18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
MASS90 2020-10-21, 8:37 23
baronturbina napisał/a:

Podaj jakiś bo widać że znasz się ba rzeczy. Ewentualnie spytaj któregoś ojca.



Już się pedale nie produkuj bo zostałeś zaorany i już twoje wypociny tego nie zmienią. Dwóch chłopów odpala zajebistą maszynę, a ty pedale wyskakujesz z jakimś lizaniem rowów. Jesteś PEDAŁEM.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-10-21, 9:16
hi-tech made in deutschland
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2020-10-21, 9:37
Myślę, że nadal aktualne na reklamę Volkswagena. DAS AUTO!
Zgłoś
Avatar
jacek44 2020-10-21, 9:47 11
"Jakby ktoś był zainteresowany to jest rozrusznik bezwładnościowy - korba kręci się powoli i za pomocą (najprawdopodobniej) przyspieszającej przekładni planetarnej, napędza koło zamachowe. Dzięki dużemu przełożeniu, koło kręci się z bardzo dużą prędkością, znacznie wyższą niż obroty silnika co pozwala zmagazynować odpowiednio dużą ilość energii bez potrzeby stosowania bardzo ciężkiego koła. Między kołem a wałem korbowym, jest kolejna przekładnia, tym razem redukująca, która jak sama nazwa wskazuje, redukuje prędkość obrotową, ale zwiększa moment obrotowy. Dzięki temu, na wyjściu dostajemy "siłę" wystarczającą do obrócenia wału korbowego."
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-10-21, 16:00
MASS90 napisał/a:

Już się pedale nie produkuj bo zostałeś zaorany i już twoje wypociny tego nie zmienią. Dwóch chłopów odpala zajebistą maszynę, a ty pedale wyskakujesz z jakimś lizaniem rowów. Jesteś PEDAŁEM.


Panem pedałem i nie przyrównuj mnie do rodziców. Lubisz z kolegą pokręcić korbą przy odpalaniu zajebistej maszyny?
Zgłoś
Avatar
JedkerTC 2020-10-21, 18:10 1
Hose88 napisał/a:

Panzerkampfwagen V czyli Pantera (chyba typu A, Salieri zna się może lepiej).



O, proszę, Kaserne Thun. Byłeś tam służbowo?
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-10-21, 20:03 7
baronturbina napisał/a:

Panem pedałem i nie przyrównuj mnie do rodziców. Lubisz z kolegą pokręcić korbą przy odpalaniu zajebistej maszyny?



Ja pierdole typie, jak już przegrałeś dyskusję, która i tak nic nie wnosi do tematu to chociaż przełknij kurwa tę gorycz i oszczędź nam razem z kolegą tych dywagacji.
Zgłoś
Avatar
baronturbinatospierdolina 2020-10-21, 23:37 3
baronturbina napisał/a:

Panem pedałem i nie przyrównuj mnie do rodziców. Lubisz z kolegą pokręcić korbą przy odpalaniu zajebistej maszyny?



Gratuluję, zostałeś naczelnym pedałem tego forum, zaoranym jak pole na wiosne pod rośliny jare.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-10-21, 23:50
baronturbinatospierdolina napisał/a:

Gratuluję, zostałeś naczelnym pedałem tego forum, zaoranym jak pole na wiosne pod rośliny jare.


Nom racja ale nie jestem biedakiem i ameba jak ty. Ty się serio przejmujesz jak ci napisze ze jesteś nikim a Twoja matkę cały PGR zna? Teraz będę jak Halman płakał w kącie hahahah

Kriuk napisał/a:

Ja pierdole typie, jak już przegrałeś dyskusję, która i tak nic nie wnosi do tematu to chociaż przełknij kurwa tę gorycz i oszczędź nam razem z kolegą tych dywagacji.


Jak można przegrać z totalnie nikim?
Zgłoś
Avatar
baronturbinadupewypina 2020-10-22, 3:02 4
baronturbina napisał/a:

Nom racja ale nie jestem biedakiem i ameba jak ty. Ty się serio przejmujesz jak ci napisze ze jesteś nikim a Twoja matkę cały PGR zna? Teraz będę jak Halman płakał w kącie hahahah
Jak można przegrać z totalnie nikim?



Zgłoś
Avatar
s................s 2020-10-22, 3:07 1
baronturbinadupewypina, Dołączył: 4 minuty temu.

Kurwa, że wam się chce...
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-10-22, 3:32
CzerstWybut napisał/a:

Zmien portal na jakiś gejowski bo nikt tu z tobą nie ma ochoty fantazjować.



Akurat sadistic to portal gejowski nr 1 w Polsce
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-10-22, 7:33
@baronturbinadupewypina
Ale co z tego? Ten portal jest dla pedalow w większości. Kolec obciążający klamkę w Brazylii i wielkiego donga ci nie przeszkadza? Lubisz to jak koń owies prawda? Dziecko idź lekcje odrabiać bo się marnujesz z takim potencjałem i inteligencją.
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2020-10-24, 12:22
Wkurwiony_Zygfryd napisał/a:

Myślę, że nadal aktualne na reklamę Volkswagena. DAS AUTO!



Zasadniczo to reklama MAN-a....

Hose88 napisał/a:

Panzerkampfwagen V czyli Pantera (chyba typu A, Salieri zna się może lepiej).



Od lutego 1944 r. niejasną decyzją samego Hitlera zrezygnowano z numeru "V" przy nazwie tego czołgu, jest to po prostu Panther albo Sd. Kfz. 171.
Na tym zdjęciu to Panther Ausf. D lub G, ze względu na brak opływowej osłony kadłubowego kaemu. W Pantherach literowe nazwy modeli nie miały kolejności alfabetycznej, Ausf. A był późniejszy.
Zgłoś
Avatar
TrailerDizelhehe 2021-06-10, 15:57 2
Uruchamianie wujkowego gramofonu

Jak było wiadomo gdzie to dać

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie