18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Dawaj Karolek - popularne w ostatnich 24h
Avatar
quark 2023-07-19, 20:40 9
Miałem nadzieję, że wypadnie martwy ciapak...
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-07-19, 21:08 1
Nowy cymbał na robocie w spedycji... Jak widzę niektóre patałachy tirowskie i ich zachowanie podczas jazdy, to mnie aż dziwi jak taki zdał prawko C+E...
Zgłoś
Avatar
HabaźPOLAND 2023-07-20, 1:04 2
Dlaczego nie nosisz kasku podczas pracy ? A po ci mi kask szefie, wyglądam w nim jak debil. I tak wyglądasz jak debil
Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2023-07-20, 8:56 1
Ile ja się tego po uk... Nigdy nie otwieraj dwóch drzwi kontenera równocześnie. Chciał pokazać jak szybko to robi, no to pokazał.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-07-20, 9:14
Gamonn1 napisał/a:

Ile ja się tego po uk... Nigdy nie otwieraj dwóch drzwi kontenera równocześnie. Chciał pokazać jak szybko to robi, no to pokazał.



Nie pracuje przy tirach a to była moja pierwsza myśl ze jakby otwierał drzwi jedne po drugich to by oszczędził sobie hita na łeb
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2023-07-20, 9:49
7wporzondku napisał/a:

Nie pracuje przy tirach a to była moja pierwsza myśl ze jakby otwierał drzwi jedne po drugich to by oszczędził sobie hita na łeb



Ogólnie na końcu takiego ładunku przeważnie powinna być siatka która zapobiega temu co tu zobaczyliśmy ale no..
Zgłoś