18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu


Jeden z tych ciepłych, wakacyjnych poranków. Leniwie sięgam po telefon żeby sprawdzić czy może ktoś napisał coś ważnego na facebook'u. Eh, niestety, nic ciekawego. W tym momencie zauważam post jednej znajomej, dziwi mnie liczba komentarzy. Wczytuje kolejne komentarze a z każdym kolejnym przeczytanym wpisem moja ręka coraz bardziej uderza w czoło, a mózg zaczyna wątpić w autentyczność. Nie wie czy spowodować u mnie śmiech, zadumę czy załamanie.
W końcu po przeczytaniu całej konwersacji (jeżeli konwersacją to można nazwać) stwierdzam, warto ją zapisać i pokazać innym co siedzi w głowach niektórym nastolatkom, którzy na kilka lat zaczną całkiem samodzielne życie. Całkowity brak intymności, brak szacunku do siebie i innych, chęć zaimponowania znajomym (?). Dlaczego takie sytuacje mają miejsce? Nie mam pojęcia, ale ta rozmowa tak oto ląduje tutaj.

ps. Nie, ta dziewczyna i chłopak nie robili sobie żartów. Niestety.
Takich wpisów było więcej, a po ich "zerwaniu" zniknęły.
Zgłoś
Avatar
N................a 2013-08-10, 19:19 3
Zaprawdę powiadam wam, przyszłość narodu w gównie leży...
Zgłoś
Avatar
Spajk 2013-08-10, 19:22 8
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-08-10, 19:22
Większej głupoty nie czytałem :o
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-08-10, 19:32
Mieli niskie wymagania, ale dla nich akurat. Spełniali je sobie nawzajem... no i wszystko ok. Ale nie, zerżnął ją to jeszcze się do końca nie podniecił, musiał o tym napisać żeby dopiero dostać orgazmu.
Zgłoś
Avatar
amaimon 2013-08-10, 19:38
nie dotrwałem do końca

Zgłoś
Avatar
Yashashi 2013-08-10, 19:41 1
aja aja ssij mi jaja xD
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2013-08-10, 19:41 2
"aja aja ssij mi jaja"
jebłem
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-08-10, 19:44 2
DeepInLove napisał/a:

17 letnia Klaudia szmaci sie publicznie?
Zawsze piwo. Wszystkie Klaudie to puste blond kurwy



Mam na imię Klaudia i jestem blondynką, a nigdy nie miałam faceta innego niż "ten pierwszy", więc chuj Ci w dupsko za generalizowanie.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-08-10, 20:01 3
Właśnie kurwa dlatego nie mam konta na facebooku.

Jeśli ktoś mówi Ci, że jesteś aspołeczny, to miej to w dupie i rób swoje nie patrząc na to jak Zuckerberg się bogaci. Posiadanie konta na portalach społecznościowych jest trendy, ale nic nie zastąpi Ci zwyczajnej rozmowy.

Pozdrawiam aspołeczną mniejszość.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-08-10, 20:02 1
@wajnona - kłamiesz, pewnie nazywasz się Albert i masz kutasa A co do fylmu to idealnie pasuje cytat "A może potrafisz się spuścić w opisie gadu gadu skoro całujesz, przytulasz i robisz serca z nawiasu"
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-10, 20:25
Poruchał? Poruchał więc skończcie go krytykować i zazdrościć
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-08-10, 20:35
Niektórym to internet powinien działać tylko w jedną stronę, tzn. mogą pobierać ile wlezie, ale wysyłanie czegokolwiek w świat powinni mieć zabronione.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-08-10, 20:35
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

Poruchał? Poruchał więc skończcie go krytykować i zazdrościć



Jeżeli dla ciebie zaliczenie z byle kim i byle gdzie to szczyt marzeń, to gratuluję ciasnoty umysłowej
Zgłoś
Avatar
Adra 2013-08-10, 21:00 1
Mało rzeczy wkurwia mnie bardziej niż takie "slitaśne" teksty. Właściwie to tylko politycy.
Zgłoś
Avatar
Mike333 2013-08-10, 21:06
Wszystko co znajduje się na hardzie w porównaniu z tym wymięka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie