18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Różnica między gejem a pedałem
L................l • 2012-11-18, 16:24
Podróżując po pejsbuku trafiłem na coś co zawiodło mnie do tego oto tekstu, postanowiłem się nim tu podzielić bo całkiem dobrze pasuje do sadistica i generalnie ma rację, przynajmniej moim zdaniem.

hejter.info napisał/a:

Tematyka homoseksualizmu jest już tak wyeksploatowana i rozdmuchana, że ten wpis może wydać się strzałem w stopę i żałosną próbą zwrócenia na siebie uwagi, ale jaki byłby ze mnie hejter jeśli nie dorzuciłbym i tutaj swoich trzech podszytych nienawiścią oraz pogardą groszy. Wbrew pozorom nie jestem aż tak wielkim przeciwnikiem stawiania pionka w odbycie jak może się wydawać, za to szczerze gardzę pedalstwem i już spieszę z wytłumaczeniem mojego postrzegania tego zagadnienia. Najlepiej będzie gdy opiszę to na przykładzie geja oraz pedała (lesbijki pomijamy, bo powszechnie wiadomo, że dwie pieprzące się laski są spoko – oczywiście przyjmując, że obie są ładne).

Pewnie w chwili gdy piszę ten tekst niejedna para gejów radośnie wali się w dupę w domowym zaciszu przy romantycznej muzyce, będąc na swój popierdolony sposób szczęśliwymi. Czy mnie to przeszkadza? Oczywiście, że nie, bo dopóki nie muszę mieć z tym styczności i dopóki nikt nie próbuje mi wepchnąć swojej tęczowej radosnej ideologii niczym chuja na siłę – dopóty jest ok. Za to pedał w tym momencie szykuje transparenty i szyje kolorowe szmaty na kolejną demonstrację. Pedał maszeruje ulicami z bandą innych pedałów zakłócając porządek, próbując obwieścić całemu światu jak bardzo walenie się w dupę jest piękne, uśmiechnięte i kolorowe, przy okazji robiąc z siebie ofiarę losu napiętnowaną przez złych heteroseksualnych neonazistów. Właściwie bycie heteroseksualnym wystarcza żeby zostać nazwany naziolem. Manifestowanie pedalstwa jest ok, ale spróbuj krzyczeć, że jesteś heteroseksualny – czeka Cię proces Ty pieprzony zacofany hitlerowcu, ciemnogrodzie jebany. I tu nie chodzi o to, że oni są w mniejszości i muszą walczyć o swoje prawa, bo gdyby tylko chcieli mogliby żyć bez przeszkód w swojej sypialni.

Pedały w polityce i mediach – oczywiście – tam też są. A to dlatego, że stworzył się wokół tego świetny biznes. Pedalstwo wlewa nam się do domu wszelkimi możliwymi sposobami, a tolerancja jest przecież taka europejska i modna, więc każdy sprzeciw wiąże się z obrzuceniem kamieniami i naklejeniem na nas etykiety co najmniej nacjonalisty. Sprawa jest o tyle poważna, że tęczowi są pokazywani jako otwarci i uśmiechnięci szczęśliwi ludzie z opozycją wśród złych, plugawych i zacofanych heteroseksualistów którzy nie dają żyć biednym, bogu ducha winnym homosiom. Doszło do tego, że tematykę podłapały partie polityczne, które wcielają w swoje szeregi różnych dziwaków i obojniaków, żeby tylko popłynąć na fali tęczy. O kogo chodzi nie muszę i nie chcę mówić, bo w obecnej Polsce mamy wolność wypowiedzi, ale wolność po wypowiedzi już niekoniecznie, jeszcze ktoś mi samobójstwo popełni…

Wracając do porównań to naszła mnie kiedyś taka myśl – a co będzie kiedy zostanę ojcem? Nie miałbym wielkiego problemu gdyby mój kilkuletni syn zapytał o parę gejów którzy mieszkają ze sobą lub nawet chodzą za rękę. Odpowiedziałbym, że robią tak bo tak wybrali i podoba im się to. Ale sytuacja jest inna gdy widzi się kolorowy pochód obleśnie (nie)ubranych i sugestywnie zachowujących się podludzi z naklejonymi uśmiechami na mordach od którego bije przekaz “Jesteśmy szczęśliwi, mili, lepsi wśród szarego tłumu zacofanych i złych hetero” – to już jest indoktrynacja dla młodego (i niestety nie tylko) młodego umysłu. Tolerancja – jakże piękne i doniosłe słowo powtarzane przez europejczyków. Tylko dlaczego mam tolerować coś co próbuje wepchnąć mi się w moją codzienność i dlaczego ta tolerancja należy się tylko pedałom, a nigdy odwrotnie?

Homoseksualizm był jak świat światem i będzie nadal, geje i lesbijki będą sobie żyć jak normalni ludzie, po których nawet nie będzie widać ich preferencji, ale pedalstwo to coś złego, coś czemu tolerancja się nie należy.



Żródełko
Zgłoś
Avatar
królik 2012-11-19, 22:15
coś na ten temat już było tu
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2012-11-20, 3:06
dokładnie tak samo uważam. piwko
Zgłoś
Avatar
Syn 2012-11-20, 4:18 1
Uważam, że określenie "propagowanie homoseksualizmu" jest bez sensu. Poprzez słowo propagowanie rozumiem reklamowanie, zachęcanie, a trudno zachęcać do czegoś z czym człowiek się rodzi, w tym wypadku orientacji seksualnej. To tak jak "zachęcać" ludzi do zachorowania na zespół Downa (nie przyrównując tu homoseksualizmu do choroby). Tym samym nie rozumiem dlaczego przeciwnicy homoseksualizmu tak bardzo się tego "propagowania" boją? Czyżby było coś na rzeczy? Boją się, że ulegną "reklamie". W walce o prawa gejów i lesbijek chodzi raczej o to, aby mogli zostać w oczach urzędników pełno prawną parą. Mam pewne obiekcje co do adpocji dzieci, ale nikt nie udowodnił, że dwoje ojców, czy dwie matki będą gorsze od klasycznej rodziny (raczej nie słyszy się o gejwoskich rodzinach patologicznych).

Co do dzieci to, jak wspomniałem wcześniej, urodzą się albo hetero, albo homo i żadne wychowanie tego nie zmieni. W przypadku jednak gdy dziecko urodzi się homoseksualne, a jego rodzice będą homofobami to jego życie będzie spierdolone i będzie się czuło gorsze i kto wie czy nie wyrośnie na kogoś złego (w różnym tego słowa znaczeniu). W tym przypadku uważam, że uświadamianie ludzi (rodziców) o homoseksualizmie za wskazane dla dobra dziecka.

Wkurwia was obnoszenie się z homo zachowaniami, że dopóki "pedałują" u siebie w sypialni w domu to OK, ale jak wyjdą z domu i będą trzymać się za rękę czy będą śmieli się publicznie pocałować to już nic tylko wyjąć kija i pogonić pedalstwo do domu. Tylko dlaczego nam heterykom wolno całować się ze swoimi kobietami publicznie, a kiedy "oni" to robią to jest już zbrodnia przeciw ludzkości. Nikt nie każe nam patrzeć, prawda? Co innego jak chodzi o "ich" parady gdzie zapierdalają z gołymi dupami w skórach itp., ale to już granica dobrego smaku co dotyczy obydwu orientacji seksualnych bez wyjątku.

W gejach bardziej denerwuje mnie to, że w dużej części zachowją się jak panienki. Zniewieściałe głosiki, kobiece upodobania i tzw. zespół luźnego nadgarstka. No i te ubrania. Podobają im sie faceci to dlaczego upodabniają się do kobiet? Powyższe cechy są jednak coraz częściej zauważane u heteryków czego już kurwa kompletnie nie rozumiem. Dla mnie wzorem tego jak gej wyglądać i zachowywać się powinien jest np. Tomasz Raczek.

Podsumowując zajmijcie się własnymi "interesami" i własnym życiem, bo naprawdę nikt nie chce zrobić z was czy waszych dzieci gejów. Ani lesbijek. Żyj i pozwól żyć. Ave
Zgłoś
Avatar
daewi 2012-11-20, 7:20
Ja tam do pedałów nic nie mam....

...nawet szacunku
Zgłoś
Avatar
Zmorsky 2012-11-20, 16:36
anonymousm napisał/a:



No to właśnie mówię: dla każdego to, co lubi, i to, co woli. Ważne jest, żeby państwo i społeczeństwo stworzyło ramy, w których można sobie swobodnie wybrać własną rozkosz.
Nie chcę być gramatycznym nazistą, ale sposób, w jaki napisałeś słowo "ujołes" świadczy, że jeszcze nie opuściłeś trzeciej klasy podstwówki, więc o tym, co naprawdę lubisz, dopiero się przekonasz. Uważaj: jeżeli bardzo lubisz chodzić na stadion, obejmować innych facetów i podskakiwać z nimi rytmicznie, to może być zły symptom.



O jakich Ty ramach piszesz? Gloryfikacja wynaturzeń - "pedalstwa" jest chore! Zdaje sobie sprawę, że to zjawisko zawsze towarzyszyło człowiekowi, ale z drugiej strony nigdy się tak z tym nie obnoszono, wręcz przeciwnie nawet ukrywano. PEDALSTWO nie jest TRENDY to jest poprostu CHORE.
To, że mam typowo "normalny" "szary" "standardowy" sposób myślenia, z pewnością wyklucza możliwość wystąpienia "złego symptomu".

btw: Każdemu zdarzy się popełnić błąd, nie jestem robotem.
Zgłoś