18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rozrywkowy człowiek
Ingles • 2010-01-24, 14:50
Pewien człowiek miał IQ na poziomie 160, mensa, te sprawy, ale nie miał znajomych. Udał się zatem do lekarza.
- Panie doktorze, mógłby pan usunąć mi 20% mózgu?
- Ale dlaczego chciałby pan usunąć 20% mózgu?
Gość wytłumaczył lekarzowi, że z racji swojego ilorazu inteligencji nie może znaleźć sobie znajomych na swoim poziomie. Lekarz zgodził się na operację i wyciął mu 20% mózgu.
Po miesiącu do gabinetu wchodzi ponownie ten sam mężczyzna.
- Panie doktorze dziękuję uprzejmie za przeprowadzenie operacji. Mam kilku nowych znajomych, spotykamy się w weekendy i rozmawiamy o poezji przy lampce dobrego wina. Jednak chciałbym pana prosić, żeby usunął mi pan kolejne 20% mózgu, myślę, że mógłbym być jeszcze szczęśliwszy.
Lekarz niechętnie, ale zgodził się na zabieg i usunął kolejne 20% mózgu pacjenta.
Po kolejnym miesiącu do gabinetu zamaszyście wchodzi ten sam gość.
- No jak tam doktorze? Bo u mnie fajnie, całe weekendy bawię się ze znajomymi, chodzimy do klubów, wódeczka, dziewczynki, imprezy. Ale myślę, że jakby mi pan usunął jeszcze 20% mózgu to byłbym jeszcze szczęśliwszy.
- Ale proszę pana zostanie panu tylko 40% mózgu.
- Jestem gotów podjąć to ryzyko.
Lekarz zgodził się na zabieg i wyciął mu kolejne 20% mózgu.
Po miesiącu do gabinetu niemalże wbiega ten sam człowiek, hawajska koszula, ciemne okulary, włosy na żel.
- Jak tam doktorku? U mnie zajebiście, cipki, imprezki cały tydzień. Z imprezy na imprezę. Wódeczka strumieniami. Codzienni inna dupa w łóżku. Zajebiste życie, ale wypierdol mi jeszcze 20% to już będę chyba kurwa bogiem!
- No ale zostanie panu tylko 20% mózgu.
- Chuj z tym doktorku.
Lekarz zgodził się, dokonał zabiegu.
Minął tydzień, drugi, trzeci gość nie wraca. "Pewnie bawi się w najlepsze" myśli sobie lekarz. I kiedy ma już wychodzić z gabinetu słyszy ciche pukanie do drzwi. Otwiera a tam ten gość. Zapłakany.
- Co się stało? Stracił pan znajomych? Nie wie pan gdzie na imprezę?
- Nie to nie to. Mam mnóstwo znajomych, bawię się całymi dniami i nocami, jestem rozchwytywany na imprezy...
- To o co chodzi?
- Dostałem okres.

Zgłoś
Avatar
DwOOruch 2010-01-24, 16:07
Przed selekcją naturalną nie uciekniesz
Zgłoś
Avatar
Gondone 2010-01-24, 16:14 4
kurde, myslalam, ze zostanie ministrem
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-01-24, 16:25
Aaaaaa kurwa!!!! To jest kozackie, tylko że za długie żeby opowiedzieć w normalnych warunkach.
Zgłoś
Avatar
misiek1991 2010-01-24, 17:21
Ja liczyłem na coś w stylu- Doktorek ogląda wiadomości a tam wiadomość iż wybrano nowego prezydenta Polski, a tam owy pacjent
Zgłoś
Avatar
Matuus 2010-01-24, 17:40 4
galo11 napisał/a:


- No jak tam doktorze? Bo u mnie fajnie, całe weekendy bawię się ze znajomymi, chodzimy do klubów, wódeczka, dziewczynki, imprezy. Ale myślę, że jakby mi pan usunął jeszcze 20% mózgu to byłbym jeszcze szczęśliwszy.
- Ale proszę pana zostanie panu tylko 40% mózgu.
- Jestem gotów podjąć to ryzyko.



Jeżeli wyciąć kolejne 20% mózgu z tego co zostało (czyli 60%) to nie jest 40% tylko 48% :<
Chyba,że jego mózg podzielono na 5 części, co pozwoliło na wycinanie po 20%.
Zgłoś
Avatar
Ingles 2010-01-24, 17:42 13
Freaqs napisał/a:


Jeżeli wyciąć kolejne 20% mózgu z tego co zostało (czyli 60%) to nie jest 40% tylko 48% :<
Chyba,że jego mózg podzielono na 5 części, co pozwoliło na wycinanie po 20%.


Tak, masz rację, jestem tego świadom, przyjąłem mózg w momencie początkowym jako 100% i każde 20% jako 20% z całości (stanu początkowego)...
BTW rozumując tak jak Ty byłoby
mózg-20% = 80%
80%-20% = 64%
64%-20% = 51,2%
czyli tak czy siak się nie popisałeś, masz okres?...
Zgłoś
Avatar
jarko 2010-01-24, 17:47 1
jak tak dogłębnie już to analizujesz to po 3 wycinaniu zostaje mu 51.2%, a nie 48 jak twierdzisz i po 4 wycięciu ma 40.96%.

nie filozofuj, bo ci nie wychodzi
Zgłoś
Avatar
K................! 2010-01-24, 18:05 7
misiek1991 napisał/a:

Ja liczyłem na coś w stylu- Doktorek ogląda wiadomości a tam wiadomość iż wybrano nowego prezydenta Polski, a tam owy pacjent


A ja po przedostatniej (?) wypowiedzi ofiary oczekiwałam czegoś w stylu ''ją zią elo ziomek jp 100% jebać konfidentów, tępić frajerów''.
Zgłoś
Avatar
Saia 2010-01-24, 19:40
galo11 jesteś dla mnie podwójnym debilem. Po pierwsze że dodajesz facepalma na koniec żartu. Jest dla mnie nie wytłumaczalne czemu nie potraficie dodać żartu bez dodatku który nie wiem czy ma sprawić że żart będzie zabawniejszy czy co. Ja np jak opowiadam kawał na żywo to po nim nie robię facepalma. Widać ty robisz. Drugi powód bycia debilem? Twoja zajebista riposta do freaqsa , po prostu jesteś pro.

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2010-01-24, 19:42 ]
6. Wyzwiska, bezcelowe kłótnie, trollowanie, jawny razism objawiający się agresywnymi komentarzami nie są tolerowane na tym forum.
Zgłoś
Avatar
Underwater 2010-01-24, 19:43 1
a Ty jesteś troll! a kysz!
Zgłoś
Avatar
Ingles 2010-01-24, 20:06
~Saia nazywanie kogoś debilem za użycie niestosownego (Twoim zdaniem) obrazka - to jest dopiero pro.
Co do mojej riposty, może i nie była najwyższych lotów, tak samo jak komentarz do którego ją dodałem.
Zgłoś
Avatar
Matuus 2010-01-24, 20:52 1
galo11 napisał/a:


Tak, masz rację, jestem tego świadom, przyjąłem mózg w momencie początkowym jako 100% i każde 20% jako 20% z całości (stanu początkowego)...
BTW rozumując tak jak Ty byłoby
mózg-20% = 80%
80%-20% = 64%
64%-20% = 51,2%
czyli tak czy siak się nie popisałeś, masz okres?...



Piwo za brak zrozumienia
Wytknąłem tylko błąd w kawale, nie miałem potrzeby podawania konkretnych procentów - tak jak Ty.
Zgłoś
Avatar
Ingles 2010-01-24, 21:07
Freaqs napisał/a:



Piwo za brak zrozumienia
Wytknąłem tylko błąd w kawale, nie miałem potrzeby podawania konkretnych procentów - tak jak Ty.



No to piwko. Zdrówko!
Zgłoś
Avatar
amf09 2010-01-28, 12:55
Kill Cookie! napisał/a:


A ja po przedostatniej (?) wypowiedzi ofiary oczekiwałam czegoś w stylu ''ją zią elo ziomek jp 100% jebać konfidentów, tępić frajerów''.


Widzisz? A było gorzej
Zgłoś