/a:

nie jestem pedalem!



Patrząc na twój nick, rzekome zainteresowania (które tam wymieniłeś) i znajomość nazw poszczególnych zamiłowań, odnoszę inne wrażenie.
Zgłoś
Avatar
s................i 2012-05-24, 19:40
Toś mi teraz pociupał haha...

PS Mega z ciebie Sherlock .
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-24, 20:25 1
Dobra, idź już dać dupy czarnuchowi w
ssij mi napisał/a:

gej gang bank scat bukkake

wraz z twoim przydupasem kurwą romantykiem.
Zgłoś
Avatar
Adam94 2012-05-24, 20:56
6:21 jest nasz polski maluch
Zgłoś
Avatar
patyk161 2012-05-25, 19:20
Jak będzie akcja w Polsce lać pedałow to dajcie znać !!!
Zgłoś
Avatar
isotop 2012-05-25, 21:42 1
Zauważył ktoś pewną ciekawą zależność? Za każdym razem, kiedy geje i lesbijki wychodzą tłumnie i w sposób zorganizowany na ulice... po chwili pojawiają się tzw. nacjonaliści, którzy argumentem stosownym do ich IQ (argumentem siły) zachęcają tych pierwszych do rozejścia się. A czy owi "obrońcy normalności" (czymkolwiek jest ta cała normalność) wychodzą na ulicę i skandują "tradycjonalistyczne" hasła bez okazji? Nie. Ergo bez homoseksualistów nie ma nacjonalistów Powinni się cieszyć ci drudzy, że "pedały" chcą wyjść na ulicę.

A w nawiązaniu do samej homofobii... dwie ciekawostki.
Pierwsza: najbardziej zajadłymi homofobami są homoseksualiści, którzy nigdy nie zaakceptowali swojej orientacji i muszą się wyżyć na tych, którzy "pogodzili się" ze sobą i są przez to szczęśliwsi.
Druga: Homofob to taki mężczyzna, który obawia się, że inny mężczyzna będzie go traktował tak jak on traktuje kobiety, oraz który obawia się, że inna kobieta potraktuje jego kobietę lepiej, niż on potrafi.
Zgłoś
Avatar
hellknight89 2012-07-06, 16:45
isotop, sorry że odkopuję temat po ponad miesiącu, ale PIERDOLISZ głupoty jak chuj.
Podam przykład, POKOJOWA demonstracja na 11 listopada, święto państwowe i jak najbardziej patriotyczne. Reakcja pedałów? "Blokując wyznaczamy drogę", "Kolorowa niepodległa" kurwa jakieś lewackie pedalstwo, kolorowe flagi i inne chujstwo, dlaczego tego gówna nie rozgoniono? NA PEWNO nie mieli pozwolenia na blokowanie tego marszu, swoją zarejestrowaną miejscówkę mieli kilkaset metrów dalej, ale nie, będą blokować. I tak jest zawsze, albo pedały chwalą się że lubią w dupkę, i wtedy normalni ludzie chcą im wyjebać, bo MY mamy W DUPIE co oni lubią mieć w dupie, chuj nas to boli, albo normalni ludzi skandują swoje przywiązanie do tradycji, upamiętniają odzyskanie niepodległości, wtedy globalistycznie i anarchistycznie nastawione lewactwo blokuje, wyzywa od nazioli itd. No bo po co komu granice, tradycja, kultura i dziedzictwo. Przecież to takie nie-OSOM.
Zgłoś