18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rozbicie homo parady w Serbii
Doktór • 2012-05-23, 19:31
Długawe, ale sadole powinni być usatysfakcjonowani, jest farba z nosa, szybka ,,wymiana poglądów" przy pomocy kopnięć na korpus, bicie kobiety i wiele innych .

Zgłoś
Avatar
hellknight89 2012-05-23, 21:44 2
Popłakałem się <3 Brawa dla tych panów! Kosovo je Serbija!
Zgłoś
Avatar
primex 2012-05-23, 21:45
spierdalają jak cioty
Zgłoś
Avatar
hellknight89 2012-05-23, 21:55
Jeszcze dodam że u nas pedały mówią że ludzie chcą równości i tolerancji, na przykładzie Serbii widać że kurwa żadne społeczeństwo nie chce pedałów u siebie, więc skoro oni tacy demokratyczni, to powinni zawrzeć zwieracz i wracać do Holandii, tam już brakuje normalnych ludzi, więc można się jebać w dupe ile wlezie.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-05-23, 21:59 6
O kurwa, ale się tego nacjonalistycznego bydła na sadola zleciało
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-05-23, 22:03
Co jak co ale te ciepłe chłopaki powinni dostać wpierdol, szkoda mi tylko kobiet bo jednak co jak co ale kobieta to kobieta i nawet jak jest less to nie powinno się jej bić bo ten co ją uderzył jest tyle samo wart co ta ciota chcąca praw i o zgrozo możliwości adopcji dzieci, jak kurwa homo chce dzieci niech sobie zrobią sami bo ja nie mam nic przeciwko nim jak będą sami płodzić dzieciaki i nie wychodzić na ulice
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-05-23, 22:07 2
Jestem wzruszony, 3 strony postów i ani jednego posta broniącego pedałów

Niesamowicie mnie to wzruszyło! Niech normalność pokona nienormalność, światłość rozświetli ciemność, facet wyrucha... kobietę a nie 2 faceta.

Jednym zdaniem: niech dobro wygra ze straszliwym złem.
Zgłoś
Avatar
Exias 2012-05-23, 22:09 1
elkoguto napisał/a:

Jebać pedałów!



na to właśnie czekają...
Zgłoś
Avatar
Kukła 2012-05-23, 22:16 1
Kurwa ja rozumiem że homoseksualizm istniał od zawsze... ale kurwa od początku istnienia do 21 wieku "w dupe jebani" siedzieli kurwa w domu i tam się dymali. Teraz kurwa nagle zachciało im się całemu światu opowiadać jacy to oni są inni i fajni i chuj wie co. A kysz kurwa siedzieć w domu i się nie wychylać tam sobie pedałować. Ja np. lubię lesbijki ale kurwa tylko w łóżku ewentualnie na ekranie... A nie jak mi pizdy łażą po ulicy i pierdolą... Chuj mnie to interesuje że ktoś jest pedałem jak się z tym nie afiszuje... Czy ja chodzę po ulicy i krzyczę że jestem hetero?? NIE KURWA!

no to sie wyżaliłem:)
Zgłoś
Avatar
Nejm 2012-05-23, 22:33
06:07 O kurwa, ziomuto z kałachem wystartował. U nas jakby jakiś policjant coś takiego zrobił to by wojna domowa wybuchła...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-05-23, 22:39 3
Czekam na paradę tych pederastów w Turcji czy innych krajach gdzie panuje niepodzielnie koran. Będzie wybuchowa parada
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-05-23, 22:45
Kto nie da piwa ten pedał.
Zgłoś
Avatar
cykor21 2012-05-23, 22:57
Libertinus: "Czekam na paradę tych pederastów w Turcji czy innych krajach gdzie panuje niepodzielnie koran. "

Z taką wiedzą o świecie to pozostaje tobie tylko bić 'odmieńców'.
Zgłoś
Avatar
nierob0007 2012-05-23, 23:22
A ja się pytam gdzie jest ku_wa Adolf jak takie pedalstwo się szerzy
Zgłoś
Avatar
Fragless 2012-05-23, 23:59 1
Też bym tak chciał skurwysynów spałować jak Ci policjanci... Tych homosiów ma się rozumieć.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-24, 0:49
KurwaRomantyk napisał/a:

O kurwa, ale się tego nacjonalistycznego bydła na sadola zleciało



Ale się tych pedałów namnożyło.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie