18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
feel_x 2016-12-02, 21:24 65
Durne angole. Podskakuja do Polaków bo wiedza ze ci im nie odetna glowy albo nie wysadza ich w powietrze jak ciapaki. Bidny Polak dostaje cięgi nie ze swojej winy. Tamtych sie boja to naszych biją. Zajebista logika na wyspach...
Zgłoś
Avatar
kaelem 2016-12-02, 21:44 1
A ja polecam przewinąć do 1:09
Zgłoś
Avatar
longlong7 2016-12-02, 21:49 23
a wiecie dlaczego? bo się kurwa staramy, zawsze byliśmy jebani wiec chcemy cos osiągnąć i się staramy, pracujemy zgadzamy się na wszystko bo co kolwiek nie zrobimy to mamy więcej jak w Polsce i dzięki temu nas poniżają i mają za gówno, bo mogą pomiatać bo nic nie zrobimy i będziemy dalej z uśmiechem zapierdalać za funta.

a taka małpa przyjdzie na socjal, upierdoli głowe w imie swojej religii i siedzą cicho bo małpa upierdoli głowe drugiemu
Zgłoś
Avatar
Lucius 2016-12-02, 21:49 12
a mnie to jebie, po chooj tam pojechali.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-12-02, 21:54 6
@Lucius Żeby sobie ułożyć jakoś życie, skoro tu nie mogli. Co ci wadzą ludzie którzy wyjechali szukać lepszej pracy bądź lepszych warunków do życia? Są biedne regiony Polski, które nie dają zbyt wiele możliwości. Oczywiście jebać tych którzy jadą ukrywać się przed alimentami i żerujących na socjalu, ale do reszty nic nie mam
Zgłoś
Avatar
pinochett 2016-12-02, 22:37 3
Nie wiem co oni do Polakow maja... znalezli sobie kozla ofiarnego, na ciemnych nie moga bo rasizm i zaraz ISIS by sie zemscilo.
Zgłoś