18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Rozładunek śmieci
mariusz3pl • 2023-02-21, 20:34


Jest tam zabezpieczenie w postaci łańcucha, ale nie wytrzymał.

Ps. ciekawe czy kierowca był zdziwiony że nie utrzymał samochodu
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2023-02-21, 20:45 2
W jednej chwili pozbył się i pracy i mieszkania.
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2023-02-21, 21:14 2
Jakby ten łańcuch napiął to pewnie by ledwo co wytrzymał a że był luźny to poszło
Zgłoś
Avatar
potrzebny 2023-02-21, 21:17 8
Nigdy nie zrozumiem tego, jak można próbować łapać czy siłować się z ciężarem, który jak sie przewraca, to można już tylko spierdalać i patrzeć. Powinno się gdzieś oduczać takich odruchów, które często wysyłają do piachu, ale z drugiej dostarczają tutaj materiały. Jestem mechanikiem i już widziałem geniuszy, co próbowali kabinę cieżarkówki łapać która leci na glebę, albo skrzynię czy silnik źle zapięty. Ja wychodzę z założenia, że jak ma coś już jebnąć to jebnie, a zdrowie jest jedno. Nieraz upominałem kogoś, kto wciska ciało albo łapy gdzieś zupełnie niepotrzebnie, bo biedny sprzęt ucierpi i ktoś będzie zły. Jakby to jeszcze miało pomóc. A kończy się to zazwyczaj tak, że sprzęt rozjebany i cżłowiek przy okazji.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-02-21, 21:33 2
Całe życie zdziwiony i całe życie nie jego wina....
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-02-21, 21:45 1
potrzebny napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem tego, jak można próbować łapać czy siłować się z ciężarem, który jak sie przewraca, to można już tylko spierdalać i patrzeć. Powinno się gdzieś oduczać takich odruchów, które często wysyłają do piachu, ale z drugiej dostarczają tutaj materiały. Jestem mechanikiem i już widziałem geniuszy, co próbowali kabinę cieżarkówki łapać która leci na glebę, albo skrzynię czy silnik źle zapięty. Ja wychodzę z założenia, że jak ma coś już jebnąć to jebnie, a zdrowie jest jedno. Nieraz upominałem kogoś, kto wciska ciało albo łapy gdzieś zupełnie niepotrzebnie, bo biedny sprzęt ucierpi i ktoś będzie zły. Jakby to jeszcze miało pomóc. A kończy się to zazwyczaj tak, że sprzęt rozjebany i cżłowiek przy okazji.



Ta to dopowiem jeszcze ze głupki po cichu a czasami na głos liczą na odszkodowanie, metro pomagaliśmy budować w kopenhadze i mieliśmy łba co przy kładzeniu torów nie widział problemu żeby pracować z uszkodzonym żurawiem. Po awari owego żurawia mowie ze poginam na górę szukać majstra ze nam tu jeblo a typ ze dawaj robimy.. jak kurwa robimy Maciek przecież to conajmniej nam nogi pourywa.
„-no i co? Najwyżej odszkodowanie wypłaca” no Maciek daln dosłownie
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-21, 22:03 3
Widocznie ciężarówka nadawała się już na śmieci...
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-02-21, 23:02
UrlichUrwich napisał/a:

W jednej chwili pozbył się i pracy i mieszkania.



Bez przesady, ten stary złom max 50 tysi by w Polsce kosztował, no chyba, że Chinol dostał mieszkanie pracownicze, a swego własnego nie ma, to wtedy faktycznie na bruk...
Dobrego konia kilkuletniego już możesz od 120 tysi dostać, jak byś chciał zacząć przygodę z tirami na własną rękę, ale jak dzisiaj ze zleceniami i branżą logistyczną i czy się w ogóle opłacać kupować TIRa, tego nie wiem...
Zgłoś
Avatar
ZbigniewZbych 2023-02-21, 23:17
Ewidentna wina kierowcy.... jak by nie wysiadł to by nie przeciążyło hehehe
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-02-22, 3:56
A u nas jak w lesie, wciąż się złomuje auta.
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-02-22, 5:02
UrlichUrwich napisał/a:

W jednej chwili pozbył się i pracy i mieszkania.



I jeszcze mu dojebią za utylizację
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-02-22, 5:45
Ciekawe dlaczego kamerzysta zaczął kamerować... i dlaczego nie uprzedził kierowcy ciężarówki o swoich przewidywaniach. Myślicie, że bardzo go nie lubił czy tylko dobry filmik chciał mieć?
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2023-02-22, 18:58
widocznie ciężarówka też była do wymiany
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-02-27, 0:36
Po tytule myślałem ze chodzi o wywóz konfederacji z powrotem do Moskwy.
Zgłoś