18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Avatar
Tryneriusz 2013-04-27, 14:16
Daje do myślenia.

______________

Chelsea !
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-04-27, 14:24 1
ale co ma ten filmik do ludzi? to jest film z chin tam kazdy ma kazdego w dupie i martwi sie o siebie zeby przezyc kolejny dzien za 1$ co zreszta wskazuje na to fakt ze rodzice tego dziecka dopuscili do tego zeby samo chodzilo po ulicy jakby takie cos doszlo w innym bardziej ogarnietym kraju to ludzie sprobowali by cos zrobic chcoiazby zadzwonic po pomoc
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-04-27, 14:28 5
Filmik robi wrażenie to fakt. Ale tak jak Smutas stwierdził:
Smutas napisał/a:

Zwykła propagandówka. W kwadrans mogę przygotować dwa filmiki które udowodnią coś wręcz przeciwnego.

Jest to propagandówka tylko że konkretnie skręcona aby uruchomić w ludziach takie uczucia a nie inne. Zwierzęta też potrafią zachować się bestialsko a ludzie bohatersko. Tylko że zwierzęta są tylko zwierzętami. Pytanie brzmi dlaczego tak ludzie się zachowują?
Max Ibuprom napisał/a:

Żółtki to też podludzie kurwa, szczególnie chinczyki, koreańce(które są na filmie?) nie wyobrażam sobie czzegoś takiego w Europie... Tzn nawiązując do innego mojego posta "napewno ktoś pomógł by jej wstać" xD


Nie wyobrażasz sobie? Widocznie słabo u Ciebie ze skojarzeniami koleżko. A ile się mówi ostatnio i to u Nas w Polsce o bestialsko zamordowanych dzieciach schowanych z lodówkach, wyrzucanych do śmietników albo zakopywanych w lesie... Zastanów się. A może w tej chwili Twój spokojny chodzący do kościoła sąsiad znęca się nad swoją 9 letnią córeczką. Fakt że to się dzieje w ukryciu. Tylko często jest tak, że niewielu zareaguje na patologiczną sytuację w rodzinie którą widzi codziennie.
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-04-27, 14:30
Jak zawsze w tego typu przypadkach zawinili rodzice/opiekunowie, dziecka w takim wieku nawet na moment nie powinno się spuszczać z oka, zwłaszcza w miejscu publicznym.

______________

Matematyka, fizyka, chemia, informatyka, kulturystyka.
Zgłoś
Avatar
stahkh 2013-04-27, 14:31
Jacy ludzie?! To żółtki przecież...
Zgłoś
Avatar
Necrophilus 2013-04-27, 14:42
Jakby nie było, wyrządzanie krzywdy zwierzętom, zawsze bardziej mnie rusza, niż krzywda ludzka.
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-04-27, 15:18
Wystarczy wejść na hard by zobaczyć do czego zdolni są ludzie

fakt że duża część hardu to zasługa brudasów a to nie ludzie, no ale......
Zgłoś
Avatar
Harlok 2013-04-27, 15:59
Nie ważne,czy człowiek,czy murzyn,czy żyd,czy biały,ale ważne,żeby zajebać,zgwałcić trupa i nasrać.
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-04-27, 17:06
chiny, tram ich na peczki

______________

Wymyj zęby, mój siwek lubi czyste stajnie...
Sadistic - czyli forum które wiele pisze, a nic nie wyjasnia.
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-04-27, 17:13
Propagandówka czy też nie ale kurwa taka znieczulica to przegięcie. Postawcie się na miejscu tej osoby którą wszyscy mijają. Sorry ale moim zdaniem to bardzo dobre porównanie. Pies zachował się niezwykle ludzko, a ta osoba potrącona/przejechana przez samochód powoli ZDYCHAŁA jak pies. Przykre to jest, bo taka "propaganda" wpaja ludziom takie zachowania. Nie chcę nawet myśleć, jakie miałbym wyrzuty sumienia, gdy zostawiłbym kogoś na pastwę losu.
Zgłoś
Avatar
domix2t 2013-04-27, 18:29
Jak by to Korea Północna była to by tego dzieciaka zjedli a nie zostawili
Zgłoś
Avatar
kupaDelfina 2013-04-27, 21:07
e tam chińczykom jeden mniej lub więcej to nic, co nie zmienia faktu ze to skurwysyństwo

______________

Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.
Zgłoś
Avatar
Arturroant 2013-04-27, 21:17 1
Huj w dupę tym co piszą ze zmontują przeciwieństwo. Raz z z bracholem żeśmy zwijali dziewicze z chodnika do auta i szybko do szpitala bo dziadek który z nią był jak wołał pomocy to żadna kurwa nie zareagowała bo lumpiarsko ubrani.
Jesteś obojętny tragedii, wiedz ze obojętność może i ciebie spotkać ...
Zgłoś
Avatar
Maror 2013-04-27, 23:12
to przygotuj te 2 filmy a my ocenimy czy faktycznie udowodnią coś wręcz przeciwnego.
Zgłoś
Avatar
cycuszki332 2013-04-28, 0:16
W końcu ktoś i tak zje to dziecko...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie