18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
J................t 2014-05-27, 14:20 2
A mnie to trochę wkurwia. Facet, gdy uderzy kobietę, to od razu jest damskim bokserem, fiutem, nie powinien egzystować. Ale jak baba poczuje przyrost jaj i skacze facetowi do gardła, to ludzie gapią się i wygląda to tak, jakby inni faceci myśleli "bo zasłużył", a kobiety, że to kolejna silna, która wie, czego chce i stawia na swoim.. Wystarczy nagły zwrot akcji - chłop uderzy taką rzucającą się babę - znów jest tym przegranym, złym kretynem, damskim bokserem i w ogóle do utylizacji.
Moim zdaniem facet, który uderzy NIEWINNĄ kobietę, powinien dostać solidny wpierdol, najlepiej od kilku karków.
Kobieta, która rzuca się do gardła niewinnemu facetowi, ot tak, dla sportu - powinna zostać sprowadzona na ziemię.
Inne przypadki to już czysta patologia i nie warto w to wnikać i próbować tego naprawiać. Bo facet powinien mieć jaja, żeby bronić swojej kobiety, a kobieta nie powinna mieć tych jaj i zachowywać się jak na damę przystało.

I tak, wiem, że mój niewinny ból pośladów wygląda tak, jakbym nie wiedział, że to eksperyment społeczny. Uprzedzam - tak, wiem.
Zgłoś
Avatar
eXo^^ 2014-05-27, 16:11
jakby mi moja na mieście taką awanti wytoczyła to by kontrolnie liścia w buzię dostała.
Zgłoś
Avatar
kamiljot 2014-05-27, 16:14
Brakuje jej bliskości i udaje, że sprawia opór.
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2014-05-27, 19:08
jak ktoś twierdzi, że kobieta nie może zrobić krzywdy facetowi, to proponuje z moją o tym pogadać...
Zgłoś