18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Różnica między wirusem
Zi...........an • 2020-03-13, 08:40
Czym się różni koronawirus od żołnierzy wyklętych?





Koronawirus nie zabija dzieci

bl...........se
2020-03-13, 09:47
Ale trzeba być zakompleksionym zjebem bez życia towarzyskiego, żeby dla gimbo-trollingu celowo zakładać profil na sadolu :D :D :D

2020-03-13, 09:51
Jak już piszesz słabe prowo to przynajmniej je sam wymyśl zamiast kopiować z lewicowych śmiesznych pejów na FB.

2020-03-13, 09:52
Cymerman a nie zimerman, głupi ch*ju.

Zi...........an
2020-03-13, 09:55
Żarty z papieża , kobiet , cebulactwa i wyklętych - we don't do that here
ale żarty z Żydów ,motop*zd ,homosiów zawszę ta propsie ?
Dziwni jesteście myślałem że ten portal miał trochę ikry ale widzę że to takie samo gonwo jak kwejk,zdzidy itp
nie macie żadnego dystansu tylko mocno szorstki kij od miodły w dupie :-D

2020-03-13, 09:59
@up jezus nie dogadywał się z judaszem.

ps. hitler, nic nie wiedział o holokauście :szydera:

2020-03-13, 10:01
Przecież duża część ludzi uznanych za żołnierzy wyklętych należało do band szabrowników, rabusiów i zbrodniarzy, którzy zabijali i rabowali zwykłych ludzi wracających z wojny z całym dobytkiem, lub mieszkających na wioskach, itp.
Tak samo jak sędziowie i członkowie SB to byli polscy żydzi, którzy uciekli przed wojną do związku radzieckiego.
Nauczcie się ludzi, że historia i życie nie jest czarno- białe. To znaczy, szufladkowanie i dzielenie na złych, dobrych, bohaterów, antybohaterów.
Życie i historia są szare, a wojna to najgorszy okres bo w ludziach budzą się demony, ponieważ silniejsi są bezkarni.

2020-03-13, 10:06
Zimerman napisał/a:

Żarty z papieża , kobiet , cebulactwa i wyklętych - we don't do that here
ale żarty z Żydów ,motop*zd ,homosiów zawszę ta propsie ?
Dziwni jesteście myślałem że ten portal miał trochę ikry ale widzę że to takie samo gonwo jak kwejk,zdzidy itp
nie macie żadnego dystansu tylko mocno szorstki kij od miodły w dupie



Gamoniu jebnij się w łeb żołnierze wyklęci walczyli o to żebyś teraz miał wolność i mógł wypisywać swoje głupoty w Internecie. Szanuj ludzi którzy umierali w katowniach sb ub za ojczyznę chociaż wcale nie musieli.

2020-03-13, 10:08
Hahaha siedział dumał i wymyślił trolla idealnego z nickiem i avatarem hahahah k***a ile ty masz kmiocie 15 ? To subtelniej trzeba robic.

2020-03-13, 10:11
Opowiedziałbym jakiś kawał o żydzie, ale obawiam się, że go spalę...

2020-03-13, 10:26
SpeedyG napisał/a:

Przecież duża część ludzi uznanych za żołnierzy wyklętych należało do band szabrowników, rabusiów i zbrodniarzy, którzy zabijali i rabowali zwykłych ludzi wracających z wojny z całym dobytkiem, lub mieszkających na wioskach, itp.
Tak samo jak sędziowie i członkowie SB to byli polscy żydzi, którzy uciekli przed wojną do związku radzieckiego.
Nauczcie się ludzi, że historia i życie nie jest czarno- białe. To znaczy, szufladkowanie i dzielenie na złych, dobrych, bohaterów, antybohaterów.
Życie i historia są szare, a wojna to najgorszy okres bo w ludziach budzą się demony, ponieważ silniejsi są bezkarni.



no właśnie doucz się historii i doczytaj, że taktyką UBecji(czyli plugawego żydostwa) było tworzenie pseudo oddziałów partyzantów i podszywaczy w celu zniszczenia reputacji żołnierzom którzy nie godzili się na komunizm. Nie rzadko takimi "Bolkami" byli ludzie którzy po prostu chcieli, na których miano "haki", lub byli szantażowani na różne sposoby. do wyboru: śmierć, śmierć bliskich osób, albo zrobienie z siebie takiej k***y jak zimerman, .

Komuniści to samo zrobili z kościołem. Nie mogli z zewnątrz, to zaczęli to robić od wewnątrz m.in. wstawiając do kościoła: pedałów, pedofilii i wszelkiej maści dewiantów. Kiedy taki delikwent został rozpracowany, kończył z dziurą w czole. W czasie WŚ nie jeden klecha niejednemu żydowi uratował życie, kombinując metrykę. Za grosz pokory żydoskie k***y nie macie. Dzisiaj mam nadzieję, że nikt za was obrzezane sk***ysyny nie będzie dupy nadstawiał. Wręcz przeciwnie. Wydamy was na pastwę losu bez mrugnięcia okiem.

ps. tam gdzie kończy się logika zaczynają się lewackie argumenty.

2020-03-13, 10:33
żyd zakopany po kolana w piasku - żydkiewka
żydzi zakopani po kolana w piasku - żydopłot
żyd w drzwiach - judasz
samochód żydków - gazik
żyd w lesie - rabinhood
żyd w kosmosie - ufojudek

A ile jest dowcipów o żydach?
Ani jednego,wszystko to prawda. :)

Moge tak cały dzień.

2020-03-13, 10:39
Zimerman napisał/a:

Up
Chciałbyś być Żydem co ? niestety nie jesteś



To byłby wstyd.

2020-03-13, 10:50
SpeedyG napisał/a:

Przecież duża część ludzi uznanych za żołnierzy wyklętych należało do band szabrowników, rabusiów i zbrodniarzy, którzy zabijali i rabowali zwykłych ludzi wracających z wojny z całym dobytkiem, lub mieszkających na wioskach, itp.



Kolego, w czasie okupacji na ziemiach byłej RP działały 3 różne organizacje partyzantów: AK, NSZ i AL.
W szeregi tych ostatnich często wstępowali żydzi żeby w ten sposób uniknąć holocaustu, to do czego byli zdolni ci "partyzanci" przechodzi ludzkie wyobrażenie. Dlatego jednym z głównych zadań NSZ była walka z AL i ochrona ludności przed grabieżą, gwałtami i bestialstwem tych żydowskich bohaterów. Dzisiaj politycznie poprawnie jest przedstawiać żołnierzy wyklętych przez pryzmat zbrodni popełnianych przez AL, wrzucając NSZ do tego samego wora.
To że NSZ wykonywało wyroki na żydowskich kolaborantach którzy w taki sposób zapewniali sobie bezpieczeństwo kosztem polaków, nie oznacza że byli antysemitami tylko że zwyczajnie wyrywali chwasty.
Historia autentyczna.
Mój śp. dziadek należał do struktur NSZ opowiedział mi kiedyś historię.
Raz dostał rozkaz żeby pozbyć się kolaboranta który sprzedawał Niemcom ludzi pomagającym partyzantom we swojej wiosce.
Zaprosił dziada do siebie na bimber, schlał go, jak się schlał to go udusił gołymi rękami a ciało wrzucił do gnojówki.
Dziad był żydem ukrywającym się pod Polskim nazwiskiem i ochoczą "współpracą" z nazistami.

2020-03-13, 11:24
zwierzak30 napisał/a:

żyd zakopany po kolana w piasku - żydkiewka
żydzi zakopani po kolana w piasku - żydopłot
żyd w drzwiach - judasz
samochód żydków - gazik
żyd w lesie - rabinhood
żyd w kosmosie - ufojudek
A ile jest dowcipów o żydach?
Ani jednego,wszystko to prawda.
Moge tak cały dzień.



Jeszcze po kostki-żydko.

2020-03-13, 11:30
Z wrazenia na ten zart ide umyć ręce mydłem z Twojego dziadka . Jak to jest należeć do rasy która sprzedała by własną matkę za 1 grosz ? Już niedługo będziecie jechani od tylu na własnym podwórku psie bez napleta

-Dawidzie jaki masz piękny zegarek
-Dziękuję icku, ojciec mi go sprzedał przed śmiercią.

Dlatego pejsów nie nawidzi cały świat. Zatkaj ryj swoim napletem Zakłamany psie.