18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Z................E 2014-10-07, 8:51 1
Mogę się już śmiać? Stare jak świat
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-10-07, 9:13 1
stare, ale aktualne i nadal śmieszy
Zgłoś
Avatar
Enbeen 2014-10-07, 9:26 10
ani mnie nie wkurwiajcie z zusem, w zeszlym tygodniu mialem pierwszy raz do czynienia, bylem po zaswiadczenie jakies jebane, poszedlem do informacji babka mi dala kartke i jak wypełnie to do kobiety w okienku c mam pójść, wypełniłem ide do tego jebanego c, a ta na mnie z mordą ze czemu numerka nie mam (chuj z tym ze w calym budynku bylem chyba sam jeden ja, i jakbym wzial ten pierdolony numerek to od razu by była moja kolej) jej mowie ze ta babka co wydaje numerki mi nie dała bo jestem sam, to ta pizda poszla ze mna do tej babki wydarła się na nią, wziela moje podanie o zaswiadczenie, przeczytała i sama nie wiedziała gdzie to złożyć to zostawiła na informacji... i juz 5 dni czekam na zaswiadczenie
głupie cipy tam robią, z wrednymi mordami, baby bez bolca dostają pierdolca potwierdzone
ahhhhh az sie zagotowałem na myśl o Zusie, chyba czas szukać poradnika do zbudowania bomby na stronach al kaidy...
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-10-07, 9:32
Śmieszne, ale niestety prawdziwe. Kiedy system ZUS-u obsługiwałoby nawet dziecko 10 letnie ZUS musi jednak mieć swoje oddziały...

@up daruj sobie, zamiast bomby zbudujesz kanapkę z szynką i serem. Potwierdzone info
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2014-10-07, 10:15 2
Ten, kto nie prowadził nigdy własnej działalności nigdy nie zrozumie w pełni tego dowcipu... Telepie mnie na samą myśl jak mam iść do ZUSu, już chyba wolę US...
Zgłoś
Avatar
Hassos 2014-10-07, 14:53 2
ja tam uważam, że zus to najbardziej zorganizowana organizacja przestępcza w naszym kraju.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-10-07, 16:18
A nie tym, że jest legalny?
Zgłoś
Avatar
hardowski 2014-10-07, 16:22 1
Enbeen napisał/a:

ani mnie nie wkurwiajcie z zusem, w zeszlym tygodniu mialem pierwszy raz do czynienia, bylem po zaswiadczenie jakies jebane, poszedlem do informacji babka mi dala kartke i jak wypełnie to do kobiety w okienku c mam pójść, wypełniłem ide do tego jebanego c, a ta na mnie z mordą ze czemu numerka nie mam (chuj z tym ze w calym budynku bylem chyba sam jeden ja, i jakbym wzial ten pierdolony numerek to od razu by była moja kolej) jej mowie ze ta babka co wydaje numerki mi nie dała bo jestem sam, to ta pizda poszla ze mna do tej babki wydarła się na nią, wziela moje podanie o zaswiadczenie, przeczytała i sama nie wiedziała gdzie to złożyć to zostawiła na informacji... i juz 5 dni czekam na zaswiadczenie
głupie cipy tam robią, z wrednymi mordami, baby bez bolca dostają pierdolca potwierdzone
ahhhhh az sie zagotowałem na myśl o Zusie, chyba czas szukać poradnika do zbudowania bomby na stronach al kaidy...





HEHEHehehe...
Zgłoś
Avatar
wrobel102 2014-10-07, 18:30
rolinka napisał/a:

Czym różni się ZUS od przestępczości zorganizowanej ?

Tym, że nie jest zorganizowany...



Problem jest w tym, że ZUS jest zorganizowany, spróbuj mieć swoją działalność i nie wpłać składek to przekonasz się jak szybko to zauważą i się dojebią.
Zgłoś