18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Abi.M.Sahim 2012-09-20, 19:36
Ok - umieć, umieją... Ale i tak debile.
No ludzie:
Po primo - z takich nagrań ich bez problemu rozpoznają.
Po secundo - ok - jak ulica była pusta to się mógł powygłupiać, bo najwyżej sam się zabije... Ale wkurwiły mnie akcje z przepychaniem się pomiędzy pieszymi na przejściu, albo jazdy po chodnikach. Mówcie co chcecie, ale trzeba mózgu nie mieć, żeby takie coś zrobić!
Zgłoś
Avatar
ore 2012-09-20, 19:36
mrowek1-85 napisał/a:

mam kolesia który miał ścigacz i też tak kozaczyli z kolegami po ulicach, jeździli w grupie, triki odpierdalali, ogólnie no szpan na cały powiat, aż pewnego dnia jednemu się coś popierdoliło i jadąc na jednym kole za trzema innymi zablokował mu się gaz (tak twierdzi, choć myślę, że najnormalniej w świecie przesadził z poziomem zajebistości we krwi i go poniosło), wpadł w tych trzech, wszyscy wylądowali w szpitalu, motory na złom i tak się skończyło kozaczenie. Na ich szczęście wszyscy się wykurowali,a ja z kolegami mamy z nich bekę do dziś



ale beka ty jeździsz kurnikiem 80 km/h co za adrealina!
jedni grają w tibie, drudzy jeżdżą motorami a jeszcze inni napierdalają się po meczach...
Zgłoś
Avatar
inferno3031 2012-09-20, 19:50
Filmik bardzo fajnie zmontowany, aż przyjemnie się ogląda bo dowodzi to że i u nas powstają jakieś undergroundowe produkcje w normalnej jakości (coś alla rosyjskie dragtimes). Niestety nieco gorzej z tym co sobą reprezentuje. Gdyby nie ta chamówa zupełnie na początku i gdzieś w trakcie to byłoby w tym widać pasję i chęć robienia tego co się kocha. A tak mocno przeszkadza to przejeżdżanie między przechodniami, strasznie gazem, wpychanie się między samochody i przeszkadzanie innym. Wszystko by było ok gdyby to się działo gdzieś na pustych odcinkach, albo późno w nocy na dobrze oświetlonych miejscach miasta. Szkoda trochę, że nie można poprzeć przez to filmiku w 100%.
Zgłoś
Avatar
Cap_Cubasa 2012-09-20, 20:05
Wszystko Pięknie Ładnie Och Ach i wgl bo Jeździć umieją aż do Momentu kiedy Któryś Wypie*doli Orła robiąc Krzywdę Sobie i Innym Przypadkowym Osobom jak chcą tak Zapie*dalać to na Tor do Huja lub Parking zamkniętą Przestrzeń a nie po Ulicy w Mieście później tylko Płacz matki w TV jaki to jej Synek był Dobry i Wgl... a Moment 0:45 to w Takiego Skurwysyna z Przyjemnością Wjechałbym z Partyzanta aż by Zapiszczał Jebany
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-20, 20:34
vilcz3k napisał/a:

Jak wam to imponuje to jesteście tak samo bezmyślni jak oni....



Bezmyślni ale z wielką pasją i udanym wejściem...
Ale skoro lepiej jest siedzieć w domku przed komputerkiem ze szklaną mleka i ciachem to nikt nie broni Ci tego robić i nie neguje za to. Siedź dalej i Smacznego.
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2012-09-20, 21:07
Też mi pasja, tutaj nie pokazali nawet nic ciekawego, żadnych ponadprzeciętnych umiejętności czy prawdziwych stuntów. Jeżdżą sobie po mieście w grupce łamiąc wszystkie możliwe zasady ruchu drogowego(niczym kobieta na pierwszej jeździe) i to ma komuś imponować? Jeszcze te żałosne slow motion, kiedy przejeżdżają na czerwonym, między pieszymi, czy kręcą kółka przed pasami, jakby to był szczyt ich możliwości.
Zgłoś
Avatar
MarcinRosolll 2012-09-20, 21:16
Chłop zapomniał się zakamuflować:

Zgłoś
Avatar
olosz 2012-09-20, 21:37
W 1:32 Policjanty jadą i chuja reakcji, dopiero jak film w sieci to dupę ruszają i palcem grożą
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-09-20, 22:29
tigerqaz napisał/a:



Bezmyślni ale z wielką pasją i udanym wejściem...
Ale skoro lepiej jest siedzieć w domku przed komputerkiem ze szklaną mleka i ciachem to nikt nie broni Ci tego robić i nie neguje za to. Siedź dalej i Smacznego.



rozumiem że jak taki wpierdoli w członka twojej rodziny lub w ciebie to stwierdzisz
"nie no szacun za pasje jesteście git chłopaki..."
Zgłoś
Avatar
lohan 2012-09-20, 22:58 1
tigerqaz napisał/a:



Bezmyślni ale z wielką pasją i udanym wejściem...
Ale skoro lepiej jest siedzieć w domku przed komputerkiem ze szklaną mleka i ciachem to nikt nie broni Ci tego robić i nie neguje za to. Siedź dalej i Smacznego.


kolejny debil, co sie podnieca innymi debilami...
Gdzie tu pasja? "Pasje" to moga miec na zamknietym odcinku drogi albo w nocy jak jest pusto, a nie kurwa zeby ludzie spierdalali z przejscia biegiem, bo debile jada...
Zgłoś
Avatar
Antony 2012-09-20, 23:28 2
lohan napisał/a:


kolejny debil, co sie podnieca innymi debilami...
Gdzie tu pasja? "Pasje" to moga miec na zamknietym odcinku drogi albo w nocy jak jest pusto, a nie kurwa zeby ludzie spierdalali z przejscia biegiem, bo debile jada...



Filmik rewelacja. A dla cioty niech pozostawią komentarze jakie to wszystko nie odpowiedzialne, pojedziecie do Niemiec na ogórki kupicie sobie po skuterku to wasze podejście się zmieni. Puki co włącznie Youtube i ręka do gaci. Pozdrawiam internetowych frajerów
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-20, 23:53 2
makabrax napisał/a:



rozumiem że jak taki wpierdoli w członka twojej rodziny lub w ciebie to stwierdzisz
"nie no szacun za pasje jesteście git chłopaki..."



Jeżdżę na motorze od 14 roku życia siedmiu moich kolegów zginęło w wypadkach i żadnego z tych wypadków nie oni spowodowali.
Byli to właśnie bezmyślni kierowcy i piesi którzy stoją przy pasach i łażą na czerwonym.
A sam miałem ze 4 wywroty i jakoś żyję bo obserwuję otoczenie.
Po prostu zazdrość daje Wam się we znaki a połowa napinaczy nawet nie wie co to cynkowanie, stunt, czy nawet co to manetka a większość ma fobie i nawet na motor nie siądzię bo siodełko gównem upierdoli ze strachu.
A jeśli chodzi o wpierdolenie się w członka mojej rodziny to będę winił winnego a nie pasję.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-09-20, 23:55
@Jayson-X
To są blachy IRL a nie NL.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-21, 0:03 1
lohan napisał/a:


kolejny debil, co sie podnieca innymi debilami...
Gdzie tu pasja? "Pasje" to moga miec na zamknietym odcinku drogi albo w nocy jak jest pusto, a nie kurwa zeby ludzie spierdalali z przejscia biegiem, bo debile jada...



Na zamkniętym odcinku drogi to możesz iść w krzaczki i konia zwalić albo obciągnąć koledze. W nocy się śpi. Trzeba na tyle znać swoje umiejętności i umiejętności swoich kolegów, mieć zaufanie do samego siebie żeby mieć odwagę w ogóle wsiąść na coś co ma więcej niż skuter i pokazać coś czego nikt nie potrafi.
A jeśli chodzi o słowo debil to Ci to wybaczę bo ja mam na tyle kultury że zwroty piszę z dużej litery Idioto.
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-09-21, 0:13
tigerqaz napisał/a:



Na zamkniętym odcinku drogi to możesz iść w krzaczki i konia zwalić albo obciągnąć koledze. W nocy się śpi. Trzeba na tyle znać swoje umiejętności i umiejętności swoich kolegów, mieć zaufanie do samego siebie żeby mieć odwagę w ogóle wsiąść na coś co ma więcej niż skuter i pokazać coś czego nikt nie potrafi.
A jeśli chodzi o słowo debil to Ci to wybaczę bo ja mam na tyle kultury że zwroty piszę z dużej litery Idioto.



Ta znać swoje umiejętności jadąć między ludźmi na pasach no kurwa umiejętności ci dużo pomoga jak dziecko wybiegnie . Takich kruwa debili jak ty powinno się wysyłać do łagrów i tam kruwa trzymać do momętu aż zrozumieją błąd swojego istnienia . Jesteś pewnie kolejnym psycho idiotycznym fanatykiem dla którego " zabawa " w taki sposób jest czymś zajebistym a powodowanie wypadków a później pierdolenie że to był taki pożądny chłopak i nigdy szybko nie jeździł ani nie szalał chlebem powszednim . Tak więc życze ci abyś wylądował tutaj na dziale hard
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie