18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
maderfakermen 2012-02-29, 0:24
ile najdłużej byliście w cugu i ile wlaliście w tym czasie wódy do gardła?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-29, 0:29 14
Cytat:

Różnica między Polską i USA



No popatrz.



>>> Source
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-02-29, 0:29
zawsze ajk chcialem bobic swoj rekord to potem niepamietalem ile wypilem ...
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-02-29, 0:44 1
ja między Rosją a Polską nie widzę różnicy w możliwościach:
pijemy: padamy: wstajemy: pijemy ... aż zabraknie mamony albo wódki, albo ktoś się spierdoli ze schodów i koniec imprezy.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-02-29, 0:51 4
Niеbieski napisał/a:



No popatrz.

Obrazek

>>> Source



Jeśli chodzi o ruskich to, zamiast "Laugh" wolałbym określenie coś w rodzaju: "Litr na dobranoc, żeby mieć siłę rano wstać". A to co jest na obrazku śmiało może dotyczyć Polski.
Zgłoś
Avatar
Pit89 2012-02-29, 2:49
Więc koledzy nie opierdalajcie sie, do roboty!!
Na raz bez ściemy koledzy wciągne 0,7 i 2-4 piwa po tym nie jestem pewien po ilu mi sie film urywa raczej tak po 3,5... udowodnić trudno , ale jest spotkanie jakieś tam podobno kiedyś... To miło mi będzie zawitać... oczywiście oile zostane zaakceptowany w gronie sadoli.;p
Zgłoś
Avatar
Esz 2012-02-29, 8:30
@up. Wóda podrożała, nie ma się co dziwic.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-02-29, 9:31 4
nie pije wódy ani piwa to jest gówno dla prostych ludzi nie potrafiących się dobrze bawić
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-02-29, 9:36 10
Wieczne udowadnianie jacy to Polacy to mega pijusy, żelazne wątroby itp... Komuś to imponuje? Według mnie lepiej wypić mniej, a dobrze się bawić, niż zezwłoczyć po litrze i nic nie pamiętać. Jaki to ma sens?
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-02-29, 9:40 2
rockface123 napisał/a:

nie pije wódy ani piwa to jest gówno dla prostych ludzi nie potrafiących się dobrze bawić



Prowokator mode: on

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Wieczne udowadnianie jacy to Polacy to mega pijusy, żelazne wątroby itp... Komuś to imponuje? Według mnie lepiej wypić mniej, a dobrze się bawić, niż zezwłoczyć po litrze i nic nie pamiętać. Jaki to ma sens?



Wiesz, czasem człowiek ma ochotę się porządnie najebać i niczym się nie przejmować (oczywiście bez przesady, bo zgon to już żadna zabawa). No ale nie ma czym się chwalić raczej.
Zgłoś
Avatar
k................z 2012-02-29, 9:46
Pit89 napisał/a:

To miło mi będzie zawitać... oczywiście oile zostane zaakceptowany w gronie sadoli.;p



Jak masz kutasa to przyjmą cię z otwartymi ramionami i nie tylko.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-02-29, 9:52 1
Zauważyłem, że pijemy więcej piwa niż wódy... W Carrefourze była promocja piwa Harnaś, 4-pak za 9.999 i drugi za grosz. w ciągu pół godziny nie było całej palety.
Zgłoś
Avatar
rabson 2012-02-29, 10:02 1
Pierdolicie tam wyżej, że szkoda gadać. Każdy ma ochotę się ZRESETOWAĆ od czasu do czasu - bez wyjątku. Mój stary był nałogowcem spory szmat czasu, teraz nie pije od jakiś 15 lat, a i tak twierdzi, że ochota mu nigdy nie przeszła.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-02-29, 14:33
Kurwa niezły fotoszop. Obrazek z jakiegoś gaga czy innego takiego i przerobione przez patriotę "Russia" na "Poland".
A potem mamy pretensje jak obcokrajowcy nie odróżniają rusków od nas.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie