18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia () Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

rozmowa kwalifikacyjna
nowynick • 2020-04-01, 09:57
Dobre pytatnie



PS u mnie nie przedłużyli nikomu nowemu okresu próbnego i wszystkich umów zleceń. Czekają tylko na jak najszybszą możliwość skrócenia czasu pracy etatowcom. Taka firma to skarb... :-/

2020-04-01, 21:34
mygyry napisał/a:

A co do mnie pijesz ja od dobrych kilku lat się tym zajmuje, nawet nie jesteście w stanie sobie wyobrazić ile można na godzinę zarobić



Wybacz, nie ten post zacytowałem, moja wina

2020-04-01, 21:41
SQRW3L_ponury napisał/a:

To zadaj sobie to samo pytanie tyle ze skierowane do pisu - o kogo by zadbali/dbają ?
o banki, gospodarke i firmy - nie.
o ludzi - tym bardziej nie - majowe wybory choćby po trupach pokazują ile znaczy dla tych mend ludzkie zycie jesli nie wiąże sie bezpośrednio z głosem na nich oddanym
wiec o kogo ? a no o tych o których dbają kosztem tego kraju od 5 lat - o siebie...

wiec kazdy jest lepszy od pisu i maliniaka - od Boskaa przez Kamysza az po waginoscepotyka a nawet tą sierotę Blonska
PS. przypie**alanie sie do tefałenu jest naprawde słabe bo ta stacja w zestawieniu z tvp to wzór profeski i obiektywizmu a gdyby nie te tefałeny i inne GóWna to byśmy do dziś o przekrętach Banasia, dwóch wieżach kurdupla, ziemi zezowatego (i dziesiątkacvh innych wałów) nie mieli pojęcia



Piekna sprawa, PiS jedzie prętem po klatce z małpami, a te wrzeszczą jak im zagra. Senat przyblokuje ustawę antykryzysową i opozycja zaorana. Pieknie was r*cha lemingi i to już w kilku wyborach. Nie zeby ci debile byli jakimis geniuszami, po prostu opozycja to jeszcze wieksze debile. A czytając wasze wypowiedzi to jedynie potwierdzenie jak łatwo wami sterować.

2020-04-01, 21:42
To nie wina ludzi ktorzy maja male firmy i firemki. To wina rządu ze ch*jowo gospodaruje naszymi pieniedzmi. Napychają sie tuczniki ile wlezie a reszta niech sobie radzi sama. Mozecie sie smiac ale moze przejrzycie za pare tygodni na oczy. Będziemy we dupiee.

2020-04-01, 21:46
ellsworth napisał/a:

Co ty porównujesz? Wiadomo, że do obsługi żurawia trzeba mieć kwalifikacje, ale do układania kostki nie trzeba mieć ŻADNYCH. Ja się nauczyłem z filmików na youtube i bez cienia pychy powiem, że zrobiłem u siebie lepiej niż robole, którzy robią na zasadzie "u siebie rób jak u siebie a u kogoś na odpie**ol". Sam pewnie w życiu nawet jednej kostki nie ułożyłeś, ale najlepiej wiesz jaka to trudna praca, co? A stawki są jakie są własnie dlatego, że bezrobocie nie istnieje, kto cokolwiek buduje wie, że z każdym jednym robotnikiem trzeba się umawiać nieraz z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.
Aha, przy okazji przypomniało mi się, możesz też poczytać jak 3 lata temu chciałem przestawić bramę i za kilkaset złotych dniówki to jedyne kogo znalazłem to Ukraińców, bo żaden Polak za takie "psie" pieniądze nie chciał się podjąć (kilkaset złotych za dzień roboty!!):


Masz mnie, kostki nie ukladałem ale brukarze u mnie w zakładzie są.
Ale kilka domów np postawiłem. Parę innych zawodów też przerobilem. Na tą chwilę np pracuję jako kierowca termosu w firmie zajmującej się budową i remontami dróg. A Ty czym się zawodowo zajmujesz? Jeżeli to nie tajemnica? A wracając do kostki, brukarz to osoba która nie tylko ułoży Ci 6 m² podjazdu ale przeniesie poziomy, ustawi spady, utrzyma linię, ogólnie zrobi wszystko na cacy, dlatego się ceni. Operatorów sprzętu też dzieli się na operatorów i na tych którzy tylko mają kwit. Ci pierwsi się cenią Ci drudzy robią za najniższą krajową ale strach powierzyć im jakikolwiek sprzęt czy pracę... którego byś wybrał? Tego który będzie pracować za mniej? Czy tego który wie co robi?

2020-04-01, 22:14
skywalker75 napisał/a:

To nie jest kwestia wiary. Aktualnie piłeczka jest po stronie senatu gdzie po raz drugi trafia projekt ustawy antykryzysowej. Ciekawe jak dlugo będą go tam platfusy trzymały. Mają 30 dni . I będą chcieli to przeciągnąć jak najdłużej żeby nie weszły w życie przepisy o głosowaniu korespondecyjnym. Co do samej pomocy to kasy wystarczy na 2-3 mc więcej nie. Samo anulowanie skladek ZUS w skali jednego mc to około 20 mld PLN



Co Ty pie**olisz w tonie znawcy? Ustawa już jest podpisana i opublikowana.... k***a wiarygodny jesteś jak dziennikarzyna TVP czy TRWAM.


2020-04-01, 22:30
Karboksylator napisał/a:

pamiętaj, nie ma ludzi niezastąpionych:)


az blokowalem notyfikacje na Linkedinie taki spam od HRów, jak sie ma skill i doswiadczenie w perelkowych technologiach to pracodawcy kleczą, poza tym rynek pracownika tak czy siak, gdyby teraz firma nie byla w stanie finansowym zapewnic mi podwyzki bym sp***olil stad w podskokach do innej :)

2020-04-01, 23:09
PiS ch*j i Duda ch*j.
Kaczyński ch*j, morawiecki też ch*j

2020-04-01, 23:19
Nie no faktycznie.. niech lepiej padnie firma budowana latami bo ty byś tak chciał.. każdy chce przetrwać .

2020-04-02, 06:10
No i dobrze niech to wszytsko jebnie, niech wytnie w pien tych starych politykow i bede czekal.na nowy ład. Moga rozdawac ile chca bo wkrotce nie bedzie i tak z czego rozdawac. Maja wyj***ne na pracujacych ludzi

2020-04-02, 08:17
[quote="zeozwatyelektryk"]ale czego wy się spodziewacie? to nie państwówka. tym bardziej, że rząd ma wyj***ne na ludzi którzy dają pracę i tych co ją chcą wykonywać. Ale nie załamujcie rąk mam dla was pewien TIP. Dzisiaj popłynęły 13stki na konta emerytów którzy zgotowali wam ten los. Jutro pod pocztą będzie armageddon, możecie pójść jak po swoje, skombinujcie tylko kamuflaż emeryta[/

Wszedzie to samo w uk prowadzę firmę i h*ja mi pomagają tax muszę płacić składki inne rzeczy s i nie eiem czy nie bedemusisl sam ludziom płacić .rzad miał pomoc śle nie pomoże bo kryzys .
Wszystko odgórnie zamknięte budowy wygaszone i siedzimy w domu
Będzie gorąco bo Szkoci już płaczą ze kredyty .
Kolega Irlandczyk już wyprzedaje ciężki sprzed budowlany bo samych kosztów dziennie ma 1100 funtów za kredyty na sprzet i maszyny .

2020-04-02, 08:17
wilkoala napisał/a:

PiS ch*j i Duda ch*j.
Kaczyński ch*j, morawiecki też ch*j



i cyk poleciało zgłoszenie na milicję :)

2020-04-02, 08:51
Od kwietnia 3/4 etatu- tokarz, umowa na stałe. Firma ma zamówienia do sierpnia/września

2020-04-02, 12:59
ra0mir napisał/a:

i cyk poleciało zgłoszenie na milicję



Co, staremu opowiedziałeś?
Ojciec milicja czy ormo?

2020-04-02, 20:11
Strielok1 napisał/a:

Masz mnie, kostki nie ukladałem ale brukarze u mnie w zakładzie są.
Ale kilka domów np postawiłem. Parę innych zawodów też przerobilem. Na tą chwilę np pracuję jako kierowca termosu w firmie zajmującej się budową i remontami dróg. A Ty czym się zawodowo zajmujesz? Jeżeli to nie tajemnica? A wracając do kostki, brukarz to osoba która nie tylko ułoży Ci 6 m² podjazdu ale przeniesie poziomy, ustawi spady, utrzyma linię, ogólnie zrobi wszystko na cacy, dlatego się ceni. Operatorów sprzętu też dzieli się na operatorów i na tych którzy tylko mają kwit. Ci pierwsi się cenią Ci drudzy robią za najniższą krajową ale strach powierzyć im jakikolwiek sprzęt czy pracę... którego byś wybrał? Tego który będzie pracować za mniej? Czy tego który wie co robi?


No to ci sie spodoba... projektuję drogi.
Posłużyć się niwelatorem i łatą to żadna sztuka (a są brukarze którzy nawet tego na wyposażeniu nie mają). Na studiach na laborkach z geodezji każdy sobie poradził z nauczeniem się tego w ciągu jednych zajęć, bo i co to za sztuka. Ustawić, wypoziomować a potem już tylko mówić pomocnikowi gdzie ma stawiać łatę i odczytywać różnice wysokości. A wytyczyć to potrafi nawet dziecko, po bodajże 3 klasie podstawówki, gdzie uczy się konstrukcji geometrycznych przy pomocy cyrkla i linijki. To jest dokładnie to samo, tylko w dużej skali.

2020-04-02, 20:57
ellsworth napisał/a:

No to ci sie spodoba... projektuję drogi.
Posłużyć się niwelatorem i łatą to żadna sztuka (a są brukarze którzy nawet tego na wyposażeniu nie mają). Na studiach na laborkach z geodezji każdy sobie poradził z nauczeniem się tego w ciągu jednych zajęć, bo i co to za sztuka. Ustawić, wypoziomować a potem już tylko mówić pomocnikowi gdzie ma stawiać łatę i odczytywać różnice wysokości. A wytyczyć to potrafi nawet dziecko, po bodajże 3 klasie podstawówki, gdzie uczy się konstrukcji geometrycznych przy pomocy cyrkla i linijki. To jest dokładnie to samo, tylko w dużej skali.



Zdziwilbys się, niektórych przerasta nawet użycie poziomicy (łaty) do przenoszenia poziomów czy ustawienia spadu. Zapytam Cię inaczej, firma w której pracujesz nie ma problemu ze znalezieniem fachowców? Obojętne czy brukarzy, operatorów sprzętu czy nawet wykwalifikowanych pracowników? Ale takich którym bez obaw można powierzyć sprzęt, ludzi? Którzy dostaną plany, mapy i zrobią swoje nie dzwoniąc co pół godziny do kierownika?