18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
lohan 2012-09-21, 0:26
tigerqaz napisał/a:



Na zamkniętym odcinku drogi to możesz iść w krzaczki i konia zwalić albo obciągnąć koledze. W nocy się śpi. Trzeba na tyle znać swoje umiejętności i umiejętności swoich kolegów, mieć zaufanie do samego siebie żeby mieć odwagę w ogóle wsiąść na coś co ma więcej niż skuter i pokazać coś czego nikt nie potrafi.
A jeśli chodzi o słowo debil to Ci to wybaczę bo ja mam na tyle kultury że zwroty piszę z dużej litery Idioto.


Ale pierdolisz farmazony...co to za odwaga wsiasc na motor...chyba ty tylko masz z tym problem i srasz w gacie jak to powiedziales...
Takie ewolucje co oni pokazuja to kazdy debil moze zrobic...palenie gumy, jazda na kole czy zapierdalanie przez miasto jak debil...
sztuka jest wygrac zawody a nie takie szpanowanie...
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-21, 0:41
NuclearBlast napisał/a:



Ta znać swoje umiejętności jadąć między ludźmi na pasach no kurwa umiejętności ci dużo pomoga jak dziecko wybiegnie . Takich kruwa debili jak ty powinno się wysyłać do łagrów i tam kruwa trzymać do momętu aż zrozumieją błąd swojego istnienia . Jesteś pewnie kolejnym psycho idiotycznym fanatykiem dla którego " zabawa " w taki sposób jest czymś zajebistym a powodowanie wypadków a później pierdolenie że to był taki pożądny chłopak i nigdy szybko nie jeździł ani nie szalał chlebem powszednim . Tak więc życze ci abyś wylądował tutaj na dziale hard

Jak dziecko wybiegnie to znaczy że ma chujowych rodziców którzy go nie pilnowali...

lohan napisał/a:


Ale pierdolisz farmazony...co to za odwaga wsiasc na motor...chyba ty tylko masz z tym problem i srasz w gacie jak to powiedziales...
Takie ewolucje co oni pokazuja to kazdy debil moze zrobic...palenie gumy, jazda na kole czy zapierdalanie przez miasto jak debil...
sztuka jest wygrac zawody a nie takie szpanowanie...



A Ty wygrałeś już jakieś zawody???
Chyba wyciąganie chuja z wody ;/
Zgłoś
Avatar
riffraff000 2012-09-21, 0:56
faktycznie zjebane łby i na dodatek nic szczególnego nie pokazali poza jeżdżeniem pomiędzy pieszymi i po trawnikach i klombach... szkoda bo psują opinię o motocyklistach
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-21, 1:01 4
Macie kurewskie poglądy i widać że całe wasze rodziny zginęły w wypadkach spowodowanych przez motocykle i czujecie jakiś wstręt czy coś??? Fobie trzeba leczyć a nie pogrążajcie się jeszcze bardziej. Widzę że znawcami negatywnych cech motocykli jesteście i uważacie się za poszkodowanych przez życie kierowców dwuśladowych pojazdów. Jeśli o mnie chodzi to mam głęboko w dupie co tam sobie myślicie i mi tu pierdolicie w tych śmiesznych dziecinnych komentarzach. Nikt z was napinaczy nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi tym jakie to motocykle są złe itd. Chuj mnie interesuje czy Ci goście umieją jeździć czy nie, czy pokazują coś ciekawego i czy kogoś lub siebie kiedyś rozpierdolą. Życie jest jedno i można je przeżyć lub spierdolić. A zginąć można w każdej chwili nawet w domu. I tak każdy z Was jak i ja za 80 lat już tu nie będzie pisał bo już nikogo z nas nie będzie wśród żywych. Nie będę sprawdzał po ile macie lat bo w dupie mam i to. Ale skoro piszecie te różne z doświadczonego życia puste durne teksty to chyba jesteście na tyle dorośli że za 80 lat jednak was nie będzie. Każdy z Was pustaki zginie w wypadkach lub w domu na łóżku z rodziną i wspomni jak nudne było Wasze życie a Ci którzy nagrali ten film już mogą umierać ze świadomością że żyli pełnią życia...
Piszcie ciśnijcie mi i obrażajcie bo jesteście u siebie w domkach i właśnie przeżywacie swoje nudne życie które nawet nie poczuło kapki adrenaliny. A ja sobie będę co jakiś czas czytał Wasze mdłe komentarze w moim kierunku i odwracał Waszą uwagę od tego filmu o który za miesiąc już nie będziecie pamiętać. A chłopaki z Katowic będą wrzucali filmiki i przypominali Wam o mnie. Potem będzie Wam rosło ciśnienie i będziecie się wkurwiać na to co do Was pisałem... Do następnego...
Zgłoś
Avatar
Abi.M.Sahim 2012-09-21, 1:15 1
tigerqaz napisał/a:



Na zamkniętym odcinku drogi to możesz iść w krzaczki i konia zwalić albo obciągnąć koledze. W nocy się śpi. Trzeba na tyle znać swoje umiejętności i umiejętności swoich kolegów, mieć zaufanie do samego siebie żeby mieć odwagę w ogóle wsiąść na coś co ma więcej niż skuter i pokazać coś czego nikt nie potrafi.
A jeśli chodzi o słowo debil to Ci to wybaczę bo ja mam na tyle kultury że zwroty piszę z dużej litery Idioto.



Są Debilami przez duże D.
Nie neguję ich umiejętności (a wręcz podziwiam)...
Ale filmik byłby o wiele lepszy gdyby pokazywał tylko te umiejętności, a nie wpierdalanie się między pieszych na pasach (na czerwonym!), albo na chodniki czy też ścieżki dla rowerów - bo coś takiego to zdecydowanie nie są umiejętności, a chamówa i głupota.

A, że wśród pieszych też są idioci, którzy wbiegają na pasy na czerwonym? No cóż - sam oceń: Czy człowiek rozsądny będzie się przyrównywał do takich idiotów-samobójców i odpłacał im (albo co gorsza innym-niewinnym) pięknym za nadobne, tak jak koleś w 0:46? Czy też raczej będzie starał się być lepszym od nich i pokaże klasę choćby i stawiając swoją Suzi czy też Yamahę na kole, ale dopiero jak się dla niego zapali zielone?

Żeby było jasne - też pogrzebałem kilku znajomych, którzy zginęli robiąc to co kochali, przez głupotę, lub nieuwagę innych...
Nie zabraniam też nikomu jeździć, bawić się, czy też nagrywać stunt'ów, bo sam lubię poszaleć na motorze jak i samochodem...
Ale no bez przesady! Chamstwu, głupocie i debilizmowi na drogach, mówię NIE!

tigerqaz napisał/a:

(...)A chłopaki z Katowic będą wrzucali filmiki i przypominali Wam o mnie. Potem będzie Wam rosło ciśnienie i będziecie się wkurwiać na to co do Was pisałem... Do następnego...


Ta bo będzie im się chciało jak dostaną do zapłaty mandaty, potracą prawka, albo w pierdlu będą siedzieć, jak kogoś (czego nikomu z nich nie życzę) zabiją...
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-09-21, 1:16
up- ale żeś się człowieku spiął , idź sobie zwal czy coś , masz jakiś kompleks mniejszości ? -,,pierdolicie w dziecinnych komentarzach[...],, - chłopie czy ty wiesz co piszesz ?! jeżeli dziecinnym komentarzem jest dla ciebie reprymenda dla takiego postępowania to współczuje . Od razu odpowiadam - nie nikt z mojej rodziny i znajomych nie zginął w wypadku spowodowanym przez dwuślad , nie - wbrew pozorom mam kolegów motocyklowych i sam kiedyś jeździłem ... Ale do kurwej nędzy jakbym takiego cwela spotkał z jego motorkiem na pasach czy chodniku przypierdoliłbym ...
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-09-21, 8:18
tigerqaz napisał/a:

Macie kurewskie poglądy i widać że całe wasze rodziny zginęły w wypadkach spowodowanych przez motocykle i czujecie jakiś wstręt czy coś??? Fobie trzeba leczyć a nie pogrążajcie się jeszcze bardziej. Widzę że znawcami negatywnych cech motocykli jesteście i uważacie się za poszkodowanych przez życie kierowców dwuśladowych pojazdów. Jeśli o mnie chodzi to mam głęboko w dupie co tam sobie myślicie i mi tu pierdolicie w tych śmiesznych dziecinnych komentarzach. Nikt z was napinaczy nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi tym jakie to motocykle są złe itd. Chuj mnie interesuje czy Ci goście umieją jeździć czy nie, czy pokazują coś ciekawego i czy kogoś lub siebie kiedyś rozpierdolą. Życie jest jedno i można je przeżyć lub spierdolić. A zginąć można w każdej chwili nawet w domu. I tak każdy z Was jak i ja za 80 lat już tu nie będzie pisał bo już nikogo z nas nie będzie wśród żywych. Nie będę sprawdzał po ile macie lat bo w dupie mam i to. Ale skoro piszecie te różne z doświadczonego życia puste durne teksty to chyba jesteście na tyle dorośli że za 80 lat jednak was nie będzie. Każdy z Was pustaki zginie w wypadkach lub w domu na łóżku z rodziną i wspomni jak nudne było Wasze życie a Ci którzy nagrali ten film już mogą umierać ze świadomością że żyli pełnią życia...
Piszcie ciśnijcie mi i obrażajcie bo jesteście u siebie w domkach i właśnie przeżywacie swoje nudne życie które nawet nie poczuło kapki adrenaliny. A ja sobie będę co jakiś czas czytał Wasze mdłe komentarze w moim kierunku i odwracał Waszą uwagę od tego filmu o który za miesiąc już nie będziecie pamiętać. A chłopaki z Katowic będą wrzucali filmiki i przypominali Wam o mnie. Potem będzie Wam rosło ciśnienie i będziecie się wkurwiać na to co do Was pisałem... Do następnego...



niepełnosprawny umosłowo?

jak liczą się umiejętności i żyje się raz to idzi i wpierdol się pod pociąg, zobaczymy co ci dadzą te umiejętności
Zgłoś
Avatar
Kocirka 2012-09-21, 12:39 2
Wy tu pitu, pitu a ja mówię, że są zajebiści i pozdrawiam pana w żółtym kasku
Zgłoś
Avatar
evon 2012-09-21, 19:06 1
Wybudowali drogi to teraz chlopaki szaleja ja sie tam im nie dziwie, wkoncu polska jest na poziomie jesli chodzi o ten sport. Wezcie na yt wpiscie ride of the century. To jest dopiero rozroba, szkoda ze w stanach a nie w naszej ojczyznie.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-21, 20:05 1
arekwasko5 napisał/a:

Może przegięli w kilku sytuacjach, ale mówiąc szczerze to ich podziwiam. Mają pasję to ją realizują, a że oprócz ulic, tylko na kilku zlotach mogą pokazać ewolucje, to się nie dziwie że takie rzeczy na ulicach pokazują. Przynajmniej przeżyją życie o którym marzy wiele osób, których się na coś takiego nigdy nie odważy, a kiedyś wspominając stare czasy będą mogli powiedzieć kur... ja to miałem zajebiste życie, podczas gdy wy hejterzy, mistrzowie rozsądku, będziecie mogli powiedzieć co najwyżej ale kur... nudy. A teraz hejtujcie sobie w spokoju i żyjcie gównianym i nudnym życiem.



Patrz jak się rozumiemy
Zgłoś
Avatar
Abi.M.Sahim 2012-09-22, 10:36
Cytat:

kiedyś wspominając stare czasy będą mogli powiedzieć kur... ja to miałem zajebiste życie, podczas gdy wy hejterzy, mistrzowie rozsądku, będziecie mogli powiedzieć co najwyżej ale kur... nudy. A teraz hejtujcie sobie w spokoju i żyjcie gównianym i nudnym życiem.



Ja tam na nudne życie nie narzekam... Ale przynajmniej wiem, że jak daję czadu, to ryzykuję tylko własnym życiem, a nie cudzym...

Chuj jeżeli ja zginę. Chuj jeżeli ktoś się wjebie we mnie i zginie (nie będę miał wyrzutów sumienia, że go 'zabiłem' - sam to zrobił wyjeżdżając mi prosto pod maskę, np. z podporządkowanej - to jego ryzyko).
Ale nie mógłbym żyć ze świadomością, że to ja przegiąłem, a ktoś inny przez to stracił życie.
Zgłoś
Avatar
apollozmilo 2012-09-22, 20:50
Tępe chuje nic więcej.Żeby jeszcze coś umieli.Tylko ludzi denerwują i straszą.Kurwa kozaki jak zwykle słabszego dojechać.PFFF wyjebane na takich pedałów!!!
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-09-23, 3:56 1
Zgłoś
Avatar
Bioho 2012-09-23, 13:54
vilcz3k napisał/a:

Jak wam to imponuje to jesteście tak samo bezmyślni jak oni....



żebyś wiedział, że mi to imponuje dziadziusiu
Zgłoś
Avatar
Abi.M.Sahim 2012-09-23, 21:43
Bioho napisał/a:



żebyś wiedział, że mi to imponuje dziadziusiu


Takim popierdoleńcom zawdzięczamy to, że politycy mają argumenty za wprowadzaniem kolejnych "inteligentnych systemów monitoringu"...
A potem narzekacie, że inwigilacja, brak prywatności, etc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie