18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
karoldeicide 2014-05-26, 13:29 10
żałosne - jaką trzeba być pizdą żeby się dać zgnoić przez babę.
nie , nigdy nie uderzyłem kobiety i wiem że moja kobieta czasem mną manipuluje
ale nigdy, kurwa przenigdy nie pozwolę sobie na taką czy podobną sytuację
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-05-26, 13:33 40
Reagują kiedy bita jest kobieta, bo mają świadomość, że facet może zrobić krzywdę. W przypadku bijącej kobiety nawet jeśli się stara to po pierwsze chuj zrobi, a jeśli już, to w momencie kiedy przegnie dostaje szybkiego liścia sprowadzającego ją momentalnie na Ziemię, więc się wtrącać nie ma po prostu sensu.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-05-26, 13:59 7
nowynick, może ciężko uwierzyć, ale są mężczyźni maltretowani fizycznie i psychicznie przez partnerki. Zagrali dobrze i wyglądał na taką właśnie osobę (przynajmniej tak mi się wydaję).
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-05-26, 14:11 4
Bo anglicy to pojebani są
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-05-26, 16:57 3
Bzdury. Nawet jeżeli kobieta poznęca się nad mężczyzną to trwa to o wiele krócej niż to jak "mężczyzna" znęca się nad kobietą. To ze względu na to, że kobiety przeważnie wolą mieć partnerów silniejszych i dominujących, a mężczyźnie przeważnie preferują uległe partnerki i tak kobieta, która jest z dupowatym facetem prędzej czy później go rzuci, a facet, który jest z uległą kobietą może trwać w takim związku latami. Wydaje mi się, że tak jest przynajmniej w Polsce. Może w UK mężczyźni są już tak zniewieściali, że te różnice się zacierają.
...no chyba, że w grę wchodzi kasa. Dupowaty gość jest bogaty i dominująca laska przeciąga związek jak najdłużej żeby na nim żerować, ale to dosyć egzotyczny układ.
Zgłoś
Avatar
Battery_Charger 2014-05-26, 18:48 2
Jebane feministki.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2014-05-27, 10:25 1
Wszyscy się z niego śmieją bo poddaje się babie
Zgłoś
Avatar
____ 2014-05-27, 10:27 3
kobiety nie potrzebują siły, wystarcza manipulacja i broń pod tytułem "foch"
Zgłoś
Avatar
neon31 2014-05-27, 10:51 3
Nie dziwie się, że nikt nie reagował, a tylko się śmiali. Jeśli przemoc domowa dotyka mężczyzn musi on być zwykła pizdą.
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-05-27, 10:59 17
Międzynarodowy kongres feministek. Na podium wchodzi jedna z delegatek i rzuca hasło.
- Siostry, dość wyzysku. Nie będziemy im prać i gotować.
Uchwałę przyjęto jednogłośnie. Na kolejnym spotkaniu wojowniczych pań, delegatki dzielą się swymi spostrzeżeniami. Zaczyna Angielka.
- Wróciłam do domu i mówię: John, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia - widzę - gotuje jajko.
Sala zatrzęsła się od oklasków. Na mównicę wchodzi Francuzka.
- Wróciłam do domu i mówię: Pierre, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia widzę - pierze majtki.
Owacje na stojąco. Na podium wchodzi Rosjanka.
- Wróciłam do domu i mówię: Iwan, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia nadal nic nie widzę. Czwartego dnia - zaczynam widzieć na prawe oko.

2 słowa ode mnie - baby są przechujami, umieją świetnie prowokować i maltretować, nie mówię tu o praniu po gębie ale o słówkach, uszczypnięciu, kłamstwach mówionych mamusi i przyjaciółkom itp. Kobietki szanujcie swoich chłopów bo wpierdol.
Zgłoś
Avatar
g................0 2014-05-27, 11:01
od zawsze wiadomo, że nie wolno bić słabszych, w tym przypadku kobiety. i czy to temat na kurwa całą wielką kampanię społeczną? gdyby owczarek atakował jamnika od razu bym zareagował, ale gdyby to jamnik rzucał się na owczarka, miałbym w dupie. po co pomagać silniejszemu..?
Zgłoś
Avatar
Zalirq 2014-05-27, 12:00 8
Widzę, że sami specjaliści od przemocy domowej. Właśnie problem jest taki, że nawet jak baba zacznie się na ciebie rzucać to nie przyłożysz jej, bo zaraz zlecą się obrońcy, policja, etc. I naprawdę nie macie pojęcia jak kobiety manipulują i potrafią zniszczyć psyche, ale pewnie wy nie macie tego problemu, bo wasze dziewczyny mają w nazwisku .jpg .
Zgłoś
Avatar
twinspark 2014-05-27, 13:07 1
nowynick napisał/a:

W przypadku bijącej kobiety nawet jeśli się stara to po pierwsze chuj zrobi, a jeśli już, to w momencie kiedy przegnie dostaje szybkiego liścia sprowadzającego ją momentalnie na Ziemię


Mężczyzna który jej tego liścia sprzedał może zostać oskarżony o znęcanie się i prawdopodobnie skazany.

Kobiety stosują przeważnie przemoc psychiczną. Potrafią zrobić ostre pranie mózgu albo odbierać chęć do życia awanturami o byle gówno. Fizycznie nie można im zrobić nic, bo to niehonorowo, psychicznie są uparte jak osły. Każdy mądry powie, że trzeba taką francę porzucić, ale w praktyce czasem nadzieja że będzie "jak kiedyś" zaślepia rozsądne myślenie.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-05-27, 14:10
To nic nowego, każdy o tym wie.
Życie na tym świecie nie jest, nie było i nigdy nie będzie sprawiedliwe - cokolwiek to ma znaczyć.
Kto myśli inaczej jest murzynem albo cyganem - albo murzyńskim cyganem!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie