18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12

pewien youtuber (niejaki TrevorJacob - ha, tfu...) zarzeka się iż wynajął starego taylorcrafta by rozsypać prochy kumpla
nad okolicą... silnik przestał pracować, pilot sie ewakuował, samolot rozkurwił a typek wylądował w jakimś chujowstwie...

Czy to ustawiona sytuacja czy prawdziwa pozostawiam was z tym nagraniem...
(przyciąłem całość żeby was nie zanudzić ponad kwadransem)
Zgłoś
Avatar
35i 2021-12-31, 8:45 4
Podsunąłeś mi pewien pomysł. Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku (11 piętro). Wystarczy zamontować kamerkę skierowaną na okno na korytarzu i czekać. Najgorsze jest to czekanie, bo przez przeszło 30 lat, które tu mieszkam, wyskoczyło raptem cztery czy pięć osób w tym dwóch sąsiadów (lokatorzy tego samego, wynajmowanego mieszkania).
Zgłoś
Avatar
p................7 2021-12-31, 8:51 7
Mistrzuniu przyciąć materiał to dzieci potrafią na informatyce więc się nie zesraj z tym samozachwytem. Materiał bez źródła jak zawsze byle jak wrzucony.
Zgłoś
Avatar
petru23 2021-12-31, 8:53 4
Szkoda, że nie wywołał pożaru i nie spalił pół stanu.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2021-12-31, 9:00 27
Co za zjeb. Ewidentnie ustawka bo najebal tyle kamer co w Big Brother

Szkoda, ze nie nadzial sie na jakies chujostwo przy ladawaniu lub spadochron mogl sie nie otworzyc material bylby lepszy i popularnosc wyskoczylaby poza skale
Zgłoś
Avatar
hdposter 2021-12-31, 9:10 2
35i napisał/a:

Podsunąłeś mi pewien pomysł. Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku (11 piętro). Wystarczy zamontować kamerkę skierowaną na okno na korytarzu i czekać. Najgorsze jest to czekanie, bo przez przeszło 30 lat, które tu mieszkam, wyskoczyło raptem cztery czy pięć osób w tym dwóch sąsiadów (lokatorzy tego samego, wynajmowanego mieszkania).



Zrób zawody z całą rodziną i wyskoczcie przez okno. Kto pierwszy na dole ten wygrywa ostatni przegrywa i jest lamusem.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-12-31, 9:14 7
priest147 napisał/a:

Mistrzuniu przyciąć materiał to dzieci potrafią na informatyce więc się nie zesraj z tym samozachwytem. Materiał bez źródła jak zawsze byle jak wrzucony.


lecz się na pięty płaczliwy patafianie... ale wiedz że nie gardzę takimi patafianami jak ty bo na pogardę nawet nie zasługujecie...
Zgłoś
Avatar
35i 2021-12-31, 9:15 2
hdposter napisał/a:

Zrób zawody z całą rodziną i wyskoczcie przez okno. Kto pierwszy na dole ten wygrywa ostatni przegrywa i jest lamusem.



Jedyny lamus, jakiego tutaj widzę, to Ty ze swoim niedojebaniem mózgowym a'la wczesna podstawówka. Zapewne miało być śmiesznie, a wyszło jak zawsze, żałośnie.
Zgłoś
Avatar
p................7 2021-12-31, 9:17 5
Halman napisał/a:

uczcie się od mistrza halmana jak dobre tematy wrzucać



Edytujesz te swoje wypociny co minutę więc wklejam oryginalny opis mistrzuniu
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-12-31, 9:19 4
priest147 napisał/a:

halman psie jak ja cię ty kurwo nienawidzę



też tak potrafię umysłowy "bystrzaku"...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-31, 10:43 1
Patyk do samojebki trzymał do końca.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-12-31, 10:45
Ja nie mam nic przeciwko... pod warunkiem że teraz przyślą mu rachunek za posprzątanie tego.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-12-31, 11:47 1
35i napisał/a:

Podsunąłeś mi pewien pomysł. Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku (11 piętro). Wystarczy zamontować kamerkę skierowaną na okno na korytarzu i czekać. Najgorsze jest to czekanie, bo przez przeszło 30 lat, które tu mieszkam, wyskoczyło raptem cztery czy pięć osób w tym dwóch sąsiadów (lokatorzy tego samego, wynajmowanego mieszkania).



Znam taki blok, Tychy ?
Zgłoś
Avatar
35i 2021-12-31, 13:29
tfujdiler napisał/a:

Znam taki blok, Tychy ?



Nie, ale też wiocha. Stolyca.
Zgłoś
Avatar
VXBRONSONXV 2021-12-31, 13:39
zakładałem już zrzutkę na halmana -tak bardzo wszyscy chcecie go dojechać to się zrzućcie na namierzenie adresu ip i adresu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie