18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
backlash33 2012-09-20, 15:58
Maja rozmach skurwysyny
Zgłoś
Avatar
~Creaters 2012-09-20, 16:32 1
Fajnie,znajome widoki,ale tym pojebanym skurwysynom ostrzegawczy magazynek w tył głowy się należy jak nic!!!
Zgłoś
Avatar
PureWhite 2012-09-20, 16:43 1
Marzę o dniu kiedy do tego bezmyślnego ścierwa będzie można strzelać.
Zgłoś
Avatar
Pysio0 2012-09-20, 17:10
I przez takich idiotów jak Ci, prawdziwi motocykliści mają przejebane na ulicach. Lubię oglądać stunt ale tam gdzie jest to bezpieczne dla wszystkich.

Jestem motocyklistą i nie popieram tego!

W Łodzi chłopaki też sobie ćwiczą różne tricki, ale na parkingach za zgodą sklepów/ supermarketów. Tutaj moim zdaniem zaprezentowany został idiotyzm w czystej postaci. Sory chłopaki ale mi nie imponujecie. Wsiadajcie na maszyny i chodźcie się wspólnie pościgać na torze.
Zgłoś
Avatar
wexors 2012-09-20, 17:47 1
huligan1 napisał/a:

Rosną już warzywka na ulicach katowic.



do tej pory rósł tylko grzyb na kamienicach
Zgłoś
Avatar
gandioh 2012-09-20, 17:56
Ależ Ci bezmyślni idioci marnują swoje życie, nie to co my. Co nie?
A teraz powiedźcie do kogo jeszcze możemy się przypierdolić ,że są idiotami na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
Daniken 2012-09-20, 18:03 6
Pojebało was wszystkich do reszty czy jak ?! To jest Sadistic czy kółko różańcowe ?! Sadistic to chyba portal dla sadystów co nie ? I założeniem tego serwisu było umieszczaniu tutaj takich filmików jak ten. Tutaj to się takie coś powinno każdemu podobać a jeżeli się nie podoba i co niektórzy zarejestrowali się tutaj tylko po to żeby oglądać śmieszne filmiki (których niestety coraz więcej) albo kompilacje faili to serdeczny chuj im w dupę i wypierdalać za drzwi.
Ta kurwa.... każdy z was by im wyjebał jakby ich spotkał.... ta.... napewno.... Szkoda, że akurat was tam nie było. Chociaż może jednego z was widziałem..... w zeszłą niedzielę jak jeździliśmy to jakiś rowerzysta z drogi spierdalał bo mu było głośno i się biedaczek przestraszył. Nie był to przypadkiem jeden z was ?

A teraz na temat filmu. Terror był pierwsza klasa ! Rodzima produkcja z której możemy być dumni Do "Ride of the century 2012" zza wielkiej kałuży nam jeszcze brakuje ale wszystko idzie w dobrą stronę Oby więcej takich filmików bo się przyjemnie ogląda

Pysio0 taaa kuźwa Łódź najlepsza Łódź jezdzi tylko po zamkniętych parkingach i najlepiej w moherowym berecie. A widziałes może film "killing the streets 2" ? Film prosto z Łodzi w tych samych klimatach co ten z Katowic Zobacz. Na pw przeslę ci linka Naprawdę polecam
Zgłoś
Avatar
Cysiek91 2012-09-20, 18:15
"PS: Katowice są nasze"

Chuja nie wasze, boże co za dzieciarnia myśląc, że szalając po mieście, miasto odda się im pod jurysdykcję
Zgłoś
Avatar
elo 2012-09-20, 18:21
@Pysio0 dokładnie tak jak mówisz, kocham motocykle ale to co robią te dzieciaki to głupota. Potem każdy motocyklista słyszy że jest idiotą, dawcą organów i jeszcze że to dobrze:/ Chcą się dzieci bawić - niech kupiąsobie skuterki i nara.

A że filmik trafił na sadola, dobrze. Powinien być tylko zatytuowany odpowiednio np 'Szybcy i zjebani - smarkacze w akcji', część druga już wkrótce, na hardzie :/
Zgłoś
Avatar
R.G. 2012-09-20, 18:38 1
Dobre - i bez gadania
Zgłoś
Avatar
Lupido 2012-09-20, 18:44
Dobrą pompę zrobili w Kato Przesadą było to z wjebaniem się między pieszych i utrudnianie im życia, ale po chodniku kawałek, żeby np światła ominąć i skręcić w prawo to sam jeździłem (oczywiście rowerem, czy tam skuterem...). Niektórzy byli za granicą w pracy i zarobili to się bawią. Jak umieją i nie mają ambicji większych od umiejętności to niech się bawią, ale żeby nie utrudniali życia innym
Zgłoś
Avatar
tothic 2012-09-20, 18:50
"Sky" Is The Limit Piwko
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-09-20, 18:59
Cytat:

A teraz powiedźcie do kogo jeszcze możemy się przypierdolić ,że są idiotami na tym portalu.



do każdego, od tego jest ten portal
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2012-09-20, 19:02
Cytat:

Źródło katowice.gazeta.pl...chuje_w_sieci.html



P.S. Dobrze ze nie wykurwił w swoja stara na tych pasach.
Zgłoś
Avatar
arekwasko5 2012-09-20, 19:13 2
Może przegięli w kilku sytuacjach, ale mówiąc szczerze to ich podziwiam. Mają pasję to ją realizują, a że oprócz ulic, tylko na kilku zlotach mogą pokazać ewolucje, to się nie dziwie że takie rzeczy na ulicach pokazują. Przynajmniej przeżyją życie o którym marzy wiele osób, których się na coś takiego nigdy nie odważy, a kiedyś wspominając stare czasy będą mogli powiedzieć kur... ja to miałem zajebiste życie, podczas gdy wy hejterzy, mistrzowie rozsądku, będziecie mogli powiedzieć co najwyżej ale kur... nudy. A teraz hejtujcie sobie w spokoju i żyjcie gównianym i nudnym życiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie