18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rozwalenie tankowca
pazuzu • 2024-08-24, 1:01
Grecki tankowiec Sounion został zaatakowany 142 km od jemeńskiego portu Al-Hudajda. Przewoził 150 000 ton ropy.Do ataku przyznali się Huti, po 2 dniach od ataku statek wybuchł, póki co nie wiadomo czy od pożaru czy został specjalnie wysadzony

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-08-24, 1:50 49
Pewnie chłopaki są z jakiejs organizacji i redukują w ten sposób Co² aby te złe paliwo nie trafiło do trujących samochodów
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-08-24, 2:51 4
I bardzo dobrze - prąd podrożał w Polsce ciągu kilku lat co najmniej 4 razy a benzyna wcale - dzięki temu że USA rządzi światem. Chyba coś popierdoliłem...
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2024-08-24, 3:24 1
To widać jest jakaś zorganizowana akcja.
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-08-24, 5:04 3
PsikutaBezS napisał/a:

I bardzo dobrze - prąd podrożał w Polsce ciągu kilku lat co najmniej 4 razy a benzyna wcale - dzięki temu że USA rządzi światem. Chyba coś popierdoliłem...



No nie ma to zbyt wiele sexu.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-08-24, 6:28 16
pazuzu napisał/a:

Do ataku przyznali się Huti,



Huti to cwane chuje.

Zgłoś
Avatar
Pyszuki 2024-08-24, 7:06 13
Ja pierdole, akbary znow, co to za religia jest, co by sie nie stalo (co by nie odjebali) jedyne co potrafia wrzeszczec to allah akbar i tak w kolko tepaki -.-
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-08-24, 7:10 27
Normalnie jak jest nie przewidziany wypadek i do wody się coś wyleje to poruszenie kurwa na całym świecie że "bandyci, kryminaliści, sadystycznie świnie wylewające chuj wie co do wody, zabić ich razem z rodzinami" ale jak ahmedy jebane alahakbary srają z premedytacją do wody i w powietrze rozpierdalając tankowce to jest kurwa dobrze i to w Europie trzeba eko normy podnosić i podatki rzeby ekosystem naprawić do kurwy nędzy.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-08-24, 7:45 8
mateuszsick napisał/a:

Normalnie jak jest nie przewidziany wypadek i do wody się coś wyleje to poruszenie kurwa na całym świecie że "bandyci, kryminaliści, sadystycznie świnie wylewające chuj wie co do wody, zabić ich razem z rodzinami" ale jak ahmedy jebane alahakbary srają z premedytacją do wody i w powietrze rozpierdalając tankowce to jest kurwa dobrze i to w Europie trzeba eko normy podnosić i podatki rzeby ekosystem naprawić do kurwy nędzy.



Już niedługo się wykończymy. Nie wiem ile masz lat, ale ja się boje co zobaczę do końca swojego życia. A dzieci już uczę kopać schrony i rozpalać ognisko od patykow
Zgłoś
Pyszuki napisał/a:

Ja pierdole, akbary znow, co to za religia jest, co by sie nie stalo (co by nie odjebali) jedyne co potrafia wrzeszczec to allah akbar i tak w kolko tepaki -.-



Jakby nie patrząc gdyby nie USrAel to by akbary maniany nie odpierdalali i doskonale wiedzą że petrodolar drenuje kraje stojące na ropie
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2024-08-24, 8:39 1
Euro 6d jak nic .
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-24, 8:49 1
Greenpeace się strasznie zradykalizował.

Dobrze, no ta ropa nie zostanie przerobiona na spalony i nie będzie nas truć.
Zgłoś
Avatar
cz0pek 2024-08-24, 9:47
tylko ATOM , tylko...............
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2024-08-24, 11:20 1
Pyszuki napisał/a:

Ja pierdole, akbary znow, co to za religia jest, co by sie nie stalo (co by nie odjebali) jedyne co potrafia wrzeszczec to allah akbar i tak w kolko tepaki -.-



Ale pierdolisz. Widać ,żeś Tłuk.
Jak u nas się coś odjebie to więcej niż połowa Polaków powie:
- O Jezu...
-O mój Boże
Albo inne ...
- Chryste Panie ...
I uwierz mi na słowo, niewiele z tych wypowiedzi ma coś wspólnego z religią ....
Zgłoś
Avatar
Pyszuki 2024-08-24, 13:17 3
Toperson1 napisał/a:

Ale pierdolisz. Widać ,żeś Tłuk.
Jak u nas się coś odjebie to więcej niż połowa Polaków powie:
- O Jezu...
-O mój Boże
Albo inne ...
- Chryste Panie ...
I uwierz mi na słowo, niewiele z tych wypowiedzi ma coś wspólnego z religią ....



Tłuk to raczej Ty, u nas raczej sie nie obcina lbow i nie wysadza statkow wrzeszczac razam "w imie jezuska" czy "bogu niech beda dzieki" upierdalajac komus lape.. jak cos sie odjebie, nie jak my odjebiemy, to jest klucz tępaku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie