18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Rozjebanie konwoju ISIS w Iraku
~DMT • 2017-07-01, 9:18
Pięknie ich poskładali...



Bonus: ciągły ogień z M143 2500 pocisków na minutę.

ukryta treść
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2017-07-01, 10:11 63
Za brrrrrrt zawsze piwo. Zwłaszcza na takim celu.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-07-01, 10:18
A nie bardziej opłacalne byłoby ustawienie tam stanowisk ogniowych. Bo ile z nich zabił? Kilku. Więc efekt raczej mierny.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2017-07-01, 10:30 14
parolpl napisał/a:

A nie bardziej opłacalne byłoby ustawienie tam stanowisk ogniowych. Bo ile z nich zabił? Kilku. Więc efekt raczej mierny.



Hamburgerowa taktyka - walimy z daleka, bez zbędnego narażania ludzi. Sprawdza się od jakiegoś czasu. Wyszkolenie i wyposażenie człowieka jest kosztowniejsze niż taki atak.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2017-07-01, 10:43 29
parolpl napisał/a:

A nie bardziej opłacalne byłoby ustawienie tam stanowisk ogniowych. Bo ile z nich zabił? Kilku. Więc efekt raczej mierny.



Jak czytam takie wypowiedzi dyletantów jak ty to aż mnie pusty śmiech ogarnia...Działko M230 nie musi trafić dokładnie w każdego sraczkowokoziego syna, strzelali zapewne z amunicji M789 HEDP (High Explosive Dual Purpose). Jest to amunicja odłamkowa, niszczy słabo opancerzone cele i zabija siłę żywą w promieniu kilku- kilkunastu metrów od miejsca uderzeni. Kilku na pewno przeżyło ale uwierz mi że prawdopodobnie zginęli prawie wszyscy.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-07-01, 10:44 2
Za wysłanie tych bydlaków do ichniejszego raju w formie mięsa mielonego, piiiiifko...
Zgłoś
Avatar
farah398 2017-07-01, 11:18 6
Właśnie ten model zniszczeń pojazdów wydawał mi się zbyt podobny do tego z którejś części COD, słuszna uwaga jaku
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2017-07-01, 11:19 1
a nas bedzie bronic obrona terytorialna...
Zgłoś
Avatar
egzo6 2017-07-01, 11:33 1
Po co zabicie paru kozoje*ców których jest wielu? Na ich miejsce przyjdzie 3 razy tyle chodzi o to żeby rozwalić te ciężarówki i auta i to w nich było.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-07-01, 11:34
@ up. No faktycznie macie rację... Podałem info jakie było na LL, też nie jestem w stanie sprawdzić wszystkiego i do tego jeszcze słaba jakość...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-07-01, 11:40 2
DawidWaliOsa napisał/a:

Hamburgerowa taktyka - walimy z daleka, bez zbędnego narażania ludzi. Sprawdza się od jakiegoś czasu. Wyszkolenie i wyposażenie człowieka jest kosztowniejsze niż taki atak.



To nie jest żadna "hamburgerowa taktyka", tylko standardowa taktyka stosowana przez nowoczesne armie na całym świecie.
Zgłoś
Avatar
Mateo. 2017-07-01, 11:53
Już miałem napisać, że ci islamiści to chyba jakieś jebane karaluchy są, bo pociski odłamkowe koło nich wybuchają a oni dalej biegną jak niby nic.
Trzeba przyznać, że po pogorszeniu jakości ciężko się skapnąć, że to symulator a nie prawdziwe nagranie z AC-130, ale ci nadzwyczajnie wytrzymali islamiści trochę zdradzają że to fejk.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-07-01, 11:56 1
Co za różnica? Zamiast do ichniego raju, pójdą do rdzenia procesora. Sztuka jest sztuka.
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2017-07-01, 12:23
Coś słaby ten symulator - Jeep zrobił backflipa . W normalnym nagraniu widać, że ciężarówka o mało co też go nie zrobiła. W USA muszą wynająć lepszych programistów (jak zrobili to w świętej pamięci America's Army).
BTW: Bohemia wypuściła ostatnio darmowe ARGO (coopowe ARMA 3 na odświeżonej mapie z Operation Flashpoint).
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2017-07-01, 13:23 1
Mogli by jeszcze zrobić rundę nad paryżem i berlinem.
Zgłoś