18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
lesii 2012-02-29, 15:43
Niestety zmartwię was dzieci-śmieci, co do Amerykanów. 2 lata temu była u mnie kuzynka (urodzona we stanach) i jej koleżanka, lat ok 21-22...O ile tłumaczyć, że kuzynka umie wypić bo polskie korzenie, to o tyle jej koleżanka, stricte Amerykaniec... szczena mi opadła jak we dwie do filmu (1,5 H) wywaliły 1,5 Wyborowej....potrafią pić i to walą gorzej od nas....
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2012-02-29, 17:39
lesii napisał/a:

Niestety zmartwię was dzieci-śmieci, co do Amerykanów. 2 lata temu była u mnie kuzynka (urodzona we stanach) i jej koleżanka, lat ok 21-22...O ile tłumaczyć, że kuzynka umie wypić bo polskie korzenie, to o tyle jej koleżanka, stricte Amerykaniec... szczena mi opadła jak we dwie do filmu (1,5 H) wywaliły 1,5 Wyborowej....potrafią pić i to walą gorzej od nas....



pff podales przyklad jednej amerykanki i jeszcze piszesz ze potrafią pic lepiej od nas
do mnie do szkoly (jak jeszcze sie uczylem) przyjechali szwaby na wymiane... nakupywali sporo krat zubra na ognisko.. powypijali po 3 a niektorzy 4 piwa i wiekszosc odpadla a polacy spokojnie sobie dokanczali browarki
Zgłoś
Avatar
ziutek43 2012-02-29, 18:06
na głowe litr wódy + dwa piwa + cygaro za 5 zł i spałem na przejściu dla pieszych pod nocnym%-)
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-02-29, 18:24 1
A jaaaaa raz wypiłem 5 litrów wody i zagryzłem chlebem...kurwa gimbusy ogarnijcie się
Zgłoś
Avatar
Lucifers Ass 2012-02-29, 18:31
Pit89 napisał/a:

Obrazek Więc koledzy nie opierdalajcie sie, do roboty!!
Na raz bez ściemy koledzy wciągne 0,7 i 2-4 piwa po tym nie jestem pewien po ilu mi sie film urywa raczej tak po 3,5... udowodnić trudno , ale jest spotkanie jakieś tam podobno kiedyś... To miło mi będzie zawitać... oczywiście oile zostane zaakceptowany w gronie sadoli.;p


Najwyższa skala między 2007 a 2008 mnie nie dziwi był wtedy kryzys finansowy
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-02-29, 20:35
Pit89 napisał/a:

Obrazek Więc koledzy nie opierdalajcie sie, do roboty!!
Na raz bez ściemy koledzy wciągne 0,7 i 2-4 piwa po tym nie jestem pewien po ilu mi sie film urywa raczej tak po 3,5... udowodnić trudno , ale jest spotkanie jakieś tam podobno kiedyś... To miło mi będzie zawitać... oczywiście oile zostane zaakceptowany w gronie sadoli.;p



Super osiągnięcie. Możesz być dumny. Kto więcej wypije jest kozak a potem całe życie przy łopacie. Piwa nie dostaniesz. Najpierw walnij 0,7 z biedronki za drobne podjebane mamie.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-02-29, 20:44
rabson napisał/a:

Mój stary był nałogowcem spory szmat czasu, teraz nie pije od jakiś 15 lat, a i tak twierdzi, że ochota mu nigdy nie przeszła.



To normalne w przypadku nałogu.
Zgłoś
Avatar
Cadar 2012-02-29, 20:52
jebane spite chuje, tylko weeed !
Zgłoś
Avatar
fifkusz 2012-02-29, 21:07 4
Alkohol... pffffff



Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-02-29, 23:04
Mamy picie we krwi.
Zgłoś
Avatar
AdHdE 2012-03-01, 10:51
Esz napisał/a:

@up. Wóda podrożała, nie ma się co dziwic.



istnieje coś takiego jak krajówka , tv wódka i inne tanie dobre alkohole
Zgłoś