18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
FieraSS 2014-02-24, 14:06
Lol, ja do końca filmiku czekałem aż w końcu odpali xD
Zgłoś
Avatar
piesnababy90 2014-02-24, 14:35
Coś pięknego
Zgłoś
Avatar
DiGżi91 2014-02-24, 14:38
Na początku myślałem, że jakaś muzyka leci.....
Zgłoś
Avatar
bujak81 2014-02-24, 16:41
Oberstgruppenführer napisał/a:

prawie jak passat tdi



z tym "prawnie" to się z kolegą zgodzę - passat nie zawsze pali od pierwszego strzała a ten jak widać
Zgłoś
Avatar
dhill 2014-02-24, 17:33
Artekkoz napisał/a:

Szkoda że podejście producentów się zmieniło i traktują klienta jak dojną krowę- 2 lata i auto do huty



To producent jest winny? A kto kupuje te samochody?
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2014-02-24, 19:10
Kupiłem w zeszłym roku auto, nówkę z salonu, 100tys z sporym hakiem, nie był to passat tdi, jeżdżę na benzynie z LPG przy tej pojemności. Najwięcej frajdy mam z tego, że autko wygląda niepozornie, i dzięki pomocy kuzyna pasjonata, dostało parę dodatkowych pazurów.

Pierdolę to na co kto czym jeżdzii, zazwyczaj tych krytykantów danego paliwa, to leszcze, którzy jeżdżą jakąś 8tnia markówką, niebitą , prosto, z niemiec, holandi, chuj wie z skąd, z napierdoloną szpachlą i betonem, zamiast blachy w progach ramie nośnej, albo gorszy krytykujący sort leszczy, którzy furkę kupili za tatusiowe pieniądze, lub dzięki temu, że tatuś im dał z litości posadkę kierowniczą/dyrektorską w firmie i nie wymaga nic od takiego, bo boi się i wstydzi przed znajomymi, to komu zostawi firmę.

Disel to mordęga w zimę, gdy dobrze trzeba nagrzać silnik, by oszczędność z tańszego paliwa nie poszły na sondę, zawory i uszczelnienia.
Wacha jest droższa, bo jakieś chujki dosrały akcyzę, by mieć zabawki na koszt podatnika, i ich pierdoli to, że 23 mln zł na system informatyczny i sprzęt do niego (użycie dowodu i e-urzędy) poszło w piździec, a potem po 2 latach zrezygnowali z jego wdrożenia, ze względu na zmianę ustawy. Oczywiście sprzęt poszedł do magazynów zamiast do szkół, bo urzędom nie chce się płacić podatku od darowizny. A ty frajerze płać za akcyzę.
Gaz z kolei też w pewnych sytuacjach bywa kłopotliwy, ale mniej niż disel. Inną kwestią, jest to, że co po normach EURO6, jak samochody z normą EURO4/5 jeździły po 10-20 lat, i dopiero szły do utylizacji, a te nowe zapewne za 4 lata nie obędą się bez kapitalnego remontu silnika/jego wymiany, i gdzie tu kurwa ekologia!

Chajs nie jest ważny, ale po cholerę stać w kolejkach do naprawy u mechaników, tracić czas, bo producenci mają kupca i ekologię w większej skali w dupie, dotyczy to i daci, jak i meroli, audi, bmw...
Polskie drogi to ciężki poligon dla każdej marki... która projektuje auta na rodzime rynki z tamtejszą wychuchaną infrastrukturą.
Zgłoś
Avatar
cherry110 2014-02-24, 22:11
Dobry beat w sumie
Zgłoś
Avatar
dozek 2014-02-24, 23:29
Jak duże obroty możnaby wyciągnąć z tego pierwszego silnika bez ryzyka uszkodzenia?

Przed uruchomieniem podgrzewamy gruszkę, ale ona wystygnie i co wtedy? silnik przestaje pracować czy już jakoś się to tam spręża?
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-02-25, 14:58
@up, yobraź sobie że jak coś się pali to jest ciepłe. Więc jak to ma wystygnąć?
Zgłoś
Avatar
Takafura 2014-02-26, 21:45
Taka prosta rzecz a tyle frajdy...
Zgłoś
Avatar
FieraSS 2014-02-27, 18:07
MrSpook napisał/a:


Disel to mordęga w zimę, gdy dobrze trzeba nagrzać silnik, by oszczędność z tańszego paliwa nie poszły na sondę, zawory i uszczelnienia.


W dieslu nie ma sondy znawco A poza tym, musiałeś jeździć chujowymi dieslami, bo mój jeszcze na mrozach nie kleknął
Zgłoś
Avatar
JE_not 2014-04-26, 23:14 1
piekielna machineria
Zgłoś