18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Janusz_k 2020-04-11, 23:15 4
Automatyczna skrzynia i baba chińska= nieszczęście.
Zgłoś
Avatar
MotoPirat 2020-04-11, 23:35
Ja pierdolę, kurwa dżizas.
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-04-12, 2:30
Prawko z chipsów
Zgłoś
Avatar
35i 2020-04-12, 3:44
Lub tylnego siedzenia
Zgłoś
Avatar
z................h 2020-04-12, 6:51
luja27 napisał/a:

Prawko z chipsów


35i napisał/a:

Lub tylnego siedzenia



Prawko? Optymiści
Zgłoś
Avatar
yetick 2020-04-12, 8:26
Jakież to prawdziwe

Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-04-12, 8:47 1
jak się bawić to na całej pizdzie
Zgłoś
Avatar
Hafnarfjodur 2020-04-12, 10:09
Mam w pracy koleżankę , która 4 rok robi prawo jazdy ... Chwali się sukcesami, typu, zmieniłam instruktora na lepszego. ... Dwie inne mają prawko od kilku lat, jedna z nich trąbiła na samochody wyjeżdżające z ulicy jednocześnie wymuszając pierwszeństwo, która w pewnym momencie jest jednokierunkowa. Kiedy zwróciłem jej uwagę, że początek ulicy rozdzielony jest podwójną ciągłą by mogły wyjeżdżać samochody z parkingu usytuowanego na jej początku, powiedziała: nie zesraj się .... Druga kiedyś w czasie rzęsistego deszczu przejechała bez wycieraczek 30 km do pracy, po czym kiedy z kolegą próbowaliśmy pojąć swymi ograniczonymi umysłami: jak ? dlaczego ? , wyjęła nowe pióra z bagażnika i poprosiła o ich założenie .....
Zgłoś
Avatar
negatyvv 2020-04-12, 14:09
Hafnarfjodur napisał/a:

Mam w pracy koleżankę , która 4 rok robi prawo jazdy ... Chwali się sukcesami, typu, zmieniłam instruktora na lepszego. ... Dwie inne mają prawko od kilku lat, jedna z nich trąbiła na samochody wyjeżdżające z ulicy jednocześnie wymuszając pierwszeństwo, która w pewnym momencie jest jednokierunkowa. Kiedy zwróciłem jej uwagę, że początek ulicy rozdzielony jest podwójną ciągłą by mogły wyjeżdżać samochody z parkingu usytuowanego na jej początku, powiedziała: nie zesraj się .... Druga kiedyś w czasie rzęsistego deszczu przejechała bez wycieraczek 30 km do pracy, po czym kiedy z kolegą próbowaliśmy pojąć swymi ograniczonymi umysłami: jak ? dlaczego ? , wyjęła nowe pióra z bagażnika i poprosiła o ich założenie .....



I ja mam kuźwa kompleksy,
Zgłoś
Avatar
IOI 2020-04-14, 9:10
Hafnarfjodur napisał/a:

Mam w pracy koleżankę , która 4 rok robi prawo jazdy ... Chwali się sukcesami, typu, zmieniłam instruktora na lepszego. ... Dwie inne mają prawko od kilku lat, jedna z nich trąbiła na samochody wyjeżdżające z ulicy jednocześnie wymuszając pierwszeństwo, która w pewnym momencie jest jednokierunkowa. Kiedy zwróciłem jej uwagę, że początek ulicy rozdzielony jest podwójną ciągłą by mogły wyjeżdżać samochody z parkingu usytuowanego na jej początku, powiedziała: nie zesraj się .... Druga kiedyś w czasie rzęsistego deszczu przejechała bez wycieraczek 30 km do pracy, po czym kiedy z kolegą próbowaliśmy pojąć swymi ograniczonymi umysłami: jak ? dlaczego ? , wyjęła nowe pióra z bagażnika i poprosiła o ich założenie .....



nie zesraj sie...
Zgłoś