18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

rozmowa kwalifikacyjna
nowynick • 2020-04-01, 09:57
Dobre pytatnie



PS u mnie nie przedłużyli nikomu nowemu okresu próbnego i wszystkich umów zleceń. Czekają tylko na jak najszybszą możliwość skrócenia czasu pracy etatowcom. Taka firma to skarb... :-/

2020-04-01, 10:04
No teraz trochę lipa jest.. Ale teraz będzie jeszcze gorzej znaleźć pracę... Jak się gówno nie uspokoi. Ja umowę do końca kwietnia i ch*j wie co będzie dalej.

2020-04-01, 10:11
Ale pretensje macie do ludzi którzy nie będą wam mieli co dać do roboty a wypłatę i koszty muszą ponosić? Od kiedy pracodawca = altruista?

2020-04-01, 10:14
ale czego wy się spodziewacie? to nie państwówka. tym bardziej, że rząd ma wyj***ne na ludzi którzy dają pracę i tych co ją chcą wykonywać. Ale nie załamujcie rąk mam dla was pewien TIP. Dzisiaj popłynęły 13stki na konta emerytów którzy zgotowali wam ten los. Jutro pod pocztą będzie armageddon, możecie pójść jak po swoje, skombinujcie tylko kamuflaż emeryta :szydera:

2020-04-01, 10:14
mygyry napisał/a:

Ale pretensje macie do ludzi którzy nie będą wam mieli co dać do roboty a wypłatę i koszty muszą ponosić? Od kiedy pracodawca = altruista?



ja PRACUJĘ zdalnie i efekty mojej pracy przynoszą firmie realny dochód. Nie oczekuję, że pracodawcy będą mnie za darmo utrzymywać, ale jak szybko coś się nie zadzieje bezrobocie w Polsce skoczy lawinowo...

2020-04-01, 10:17
nowynick napisał/a:

ja PRACUJĘ zdalnie i efekty mojej pracy przynoszą firmie realny dochód

rozumiem, że zmiana opon, malowanie ścian czy k***ea położenie boazerii w sposób zdalny to żaden problem. hehehe

nawet ta k***a zezowata już czuje bat na dupie: https://shareinfo.pl/polska-na-skraju-bankructwa-niepokojace-slowa-morawieckiego/

2020-04-01, 10:43
nowynick napisał/a:

Dobre pytatnie
PS u mnie nie przedłużyli nikomu nowemu okresu próbnego i wszystkich umów zleceń. Czekają tylko na jak najszybszą możliwość skrócenia czasu pracy etatowcom. Taka irma to skarb...



Rozumiem, że Ty byś te umowy przedłużył??
Idzie chudy okres... bardzo chudy i trzeba być tego świadomym. Ludzie będą zwalniani, bo mało która firma jest w stanie wytrzymać te koszty bez przychodów. A nawet jak jakaś firma ma środki, to po co ma je marnować na zbędnych pracowników??
Mam tylko nadzieję, że skoro pracy będzie mało, to pierwszeństwo w zatrudnieniu będą mieli Polacy.

Tr...........ty
2020-04-01, 11:07
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Idzie chudy okres... bardzo chudy i trzeba być tego świadomym. Ludzie będą zwalniani, bo mało która firma jest w stanie wytrzymać te koszty bez przychodów. A nawet jak jakaś firma ma środki, to po co ma je marnować na zbędnych pracowników??
Mam tylko nadzieję, że skoro pracy będzie mało, to pierwszeństwo w zatrudnieniu będą mieli Polacy.



Nikt myślący nie uwierzy w "pomoc" polskiego rządu. Przy gigantycznych kosztach zatrudnienia, firmy w Polsce są zmuszone do redukcji.Nie licz na to, że pierwszeństwo zatrudnienia będą mieli Polacy. Od ostatnich wyborów PZPR pokazał, że uczciwie pracujących będzie j***ł na każde możliwe sposoby, a patola i bezrobotni (elektorat) będą rozpieszczani. Doszło do tego, że jeszcze nie dawno patusom "nie opłacało" się pracować.

2020-04-01, 11:50
TranzystorWyklęty napisał/a:

Nikt myślący nie uwierzy w "pomoc" polskiego rządu..




Sorry, ale to nie ja pie**oliłem od rzeczy, że Polska jest przygotowana. Mam nadzieję, że przełożą te wybory i jak to wszystko przez najbliższy kwartał pierdzielnie to Polacy wystawią Dudzie słony rachunek przy urnach...


2020-04-01, 11:57
To dopiero kwiatuszki :)
Za miesiąc, dwa dopiero się zacznie

2020-04-01, 12:25
zeozwatyelektryk napisał/a:

rozumiem, że zmiana opon, malowanie ścian czy k***ea położenie boazerii w sposób zdalny to żaden problem. hehehe
nawet ta k***a zezowata już czuje bat na dupie:



Potrzebuję kogoś do remontu - obdzwoniłem kilku znajomych fachowców, wszyscy zajęci do jesieni. A myślałem, że będą szukać zajęcia.

2020-04-01, 12:56
htp napisał/a:

Potrzebuję kogoś do remontu - obdzwoniłem kilku znajomych fachowców, wszyscy zajęci do jesieni. A myślałem, że będą szukać zajęcia.



jak już łby w korporacjach polecą to będziesz miał mnóstwo rąk chętnych do pracy... tylko prawie same lewe...

2020-04-01, 12:58
htp napisał/a:

Potrzebuję kogoś do remontu - obdzwoniłem kilku znajomych fachowców, wszyscy zajęci do jesieni. A myślałem, że będą szukać zajęcia.



U znajomych się nie robi. U znajomego = wygórowane wymagania i za darmo. Jakbyś chciał na jesień to termin najwcześniej na lato.

2020-04-01, 13:19
nowynick napisał/a:

ja PRACUJĘ zdalnie i efekty mojej pracy przynoszą firmie realny dochód. Nie oczekuję, że pracodawcy będą mnie za darmo utrzymywać, ale jak szybko coś się nie zadzieje bezrobocie w Polsce skoczy lawinowo...



Co ma do rzeczy że pracujesz zdalnie skoro twoja firma nie będzie miała zleceń, żebyś mógł je wykonywać?

2020-04-01, 14:02
Ja w obecnym okresie zacząłem doceniać swoją pracę w budżetówce 8-)