18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Clarx 2017-01-05, 2:14 5
Czy on udaje martwego?
Zgłoś
Avatar
ponczo11 2017-01-05, 13:24 6
zasnął jeb@niec
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2017-01-05, 14:56 11
tomitomala4 napisał/a:

Przewijać do 0:30.



Nie przewinę!
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2017-01-05, 21:29 2
i właśnie tak mógł wyglądać przykładowy rozbój za który był skazany sebix co w ełku dostał kose pod żebra
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-01-05, 22:14
@up, nie prawda, Ci tutaj to więksi profesjonaliści, ten sebix z Ełku zachował się jak małpa
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2017-01-05, 23:55 3
@up
Strasznie was boli, że ciapaci będą mieli przepierdolone u innych Sebastianów w polskim pierdlu, co? Najchętniej byście im dali kwiaty i loda z połykiem w podziękowaniu?
Swoją drogą który debil dał babom prawo głosu? W bonusie ten pajac:
Clarx napisał/a:

@up, nie prawda, Ci tutaj to więksi profesjonaliści, ten sebix z Ełku zachował się jak małpa


Obraża nieboszczyka, a polszczyzną operuje na poziomie typowego Seby. Jeszcze to "ci" z wielkiej, nosz kurwa!
Zgłoś
Avatar
X................i 2017-01-06, 0:30 6
@Nihilista tak kretynie, boli nas to, że normalni ludzie, którzy otwierają własne biznesy w tym zjebanym kraju zdominowanym przez takie jednostki jak Ty z IQ na poziomie tostera mają internet i pozwolenie na wychodzenie poza obszar praca-dom. Jebane sebixy się awanturują, plują na każdego bo polska wielka i nietolerancja także, a gdy jeden z drugim nie wytrzyma poniżania i okradania dobytku, na który pracował pewnie kilka grubych lat (podczas gdy ten seba pewnie wiek 25 i nadal mieszka z rodzicami) i w efekcie zrobi co zrobi, przypominam tylko, że u nich za kradzież obcina się ręce Niestety, polski śmieć tak się rzucał, że życzliwi panowie nie trafili i dostał nożem nie tam gdzie trzeba, choć czy ja wiem czy szkoda, bezrobocie spadło w Ełku o 0,2% z tego co słyszałem

A co do tematu, jakieś info na ile wycenili szkody? Jakoś mnie ciekawi ile o ile się te nieroby wzbogaciły
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2017-01-06, 1:34
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
whietie 2017-01-06, 2:14 4
@Nihilista Nie spinaj tak, jakby tobie rodzinę mordowano. I po kolei:

Ad1) Obydwoje możecie mieć nieprawdziwą datę urodzenia na tym portalu. Argument z dupy. Nie ma co pisać.
Ad2) Przymiotniki w języku polskim zawsze z małej litery. Wyjątek- rozpoczynanie zdania. ("polski śmieć"- śmieć; jaki? : polski)
Ad3) Chodzi o kwestię otwarcia biznesu i nękania przez takich zjebów jak ten sebix. W Opolu dwa lata temu (może rok, nie pamiętam) też ci wspaniali patrioci napadli i zdemolowali lokal na rynku. Właściciel, który był zawsze spokojny- wylądował w szpitalu. Aż było mi szkoda, że nie miał żadnego noża. Bezpieczniejsze miasto bez takich ćwoków.
Ad4) Wypominanie tak drobnej pomyłki zakrawa o brak sensownych argumentów z twojej strony. Mieszkał...
Ad5) Dla mnie chuj, co napada na innych nie jest moim rodakiem. Nigdy też nim nie zostanie.
Ad6) Kolejny argument bez pokrycia. Przedstawisz dowód i test IQ z pieczątką lekarza?
Ad7) Wreszcie konkretny problem. Tak, ten kucharz musi być pojebany jeśli specjalnie go zajebał tym nożem. Ale nie jest mi szkoda Sebka. Los kucharza jest mi obojętny.
Ad8) Załadował mu kosę w żebro? A może chuja w dupę. Tak ogólnie, to wyjebane. Wyzywajcie się dalej, tylko pójdę po popcorn.

Podsumowując: Nikogo nie obchodzi tutaj pierdolenie o tym jakim jest się mądrym. Już jeden taki był to go od cweli właśnie wyzywali. Kończę, bo z kim się zadajesz, takim się stajesz
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2017-01-06, 2:35
@up
Wkurwił mnie, a że gorączka męczy, to zabrakło cierpliwości..

Ad1 - wydaje mi się, że rzadko zdarza się zaniżanie wieku w internecie, więc uwierzyłem w jego 21. W jakim wieku jestem jeszcze pamiętam, więc się wkurwiłem;
Ad2 - napisał "bo polska wielka i nietolerancyjna", nie przypierdalam się do przymiotników;
Ad3 - prawdopodobnie Polak na wpierdol od braci muzułmańskiej zasłużył. Jeśli faktycznie regularnie nękał właściciela, podpierdalając mu colę (?), mogli to załatwić po naszemu albo chociaż zamontować kamerę i próbować narobić mu problemów. Załatwili to po swojemu, a na to nigdy kurwa w tym kraju zgody nie będzie;
Ad4 - powiedz jego matce, że nie ma różnicy między "mieszkał" a "mieszka";
Ad5 - dla mnie kradzież coli to chuj a nie napad;
Ad6 - dawno temu skończyłem państwową uczelnię z najlepszym wynikiem na roku i jestem z tego dumny, więc poczułem się urażony (wypijemy kiedyś, to poszukam dyplomu);
Ad7 - szczerze mnie też chuj obchodzi los awanturników i złodziei, jednak jeśli sam kiedyś wypiję i zacznę jakąś awanturę na mieście, nie chcę skończyć z muzułmańskim nożem w sercu - tu, nie tylko ja, widzę problem;
Ad8 - sprowokował i upokorzył, delikatnie sprawę ujmując.

Mimo wszystko miło było porozmawiać.
Zgłoś
Avatar
Kuchimo 2017-01-06, 3:35 1
Ktoś tu chujową ofertę od operatora dostał
Zgłoś
Avatar
Sonal 2017-01-06, 8:18
Przez te burki trudno ich będzie rozpoznać.
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2017-01-06, 16:41
@Nihilista na szacunek trzeba zasłużyć cwelu
Zgłoś
Avatar
X................i 2017-01-06, 17:48 1
@Nihilista

Po pierwsze, szacunku? Do 33 letniego frajera, wojownika internetu, sebeusza poskramiacza karyn i typa, który w na oko 200 słowach obraził mnie też na oko 20 razy? Haha, serio? Do budy piesku

Pierdolona szara polska masa, tania siła robocza za 1600 w koreańskich zakładach pracy kurwa jego mać, będzie mi się pruć stary cwel, bo napisałem prawdę o większości jego polskiego narodu (nadal z małej litery, dupa będzie szczypać?)

Typowy seba skacze do mnie z tekstami "dokładnie tyle samo czasu, ile poświęciłbym ci na ulicy, choć nasza konfrontacja nie byłaby dla ciebie tak przyjemna" nie znając mnie całkowicie wysuwasz wniosek, że dałbyś mi radę, a prawda jest taka, że poskładałbym Cię jak trzydrzwiową szafę z Ikei.

Moja ulubiona część " jestem inteligentny, słyszę to bardzo często od ludzi, więc się łaskawie od mojego IQ odpierdol. "

Ahh tak, inteligencją emanujesz niczym wykładowca na Harvardzie, wplatając w swoje wypociny w co drugim słowie rzeczownik 'kurwa', bardzo na poziomie. Kto Ci mówi, że jesteś inteligentny? Kurwy, którym płacisz by Cię dotykały? Czy mamusia, która pierze Ci dresiki?

Ale mnie wkurwiają takie ameby, łaskawie marnuje na mnie swój czas, a prawda jest taka, że nic w życiu nie osiągnąłeś i już raczej nie osiągniesz, w Twoim CV jako 'największe osiągnięcie' figuruje 'Zdałem prawko za 7 razem', splunąłbym na Ciebie stary śmieciu, ale śliny mi szkoda. Dlatego daruj sobie teksty o intelekcie, którego nie posiadasz, o haha 'konfrontacji' ze mną, podczas której wypluwałbyś zęby szybciej niż bluzgi z Twojej parszywej tępej mordy i daruj sobie spinanie w internecie, bo w rezultacie po tym jak mieszam Cię z gównem, pewnie wyjdziesz niczym wojownik wielkiej polski na ulice i by wyładować gniew pobijecie z kolegą jakiegoś typa, rozwalicie parę przystanków i przewrócicie parę śmietników, chwała Ci, wyklęty wojowniku.

Kurwa mać. Gdyby moi dziadkowie widzieli, jakie kurestwo i podwarstwa społeczna dziś będzie nazywać się 'patriotami' to szczerzę wątpię, że chciałoby im się walczyć o cokolwiek związanego z tym krajem.
Zgłoś