18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rozbicie homo parady w Serbii
Doktór • 2012-05-23, 19:31
Długawe, ale sadole powinni być usatysfakcjonowani, jest farba z nosa, szybka ,,wymiana poglądów" przy pomocy kopnięć na korpus, bicie kobiety i wiele innych .

Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-05-24, 0:54 2
taziu napisał/a:



Ale się tych pedałów namnożyło.


Lepsi geje niż zjebana patologia z IQ groszka przypisująca swoim działaniom ideologię. Poza tym co cię, kurwa, obchodzi co robię w łóżku? Ojciec wchodził ci wieczorem do łóżka, to teraz też chcesz zaglądać ludziom pod pościel?
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2012-05-24, 1:32 1
Mama nadzieje, że i u nas rozpierdolą jakąś paradę tych zboczeńców. Dzisiaj widziałem na FB jakieś plakaty i zorganizowane akcje przeciw pedałom. Oraz usilne próby samych pedałów próbujących bojkotować owe akcje.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-05-24, 1:34 9
Nikt nikomu pod pościel zaglądać nie chce, ale jak wychodzą na ulice to się muszą liczyć z reakcją narodu. Ty romantyk to chyba portale pomyliłeś, obrońca pedałów się znalazł, phi.
Zgłoś
Avatar
sosin84 2012-05-24, 1:40
Powinno się zbudować na obrzeżach większych miast areny dla "paradujących". Geje, kibole, polityczni oraz cała masa zakompleksionych grup powinna sobie zaprosić lokalne telewizje i inne rozgłośnie, a potem nakurwiać w kółko po placu krzycząc swoje hasła. Za wszelkie próby manifestacji czegokolwiek w mieście policja powinna używać ostrej amunicji.

Czy ja powinienem zebrać ekipę i krzyczeć że lubię zimną nestea, że sram na siedząco, mam w domu psa i że kurwa czasem kładę się spać nie myjąc zębów?

Chuj mnie to obchodzi że ktoś jest gejem. Niech siedzi w domu i niech go jebie jego boy aż mu dupsko pęknie. Niech wychodzi tylko do sklepu, bo jutro może wyjść i zacząć domagać się nieświadomych niczego dzieci...
Zgłoś
Avatar
Gebels 2012-05-24, 1:48
a to wszystko przez homosiow :/
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2012-05-24, 8:23 2
w czasach Jezusowych pedałów wrzucali do dolin śmierci razem z chorymi na trąd. W średniowieczu ich wieszali albo palili na stosie ze względu na opętanie. W czasie II WŚ zamykali ich razem z żydami w obozach a na ubraniach mieli różowy trójkąt. W dzisiejszych czasach banda pedałów wprowadziła tolerancję i akceptację dla innych pedałów i tylko kopy na ryj pozostały
Zgłoś
Avatar
hellknight89 2012-05-24, 8:33 3
KurwaRomantyk napisał/a:


Lepsi geje niż zjebana patologia z IQ groszka przypisująca swoim działaniom ideologię. Poza tym co cię, kurwa, obchodzi co robię w łóżku? Ojciec wchodził ci wieczorem do łóżka, to teraz też chcesz zaglądać ludziom pod pościel?


Kurwa właśnie nikogo to kurwa nie obchodzi zjebie, więc ty też o chuja nie musisz wychodzić na ulice i pierdolić jaki ty kurwa jesteś dyskryminowany i biedny. Chuj wam wszystkim w cewkę kurwa, mam dosyć was jebańców, w takich chwilach jednak tęsknię to starych dobrych czasów gdy przypiekało się wam podobnych na ognisku. Ja jebie, aż się zdenerwowałem przez pedała jakiegoś...
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-05-24, 8:45 2
Kurwa ten hellknight89 i cała reszta wiecie w ogóle o czym gadacie?
Oni nie płaczą jak im źle i niedobrze. Paradę może zorganizować każdy i mają do tego prawo. Homoseksualiści są raczej pokojowi i nikogo nie atakują i póki tak jest i póki nie wcinają się w moje życie to w czym problem? Tu mamy grupę jakiś nazistowskich lamusków którzy muszą się dowartościować agresją. Prymitywne, mam nadzieję że to nie będzie się rozmnażać. Bo homoseksualiści na pewno nie będą swoją drogą jestem za używaniem broni przynajmniej tych gładkolufówek przeciwko takim chuliganom. Mają spore pokłady energii, przydałoby się im w kopalniach. Niech harują troszkę, nauczą się pokory.
Zgłoś
Avatar
Y................l 2012-05-24, 9:47 5
Homoseksualizm to zwyczajna choroba psychiczna tak jak np schizofrenia . A chwalenie się nią na jakichś pochodach jest zwyczajną głupotą, którą trzeba tępić. Brawo dla chłopców z Serbii.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-05-24, 9:51
tak przewijałem przewijałem, nic ciekawego niby aż w końcu pojawia się koleś z karabinem nawet w rosji tak parady nie rozbijali
Zgłoś
Avatar
neonadis 2012-05-24, 10:35
Hehe, pedał na sadolu ;d
Pozdro romantyk
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-24, 10:37
Ja od pewnego czasu kompletuję ich listę. I jest tu tych zjebów w pytke do dojechania.
Zgłoś
Avatar
Grooby87 2012-05-24, 13:30
6:44 jak pies podnosi łeb i patrzy czy jeszcze może leżeć
Zgłoś
Avatar
wiew 2012-05-24, 13:52 2
Powinni wystrzelać homofobów.
Zgłoś
Avatar
Czeczeszko 2012-05-24, 16:12
W dzisiejszych czasach strach być pedałem ;/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie