18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Attero132 2021-03-12, 9:25 2
Widze że zjeby z sadistica wyciągają wnioski z jakiegoś filmiku na którym chuj widać. No ale gdy to samo robią TVNy i TVPISY to pierwsi płaczą. Ja na filmie widze tylko tyle, że mamy do czynienia z dwoma chamami ze wsi. A o co tu chodzi? chuj wie
Zgłoś
Avatar
S................e 2021-03-12, 9:26
royal86 napisał/a:

No ciekawe do komunisty to mi daleko, ale(!) jakim to trzeba być debilem by nazywać kogoś komunistą, kto jedzie po komunistach, a samemu jeszcze podzielając i szerząc komunistyczną narrację w powyższym poście.
W polsce KK nie ma władzy w państwie, władzy ustawodawczej ani opiniotwórczej, nie ma wpływu na funkcjonowanie państwa więc znowu pierdolisz -albo z powodu bycia prominentnym towarzyszem przesiąkniętym lewactwem, albo po prostu nieogarniasz i żyjesz w alternatywnej rzeczywistości gdzie państwo i kościół współrządzi a ty bawisz się z homoseksualnymi jednorożcami.
Zrozum - wierz mi że rząd leje na kościół czy naród - w polityce nie chodzi o idee tylko o władzę, tak się utrzymuje kapitał polityczny! Skoro jest grupa ludzi do których trafia konkretna narracja, np pro katolicka czy pro lgbt to ktoś to wykorzysta! I rząd i główna opozycja KO programowo są niemalże identyczni i zaskakująco zbieżni co do naprawde ważnych decyzji strategicznych, szkodzących najczęściej w Polsce. Mieli kiedyś tworzyć koalicję i namietnie do tej pory wymieniają się posłami - pinokio to ex-PO! Różnicuje pierdolenie dookola ja wspieram katolików a ja LGBT, w obu przypadkach mają to w dupie ale chodzi o polaryzację sceny politycznej i realizowanie tego samego wspolnego dla obu partii celu pod różnhmi flagami. Ty to łykasz jak pelikan i o to w polityce chodzi. Taki wyborca jak ty to złoty wyborca -podłapuje emocjonalny temat i wojuje a ważne tematy ekonomiczne, podatkowe, finansowe przechodzą bez rozgłosu.



Źal mi cię.
Zgłoś
Avatar
ZenonKop 2021-03-12, 9:28 2
qwerq221 napisał/a:

Jeden prostak w szrocie drugi prostak w sutannie. Ale przerażający jest fakt wy jebane osły, że nienawidzicie środowiska katolickiego czyli całej w sumie Polski bo gdyby nie ta wiara to Polski już pewnie dawno by nie było zapewne po 1 rozbiorze już byśmy się nie pozbierali a tak wartości duch narodu był na tyle silny, że udało nam się powstać z zaborów raz po raz. Ale teraz jak patrze na to całe spierdolenie umysłowe na te zlewaczenie wszyskiego zezwierzęcenie to jestem pewien, że byle najazd na nasz kraj i Polska rozleci się w pył zostanie garstka której może się uda odbudować kraj albo i nie. Oj wy durnie jebani nawet nie macie pojęcia ile zawdzięczacie naszej wierze. Pluję na każdego lewaka jesteście jebanym bezwartościowym ścierwem jebanymi pasożytami



Panie głupoty piszesz. Podczas rozbiorów kościół walczył o Polskę, bo miał bardzo ważny powód. Była to władza i kasa. Polski kościół w tamtym czasie, to wyzyskiwacze biedoty i ciemnego ludu. Kiedy przyszli zaborcy eldorado się skończyło. Więc logicznym było zrobić wszystko, aby wrócić do starych dobrych czasów. Kraju ciemnego i głupiego, gdzie ma się władzę nad ciemniakami z kołtunem. A polskość i patriotyzm zawdzięczamy naszym wielkim władcom: Mieszko I, Chrobry, Krzywousty, Łokietek, Kazimierz Wielki, Jagiełło, Jan III Sobieski. To właśnie Ci ludzie stworzyli Polskę, Polaków i patriotów.
Zgłoś
Avatar
xaorax 2021-03-12, 10:09 1
No nie wie, naprawdę to było potrzebne? Czym ta dwójka się od siebie różni? Wg mnie, to niestety wynik polaryzacji społeczeństwa i braku tolerancji / cierpliwości dla oponenta. Smutne czasy.
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2021-03-12, 10:12
Moje Miasto, takie piękne
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2021-03-12, 10:28 5
kothletino napisał/a:

Nie zesraj się kurwa, idź się pomodlić bo ci się "katolizm" ulewa z ryja.



Ile masz lat koński zwisie? 17? Wiec proponuje zamknąc morde i poczytać trochke na temat historii Polski..
Zgłoś
Avatar
KIRA 2021-03-12, 11:02
Za syna prostytutki dalszy dialog nie miałby miejsca . Wyjebał mu w ryj.
Zgłoś
Avatar
eltales 2021-03-12, 11:02 5
Chcesz?
No chce!
No to prosze cie bardzo.
No co chce, kurwa?
Tylko nie kurwa!
No co,no co chce, no co chce?
To chce.
No co?
No kto?
No co?
No co?
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-03-12, 11:06 7
Zróbmy sobie tam zlot sadoli
kurwa ale bym miał ubaw z waszych mord

ognisko byśmy se zrobili, placków ziemniaczanych bym napiekł chrupkie na zewnątrz mięciutkie w środku
na ciepło coś zjeść
Zgłoś
Avatar
Kutafixior 2021-03-12, 11:20 1
I dobrze jechać z nimi kurwa jak z kurwami z bangladeszu
Zgłoś
Avatar
S................e 2021-03-12, 11:47
jan0sik1 napisał/a:

Ile masz lat koński zwisie? 17? Wiec proponuje zamknąc morde i poczytać trochke na temat historii Polski..



Japa synu księdza
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-03-12, 13:21 5
Banda komunistów wytresowanych przez TV. Kurwa nie wstyd wam? Oczywiście, że nie wstyd, bo wy tylko polskości się wstydzicie jak kazał Michnik i reszta zydów. Kurwa żydzi zrobili z wami to czego się nie udało z polakami zrobić Hitlerowi iStalinowi. Gardzę wami sprzedajne kolaboranckie kurwy.Mam nadzieję, ze będzie wojna i będzi emozna was wyżynać jak komunistyczne ścierwo zasługuje.
Zgłoś
Avatar
psysutra 2021-03-12, 13:58
ZenonKop napisał/a:

Panie głupoty piszesz. Podczas rozbiorów kościół walczył o Polskę, bo miał bardzo ważny powód. Była to władza i kasa. Polski kościół w tamtym czasie, to wyzyskiwacze biedoty i ciemnego ludu. Kiedy przyszli zaborcy eldorado się skończyło. Więc logicznym było zrobić wszystko, aby wrócić do starych dobrych czasów. Kraju ciemnego i głupiego, gdzie ma się władzę nad ciemniakami z kołtunem. A polskość i patriotyzm zawdzięczamy naszym wielkim władcom: Mieszko I, Chrobry, Krzywousty, Łokietek, Kazimierz Wielki, Jagiełło, Jan III Sobieski. To właśnie Ci ludzie stworzyli Polskę, Polaków i patriotów.



Jasne, ale zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy - sam kościół nas w te rozbiory wpędził (zobacz sobie kto Targowicę podpisywał, jebani biskupiI).
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2021-03-12, 14:21 7
Przyjdzie islam lewaki zasrane to wam pierwszym z wyszczekaną japą spadną głowy. Zatęsknicie jeszcze za katolicyzmem. I nie jestem dewotą, do kościoła nie chodzę, ale takie puste chamstwo do niczego nie doprowadzi.
Zgłoś
Avatar
paradox2604 2021-03-12, 14:32 4
rozjebal bym tego lebka w samochodzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie