18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Różnice kultur
Pantilion • 2018-10-19, 5:59
Taka drobna różnica kulturowa Był już podobny film wrzucony przez Velture rok temu w listopadzie

Zgłoś
Avatar
killua 2018-10-19, 15:14
no niech rzuci kamieniem ten w którego nauczycielka w podstawówce nie rzuciła kluczami do klasy
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2018-10-19, 21:08 1
ale bym sobie tak ponapierdalał pałą SBków przychodzących po emeryture
Zgłoś
Avatar
zomos 2018-10-19, 21:35
@Tulkas,
Ale których? Tych z PiS czy z PO ?
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2018-10-20, 16:03 1
Każdy pierdoli jak to bicie wychowuje, jak jestescie patologią i zjebani ja pijany rusek nie do wychowania, to rzeczywiscie bat to jedyny słuszny argument. Jednak jak widać tłuką tych arabów i murzynów w szkołach, domach, a potem takie kurwy przyjeżdżają do europy i tylko jedyne co potrafią to awantury, agresja i gwałty. Jak ktos jest kurwa kumaty to i można mu jak człowiek wyjasnic. Mnie kurwa jakos nie bili rodzice, a mam honor i kulturę bo kurwa ze mną rozmawiali i potrafi wyjasnic. Jednak jak sie daję wejsc dziecku na głowę albo go się leje to GÓWNO z niego będzie.
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2018-10-21, 11:31
Slatojesos napisał/a:

Wydaje mnie się,że jednak druga metoda przynosi lepsze skutki wychowawcze



No rzeczywiście, kraje muzułmańskie mogą poszczycić się zdecydowanie wyższymi standardami życia społecznego. Ahhh ta prawicowa konsekwencja w myśleniu...
Zgłoś
Avatar
P................a 2018-10-21, 12:05
Ehh en zachodni indywidualizm, każdy jest pierdolonym płatkiem śniegu, niezwykłym i wyjątkowym.
Zgłoś