18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
T3nk3n 2013-03-01, 16:10
@up
nie wiem, nie było okazji spytać
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-01, 18:36 2
jatutylkopacze jak kiedys przypadkiem ciebie przejade to tez ci nie pomoge bo to za twoja glupote
Zgłoś
Avatar
surfer 2013-03-01, 18:56
Kiedyś motorem wjeżdżając na podwórko rozjechałem kure, spojrzałem do tyłu i zajebałem koguta.
Lecz ten trafił w szprychy, szwagier kurwa
Zgłoś
Avatar
Els 2013-03-01, 19:02 1
Wypadki chodzą po ludziach, czasem przypadkiem walniesz, czasem debile celowo polują na wszystko co ma 4 łapy...Chodzi o to, że jak już w jakieś zwierzę walniesz, to albo zawieź je do weterynarza, albo zadzwoń do odpowiednich władz ( w przypadku leśnej zwierzyny) albo weź zwierzaka dobij. Po co się popisywać w stylu - a niech zdycha w cierpieniach, ma za swoje! Nikomu to nie imponuje naprawdę. A świadczy raczej o tym, że tylko jesteś mocny w gębie, ale rączek sobie nie pobrudzisz bo nie masz jaj.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-03-01, 19:08
Zielony to niedojrzały czerwony.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-03-01, 22:36
Bo to fałszywe chuje jakich ja paru znam...
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-01, 22:52
Els napisał/a:

Wypadki chodzą po ludziach, czasem przypadkiem walniesz, czasem debile celowo polują na wszystko co ma 4 łapy...Chodzi o to, że jak już w jakieś zwierzę walniesz, to albo zawieź je do weterynarza, albo zadzwoń do odpowiednich władz ( w przypadku leśnej zwierzyny) albo weź zwierzaka dobij. Po co się popisywać w stylu - a niech zdycha w cierpieniach, ma za swoje! Nikomu to nie imponuje naprawdę. A świadczy raczej o tym, że tylko jesteś mocny w gębie, ale rączek sobie nie pobrudzisz bo nie masz jaj.


Dobić biedne zwierze? Nie masz serca! To tak jak schorowanego człowieka poddać eutanazji. Wstydź się.

PS: Tak jestem mocny w gębie i nie mam jaj. Co mi teraz napiszesz?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-03-04, 13:09
Els napisał/a:

[...]weź zwierzaka dobij. Po co się popisywać w stylu - a niech zdycha w cierpieniach, ma za swoje! Nikomu to nie imponuje naprawdę. A świadczy raczej o tym, że tylko jesteś mocny w gębie, ale rączek sobie nie pobrudzisz bo nie masz jaj.


A prawo tego przypadkiem nie zabrania...?
Zgłoś
Avatar
Els 2013-03-04, 13:33
Rozumiem, że prawo zezwala na zostawienie na poboczu zwierzaka w agonii. Poprzednie proponowane opcje zostały olane jak widzę - weterynarz albo telefon po pomoc, bo trzeba się było o coś dopierdolić
Zgłoś