18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Ludzie wykonywali jakiś protest, po parasolce można się domyślać, że tęczowy...a kierowcy się to nie podobało przez co dokonał roztrącenia ludzi przez wjechanie w nich na skutek czego padali na ziemię jak kręgle bilą trącone.

Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-06-12, 9:52 75
w przypadku blokowania ulic to powinno być kurwa legalne
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-06-12, 9:58 2
nowynick napisał/a:

w przypadku blokowania ulic to powinno być kurwa legalne



Mi tam się wydaje, że to jakiś legalny festyn/jarmark i kierowca o tym nie wiedział. Nie mniej jednak, z łapami nie powinni wyskakiwać, tylko na chłodno go o tym poinformować...
Zgłoś
Avatar
rofik40 2018-06-12, 10:10 1
"Kręgle bolą trącone"?

A co ma kurwa bilard do kręgli?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-12, 12:02 1
Bałbym się, że mi ktoś zębem albo złamaniem otwartym zarysuje lakier.
Zgłoś
Avatar
J................o 2018-06-12, 15:29
Co za ignorancja... Protestujący nie stoją bez powodu - każdy kierowca w takich sytuacja powinien się chociaż zorientować czego dotyczy protest i jeśli trzeba - wziąćw nim udział. Inaczej jak ma być gdziekolwiek lepiej jeżeli ludzie olewają wszelkie inicjatywy społeczne?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-06-12, 17:54 21
Dlatego właśnie narodowcy zawsze będą lepsi - zbierają się, pokrzyczą z transparentem, odpalą race i idą do domu. W 98% odbywa się to pod jakimś pomnikiem czy miejscem historycznym.
Zaś lewacy, taksówkarze, rolnicy (tak, tak, jestem z pokolenia które pamięta blokady rolników) muszą blokować, wszystko i wszystkich. Nawet niezwiązanych z tematem zwykłych ludzi należy zablokwać. idiotyzm bo zamiast skupiać uwage na problemie to niechęć zwykłych osób kieruje na protestujących.
Zgłoś
Avatar
geniuszę 2018-06-12, 18:36 3
Spiderowski napisał/a:

(tak, tak, jestem z pokolenia które pamięta blokady rolników)



Dobrze ze o tym wspomniales, nadalo to duzo kontekstu do Twojej wypowiedzi
Zgłoś
Avatar
Jeff 2018-06-12, 19:14
0:02 cos bylo glosno ostatnio o jakims trzesieniu.

Az milo popatrzec jak wieloryb ryje o asfalt.
Zgłoś
Avatar
MattaY 2018-06-12, 19:22
Kurde no ładny jest ten Seat.
Zgłoś
Avatar
VooDooBlitz 2018-06-12, 19:46 3
Dawno się tak nie uśmiałem! a tak w ogóle, to jakim trzeba być debilem, żeby samym sobą próbować zatrzymać samochód? Proponuję im tego spróbować z pociągiem
Zgłoś
Avatar
siwybis 2018-06-12, 20:29
0:05 Czarny się porwał z kijem na samochód, coś pięknego
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-06-13, 7:59
Spiderowski napisał/a:

Dlatego właśnie narodowcy zawsze będą lepsi - zbierają się, pokrzyczą z transparentem, odpalą race i idą do domu. W 98% odbywa się to pod jakimś pomnikiem czy miejscem historycznym.
Zaś lewacy, taksówkarze, rolnicy (tak, tak, jestem z pokolenia które pamięta blokady rolników) muszą blokować, wszystko i wszystkich. Nawet niezwiązanych z tematem zwykłych ludzi należy zablokwać. idiotyzm bo zamiast skupiać uwage na problemie to niechęć zwykłych osób kieruje na protestujących.



Ja w wieku 8-9 lat musiałem dymać z Raszyna na Okęcie (ok 4 km) do podstawówki przez te jebane ciągniki Leppera (zablokowali Aleję Krakowską w tamtym czasie główny wjazd od południa do Warszawy). Jak ich mijałem patrzyłem w te Wędrowyczowe przechlane gęby. Myślicie, że jakieś uczucia na widok dzieci, które tachały plecaki? Wzgarda wręcz, że mimo ich protestów ludzie próbują normalnie funkcjonować!

Dlatego jak pisałem w pierwszym poście. Państwo powinno móc legalnie wysłać tam jebanego T 72 co by gąsienicami posprzątał towarzystwo.
Zgłoś
Avatar
krzakkk 2018-06-13, 8:28 3
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-06-13, 20:01
żywiołak słoniny prawie dała rade zatrzymać to auto
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie