18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-10, 18:51 35
Z tego co widać, to raczej remis
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-07-10, 19:41
Fajnie tak na pustym placu napierdalac do siebie z Kałacha. Takie nie za mądre
Zgłoś
Avatar
Mirage414 2024-07-10, 19:49 10
jako społeczeństwo powinnismy tak samo rozstrzelać wszystkich w sejmie ale to się nie wydarzy, no chybaże ktoś zasponsoruje mnie chociażby.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-07-10, 20:11 4
To chyba AKMS a nie AK47
Zgłoś
Avatar
ZlyPies 2024-07-10, 20:11 8
Mirage414 napisał/a:

jako społeczeństwo powinnismy tak samo rozstrzelać wszystkich w sejmie ale to się nie wydarzy, no chybaże ktoś zasponsoruje mnie chociażby.



Zrób zrzutke.pl a w tydzień nazbierasz na 4 kadencje sejmu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-10, 20:58
Wygląda trochę jak ten kudel Zelenski.... ehh przez chwilę się rozmarzyłem, że wojna i cały ten syf z nią związany się skończy
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-10, 23:34 3
Mirage414 napisał/a:

jako społeczeństwo powinnismy tak samo rozstrzelać wszystkich w sejmie ale to się nie wydarzy, no chybaże ktoś zasponsoruje mnie chociażby.



Nie kus diable! Ale nie dostaniesz kalacha. Kalach to gowno.

[ Dodano: 2024-07-10, 23:35 ]
Siriuz napisał/a:

Wygląda trochę jak ten kudel Zelenski.... ehh przez chwilę się rozmarzyłem, że wojna i cały ten syf z nią związany się skończy



A to nie twojego wujka Wladzie trzeba odjebac, by byl w koncu spokoj?
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2024-07-11, 14:40 5
Siriuz napisał/a:

Wygląda trochę jak ten kudel Zelenski.... ehh przez chwilę się rozmarzyłem, że wojna i cały ten syf z nią związany się skończy



Twój post wniósł do życia tyle samo jak twoja stara gdy nie połknęła następnego zrzutu od starego i nie zdążyła wyjac zanim sie schlapie,,,,, i ot co ty,niefartem powstałeś i wyskoczyłeś z jej cipy 9msc później..... nieplanowany i niechciany, tyle wazy twoja opinia synek.

Generalnie sram na takich cieci co w każdym aspekcie życia wszystko za wszelka cenę chcą jakoś upolityczniać, generalnie pojebały ci się portale i wypierdalaj na kwejka. A jeśli już chcesz coś zmienić to idź leszczu na wybory i zagłosuj odpowiednio, jeśli oczywiście mama nie zabroniła opuszczać jeszcze piwnicy......
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-11, 14:51 1
Don_Max napisał/a:

Twój post wniósł do życia tyle samo jak twoja stara gdy nie połknęła następnego zrzutu od starego i nie zdążyła wyjac zanim sie schlapie,,,,, i ot co ty,niefartem powstałeś i wyskoczyłeś z jej cipy 9msc później..... nieplanowany i niechciany, tyle wazy twoja opinia synek.
Generalnie sram na takich cieci co w każdym aspekcie życia wszystko za wszelka cenę chcą jakoś upolityczniać, generalnie pojebały ci się portale i wypierdalaj na kwejka. A jeśli już chcesz coś zmienić to idź leszczu na wybory i zagłosuj odpowiednio, jeśli oczywiście mama nie zabroniła opuszczać jeszcze piwnicy......



Już się zesrałeś czy jeszcze gówno leci? Obraziłem Twojego kundla?

Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-11, 17:59 2
Siriuz napisał/a:

Już się zesrałeś czy jeszcze gówno leci? Obraziłem Twojego kundla?


Psy szczekają, karawan socjalizmu jedzie dalej.

(W tym wypadku narodowego socjalizmu, chociaż z komunizmem też się do końca nie rozstaliście.)

Wyzywaj sobie innych od kundli ile chcesz — tak gdybyśmy psiego akcentu w twoim głosie nie słyszeli.

Don_Max napisał/a:

Generalnie sram na takich cieci co w każdym aspekcie życia wszystko za wszelka cenę chcą jakoś upolityczniać, generalnie pojebały ci się portale i wypierdalaj na kwejka. A jeśli już chcesz coś zmienić to idź leszczu na wybory i zagłosuj odpowiednio, jeśli oczywiście mama nie zabroniła opuszczać jeszcze piwnicy......


Tyle że jemu za to płacą.

A gdyby poszedł na wybory, i tak nic nie zmieni — nie ważne jak ludzie głosują, i tak wychodzi 103% głosów na Putina przy 102% frekwencji. A przecież Siriuz raczej nie będzie przeciwko swemu chlebodawcy głosował.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-11, 18:35
majeńka napisał/a:

Psy szczekają, karawan socjalizmu jedzie dalej.
(W tym wypadku narodowego socjalizmu, chociaż z komunizmem też się do końca nie rozstaliście.)
Wyzywaj sobie innych od kundli ile chcesz — tak gdybyśmy psiego akcentu w twoim głosie nie słyszeli.
Tyle że jemu za to płacą.
A gdyby poszedł na wybory, i tak nic nie zmieni — nie ważne jak ludzie głosują, i tak wychodzi 103% głosów na Putina przy 102% frekwencji. A przecież Siriuz raczej nie będzie przeciwko swemu chlebodawcy głosował.



Zwiałaś dziewczynko z Ukrainy pewnie na długo przed wojną. Szorowałaś zlewozmywaki, a teraz usilnie starasz się być postępową fajnoukrainką. Ten kundel to bardzo grzeczne określenie zbrodniarza wojennego, który ma na swoich rękach śmierć conajmniej setek tysięcy ludzi oraz zniszczenie Ukrainy. Ale tak, broń go dalej, lecz te swoje kompleksy i wyzywaj każdego od ruskich onuców.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-11, 18:57 2
Siriuz napisał/a:

Zwiałaś dziewczynko z Ukrainy pewnie na długo przed wojną. Szorowałaś zlewozmywaki, a teraz usilnie starasz się być postępową fajnoukrainką. Ten kundel to bardzo grzeczne określenie zbrodniarza wojennego, który ma na swoich rękach śmierć conajmniej setek tysięcy ludzi oraz zniszczenie Ukrainy. Ale tak, broń go dalej, lecz te swoje kompleksy i wyzywaj każdego od ruskich onuców.


W życiu nie byłam dalej na wschód niż kilka kilometrów za Choroszczą (to jest chyba najlepiej znana Sadolom metropolia w tamtych rejonach), do Ukrainy daleko. Skilla w myciu garów nie mam, w zlewie mam syf jak u przeciętnego faceta.

Zaś z resztą wypowiedzi się zgodzę. Kundel, zbrodniarz wojenny, śmierć setek tysięcy ludzi, zniszczenie Ukrainy — no chyba że odwołujesz się do dalekiego kontekstu a nie bliskiego (bo wypowiedź na którą odpowiadasz zawierała tylko odniesienia do Władolfa Putlera).
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-11, 19:09
majeńka napisał/a:

W życiu nie byłam dalej na wschód niż kilka kilometrów za Choroszczą



Jeśli to prawda to szkoda. Powinnaś zobaczyć daleką Azję - Tajlandję, Wietnam, Filipiny, Chiny.... to są ostatnio popularne i nie takie drogie kierunki podróży. Chiny zniosły też na jakiś czas wizy. Otworzyłoby Ci to może trochę oczy zalane propagandą zachodu.
Jednak jeśli to prawda co piszesz to najgorszy typ fajnopolaka, który jeszcze tak zaciekle broni Ukrainy i każdego obcego państwa tylko nie Polski.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-11, 20:20
Siriuz napisał/a:

Jeśli to prawda to szkoda. Powinnaś zobaczyć daleką Azję - Tajlandję, Wietnam, Filipiny, Chiny.... to są ostatnio popularne i nie takie drogie kierunki podróży. Chiny zniosły też na jakiś czas wizy.


A nie sorry, zapomniałam o Indiach. Ale to kierunek południowy wschód, na wschód zaś dalej niż Ukraina cywilizowanych ludów żadnych nie ma, chyba że przejdziesz na drugą stronę planety. Jeśli zaś nie masz limitu odległości, Brazylia to niby też bardzo daleki wschód

(Krajów kulturowo zachodnich nie liczę.)
Zgłoś