18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
P................n 2012-07-10, 19:26 5
Ja tam wolę zjarać się z fajną laską i pójść z kolesiami na kielicha niż zostać rozstrzelanym, powieszonym i ukamienowanym. Ale co kto lubi
Zgłoś
Avatar
Czimchik 2012-07-10, 19:50 40
Pan kapitan napisał/a:

Ja tam wolę zjarać się z fajną laską i pójść z kolesiami na kielicha niż zostać rozstrzelanym, powieszonym i ukamienowanym. Ale co kto lubi


Martwi mnie fakt, że wychodzisz z pedałami.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-07-10, 19:50 8
Pan kapitan napisał/a:

Ja tam wolę zjarać się z fajną laską i pójść z kolesiami na kielicha niż zostać rozstrzelanym, powieszonym i ukamienowanym. Ale co kto lubi



Z tego co mówisz wynika, że jesteś pedałem :]
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-07-10, 20:03 7
Taki chuj. Wydaje wam się, że amerykański styl życia jest piękny. W "cywilizowanych" krajach na ogromną skalę szerzy się głupotę. Dla nas chlanie i ćpanie na imprezach jest "cool", gdzie indziej alkohol kojarzy się z chorobą i ubóstwem. Oszukiwanie, okłamywanie i kaleczenie zasad moralnych na ogół się wybacza i wszyscy mają wyjebane. Gdzie indziej, żeby zapobiec kradzieży, uchwala się surowe kary.
Naszymi idolami są idioci z MTV czy VIVA. Autorytetem w krajach "terrorystów" zazwyczaj jest wysoko postawiony, wykształcony człowiek.
No i gwóźdź do trumny- tam kobiety nie mają praw. Dziwicie się, dlaczego u nas pełno debili? Niech ktoś zrobi sondaż na ogólną inteligencję obywateli nie wliczając w to kobiety, a zobaczycie jak wysoko poziom podskoczy.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-07-10, 20:08 6
Czimchik napisał/a:


Martwi mnie fakt, że wychodzisz z pedałami.



Pedały? To już wiem dlaczego wszyscy trzymają się za ręce i wchodzą parami do klopa...

artixz napisał/a:


Z tego co mówisz wynika, że jesteś pedałem :]



heheh. Zrozumiałem co oznacza napis pod trzecim obrazkiem dopiero po Waszych komentarzach. Nieźle się pocisnąłem
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-10, 20:18 2
Nadal się pogrążasz...
Pan kapitan napisał/a:


Nieźle się pocisnąłem

Zgłoś
Avatar
P................n 2012-07-10, 20:47
up
Ok to już nic nie piszę
Zgłoś
Avatar
silverrose 2012-07-10, 23:54 4
Karola_Strausburger napisał/a:

Taki ch*j. Wydaje wam się, że amerykański styl życia jest piękny. W "cywilizowanych" krajach na ogromną skalę szerzy się głupotę. Dla nas chlanie i ćpanie na imprezach jest "cool", gdzie indziej alkohol kojarzy się z chorobą i ubóstwem. Oszukiwanie, okłamywanie i kaleczenie zasad moralnych na ogół się wybacza i wszyscy mają wyj***ne. Gdzie indziej, żeby zapobiec kradzieży, uchwala się surowe kary.
Naszymi idolami są idioci z MTV czy VIVA. Autorytetem w krajach "terrorystów" zazwyczaj jest wysoko postawiony, wykształcony człowiek.
No i gwóźdź do trumny- tam kobiety nie mają praw. Dziwicie się, dlaczego u nas pełno debili? Niech ktoś zrobi sondaż na ogólną inteligencję obywateli nie wliczając w to kobiety, a zobaczycie jak wysoko poziom podskoczy.



Mam nadzieję, że to zwykły trolling, jeżeli tak to wielce udany, w przeciwnym wypadku prawdopodobnie wleciał ci uchem gołąb i przeżył rozwolnienie stulecia, bo takiego gówna to dawno nie czytałem...
Zgłoś
Avatar
Wielki Analon 2012-07-11, 0:06 3
Karola_Strausburger napisał/a:

Taki chuj. Wydaje wam się, że amerykański styl życia jest piękny. W "cywilizowanych" krajach na ogromną skalę szerzy się głupotę. Dla nas chlanie i ćpanie na imprezach jest "cool", gdzie indziej alkohol kojarzy się z chorobą i ubóstwem. Oszukiwanie, okłamywanie i kaleczenie zasad moralnych na ogół się wybacza i wszyscy mają wyjebane. Gdzie indziej, żeby zapobiec kradzieży, uchwala się surowe kary.
Naszymi idolami są idioci z MTV czy VIVA. Autorytetem w krajach "terrorystów" zazwyczaj jest wysoko postawiony, wykształcony człowiek.
No i gwóźdź do trumny- tam kobiety nie mają praw. Dziwicie się, dlaczego u nas pełno debili? Niech ktoś zrobi sondaż na ogólną inteligencję obywateli nie wliczając w to kobiety, a zobaczycie jak wysoko poziom podskoczy.



Magistrze Inżynierze Strausburgerze... Owszem nie wszystkie cechy Wolnego Świata i amerykańskiego stylu życia są pozytywne,system utopijny przecież nie istnieje...
Ale zdecydowanie wolę być otoczony przez bandę chlających i ćpających,ale za to (na własną zgubę) tolerancyjnych europejczyków,niż cudownie w zawiłościach koranu wyedukowanych przez jakiegoś Popieprzonego Imama (czy innego buca) fanatyków,którzy są skłonni zabić mnie tylko dlatego,że uważam religię za bzdurę...

Debili pełno wszędzie,bierz pod uwagę,że media i różne koncerny koszą gruby hajs na takich właśnie imbecylach,dla których moda i marka są wyznacznikiem jakości... cóż i jedni i drudzy mają do tego prawo,bo na tym właśnie polega,kolego,Wolność Wyboru,której to wolności w państwach arabskich nie ma,nie było i prawdopodobnie nie będzie.

A Twoja niechęć do kobiet trąci pedalstwem...

Krótko mówiąc jak się nie podoba to
do arabów
Zgłoś
Avatar
JakobekS 2012-07-11, 20:04
Lepiej być debilem z własnego wyboru bez religii niż debilem przez religię.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-07-11, 20:05 1
Chuj mnie obchodzi Wasza trawka i alkoholizm. Śmierć pedałom
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2012-07-11, 20:12 2
Mantch napisał/a:

Nie wiem która cywilizacja gorsza


Nie wiesz? To spadaj na bliski wschód i zacznij obawiać się o swoje życie w każdej chwili.
Zgłoś
Avatar
Kaczorek18 2012-07-11, 20:39
pod tym względem to oni mają tam średniowiecze ... ale powoli chyba świat zaczyna się z tego otrząsać
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-07-11, 20:41
Nachlane i naćpane to pewnie głupia cywilizacja, a po lewej przynajmniej pedałów wieszają i niewierne kobiety kamieniują
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie