18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:53
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:31
🔥 Znalazł się kij na brodaty ryj - teraz popularne


Jeden z tych ciepłych, wakacyjnych poranków. Leniwie sięgam po telefon żeby sprawdzić czy może ktoś napisał coś ważnego na facebook'u. Eh, niestety, nic ciekawego. W tym momencie zauważam post jednej znajomej, dziwi mnie liczba komentarzy. Wczytuje kolejne komentarze a z każdym kolejnym przeczytanym wpisem moja ręka coraz bardziej uderza w czoło, a mózg zaczyna wątpić w autentyczność. Nie wie czy spowodować u mnie śmiech, zadumę czy załamanie.
W końcu po przeczytaniu całej konwersacji (jeżeli konwersacją to można nazwać) stwierdzam, warto ją zapisać i pokazać innym co siedzi w głowach niektórym nastolatkom, którzy na kilka lat zaczną całkiem samodzielne życie. Całkowity brak intymności, brak szacunku do siebie i innych, chęć zaimponowania znajomym (?). Dlaczego takie sytuacje mają miejsce? Nie mam pojęcia, ale ta rozmowa tak oto ląduje tutaj.

ps. Nie, ta dziewczyna i chłopak nie robili sobie żartów. Niestety.
Takich wpisów było więcej, a po ich "zerwaniu" zniknęły.
Zgłoś
Avatar
LordMaczupikczu 2013-08-10, 17:19 1
juz kurwa przewiniłem do końca ... żałuje ze rozwijałem dalszą część tego chujstwa. Piwo dałem bo akurat spożywam i przeżyłem scrollowanie ... NIGDY WIENCEJ!!!!
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-08-10, 17:28 4
Fajnych masz znajomych.
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-08-10, 17:28 1
Miałem pisać, co za zazdrosny pierdolony kutasiarz któremu chciało się to zrobić, że pewnie prawiczek i życia nie ma żeby dopierdalać się komuś o to jak ktoś obrazuje swoją miłość... a tu zonk bo to zrobiła laska. Kurwa, albo jesteś zazdrosna o to że ma faceta, albo jesteś brzydka i dowartościowujesz się wstawiając to tutaj... niech sobie żyją jak chcą, chuj ci do tego pozatym po co trzymasz takie osoby w liście znajomych? Nie jesteś lepsza od nich, bo za plecami śmiejesz z tego jak obrazują swoje uczucie. Powinni ci internet odłączyć z kuchni
Zgłoś
Avatar
Sezonowieec 2013-08-10, 17:29
Facebook jest "passe" nie rozumiem fenomenu tego komunikatora czy portalu czy czym to kurwa w ogole jest.
Zgłoś
Avatar
zonkia 2013-08-10, 17:44 10
Ja jebie slodzenie to jedno ale oto wybrane hardkorowe teksty(patologia wszem i wobec)

No dobra.. Yh yh albo ssanie<3

Tio moge powiedziec ze cie jebalem? Co nie? Ups wymsknelo mi sie - misiu ale ty jestes zajebisty<3

Ah ten rym - kusi cie? - baldzio - to napisz - aja aja ssij mi jaja<3

Kim trzeba byc zeby pisac na forum wszystkich takie teksty? No idea
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-08-10, 17:44 9
@MCL

Ty mówisz poważnie czy sobie kuźwa jaja robisz? Nie wiem jak autorka, ale ja np. mam chłopa już ładnych parę lat i ok, gdy mieliśmy te 16 lat kiedyś dawno temu to jaraliśmy się w podobny sposób, ale w PRYWATNYCH wiadomościach i to też jakiś poziom intelektualny był utrzymany, a nie "hihi fajnie mje ruhales, kocham cje <3" w ogólnodostępnym poście, który może każdy przeczytać. Wyrażanie uczuć to jedno, poziom inteligencji równy amebie to inna rzecz.
Zgłoś
Avatar
Honestus 2013-08-10, 17:57 3
mózg rozjebany ...
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2013-08-10, 18:09 19
Zgłoś
Avatar
Spedi 2013-08-10, 18:42 1
całego nie czytalem
ale chyba zaczne produkowac kocyki dla dzieci i powoli redukowac rozrost debili
Zgłoś
Avatar
Kozek 2013-08-10, 18:42 35
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-08-10, 18:44
Mało to takich słodko-pierdzących na fejsbuku? Jak niektórzy usilnie próbują pokazać swoją wątpliwą miłość w komentarzach to normalnie mam ochotę się zheftać...
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-08-10, 18:47 6
o jak słodko
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-08-10, 18:49 2
MCL napisał/a:

Miałem pisać, co za zazdrosny pierdolony kutasiarz któremu chciało się to zrobić, że pewnie prawiczek i życia nie ma żeby dopierdalać się komuś o to jak ktoś obrazuje swoją miłość... a tu zonk bo to zrobiła laska. Kurwa, albo jesteś zazdrosna o to że ma faceta, albo jesteś brzydka i dowartościowujesz się wstawiając to tutaj... niech sobie żyją jak chcą, chuj ci do tego pozatym po co trzymasz takie osoby w liście znajomych? Nie jesteś lepsza od nich, bo za plecami śmiejesz z tego jak obrazują swoje uczucie. Powinni ci internet odłączyć z kuchni



Czyżbyś taki sam wioskowy głupek? Nikt o zdrowych zmysłach będąc w związku nie pisze takich bzdur publicznie bo byłoby mu zwyczajnie wstyd i świadczy to o biedzie umysłowej. Ludzie z nizin społecznych jedyne o czym myślą to o dymaniu, co tam że to wykształcenia nie ma, pracy, perspektyw, w końcu wyżyją z miłości
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-08-10, 18:49
po chuja to tutaj wstawiłeś? ja pierdolę pewnie to twoja rozmowa z dupą
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-08-10, 18:50 1
A teraz pełno takich głupich bab i typków którzy zgadzają się na pisanie w taki sposób żeby się im przypodobać. Ja trafiłem na taką jedną to non stop chciała wypisywać jakieś pojebane smsy treścią przypominające to. Jak mi się nie chciało pisać albo nie odpisywałem to zaraz lamentowała, że o niej nie myślę i pewnie z inną piszę. Jedyny argument za ciągnięciem tego to było to, że była bardzo ładna ale i tak stwierdziłem, że pierdolę takie pisanie o bzdurach. Po wszystkim się dowiedziałem jaki ze mnie bandyta i jak jej byli ją dobrze traktowali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie