18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wykład. Prowadzący rozwiązuje zawiłe zadanie na tablicy. Semestr letni. Na zewnątrz skwar, okno otwarte, a za oknem nieopodal pracują robotnicy drogowi. Nagle z zewnątrz słychać krzyk jednego z nich:
- Co ty kurwa odpierdalasz?!?!?!
Prowadzący odsuwa się od tablicy, bacznie jej się przygląda i ze stoickim spokojem:
- Nie... No przecież dobrze jest...
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-10-28, 21:14 1
Nie wiem gdzie wy do szkoły chodzicie naprawdę
Zgłoś
Avatar
hello_world 2013-10-28, 22:03 5
kolejny napisał/a:

Na polibudzie w poznaniu była taka sytuacja, również na zajęciach z matmy, w pomieszczeniach, gdzie sale ma wejście tylne i przednie i otóż skończyła się kreda, no więc facet wyruszył w poszukiwaniu kredy, wyszedł z sali przednimi drzwiami, wchodzi tylnymi pyta się czy mają kredę i ludzie mówią, że nie, to koleś wraca się wchodzi przednimi i oznajmia, że nie mają kredy w sali obok



Ten wykładowca to Lechosław Hącia, a prowadził Analizę matematyczną. Studenci po jakimś czasie mieli dość jego zachowania i braku umiejętności przekazania wiedzy, więc wystosowali pismo o usunięcie go z PP. Jak go wywalili to przeszedł do PWSZ w Gnieźnie i też świrował, ale nie długo bo jest teraz na emeryturce A szkoda bo na wykładach bez przerwy naskakiwał na Palikota i pierdzielił o jego PR Trochę tęsknię za nim
Zgłoś
Avatar
Polaczek_biedaczek 2013-10-28, 22:19 1
Dwa lata temu na aghu z dachu budynku B-5(tym koło lokomotywy) skoczył murzyn. Tak się składa, że znajomy miał wtedy w tym budynku zajęcia. Jak powiedzieli babce, że jakiś murzyn chyba spadł z dachu to w ogóle się nie przejęła i dalej normalnie im prowadziła zajęcia
Zgłoś
Avatar
coppi 2013-10-28, 22:28
kolejny napisał/a:

Na polibudzie w poznaniu była taka sytuacja, również na zajęciach z matmy, w pomieszczeniach, gdzie sale ma wejście tylne i przednie i otóż skończyła się kreda, no więc facet wyruszył w poszukiwaniu kredy, wyszedł z sali przednimi drzwiami, wchodzi tylnymi pyta się czy mają kredę i ludzie mówią, że nie, to koleś wraca się wchodzi przednimi i oznajmia, że nie mają kredy w sali obok



Tak, rzeczywiście tak było, wiem o kim mowa i miałem z tym panem zajęcia:D
Zgłoś
Avatar
Rinho 2013-10-28, 23:19 1
kolejny napisał/a:

Na polibudzie w poznaniu była taka sytuacja, również na zajęciach z matmy, w pomieszczeniach, gdzie sale ma wejście tylne i przednie i otóż skończyła się kreda, no więc facet wyruszył w poszukiwaniu kredy, wyszedł z sali przednimi drzwiami, wchodzi tylnymi pyta się czy mają kredę i ludzie mówią, że nie, to koleś wraca się wchodzi przednimi i oznajmia, że nie mają kredy w sali obok



Budownictwo pozdrawia !

P.s Ten prowadzący dalej nie wyszedł z formy

hello_world napisał/a:



Ten wykładowca to Lechosław Hącia, a prowadził Analizę matematyczną. Studenci po jakimś czasie mieli dość jego zachowania i braku umiejętności przekazania wiedzy, więc wystosowali pismo o usunięcie go z PP. Jak go wywalili to przeszedł do PWSZ w Gnieźnie i też świrował, ale nie długo bo jest teraz na emeryturce A szkoda bo na wykładach bez przerwy naskakiwał na Palikota i pierdzielił o jego PR Trochę tęsknię za nim


No to mamy dość rozbieżne informacje bo to nie był ten gościu
Zgłoś
Avatar
Kultowa_90 2013-10-28, 23:24 1
kolejny napisał/a:
Na polibudzie w poznaniu była taka sytuacja, również na zajęciach z matmy, w pomieszczeniach, gdzie sale ma wejście tylne i przednie i otóż skończyła się kreda, no więc facet wyruszył w poszukiwaniu kredy, wyszedł z sali przednimi drzwiami, wchodzi tylnymi pyta się czy mają kredę i ludzie mówią, że nie, to koleś wraca się wchodzi przednimi i oznajmia, że nie mają kredy w sali obok

Mowa o Edwardzie A. tylko on potrafi tak zrobić. Do tego zerwać żaluzje chodząc po parapetach i wiecznie oburzać się na PO.
Zgłoś
Avatar
aknorts 2013-10-28, 23:33 1
Podobnie jak Rinho, też mam rozbieżne informacje o kim mowa. Słyszałem, że to Ambrożko odwalił taki numer. I również pozdrawiam kolegę sadola z budownictwa.
Zgłoś
Avatar
Rinho 2013-10-28, 23:44
No dokładnie o nim mowa

I to przestawianie każdego na kolokwium w inny kąt sali :E

Swoją drogą, dużo nas tutaj jest z jednego kierunku.
P.S Raku wrócił, odszedł Rysiu, tak w telegraficznym skrócie, jak by ktoś nie wiedział.
Zgłoś
Avatar
kolejny 2013-10-29, 11:11
Ja również słyszałem, że to Ambrożko i to podobno padło na zajęciach z mechanikami
Zgłoś
Avatar
pietom 2013-10-29, 20:31
Gonczor napisał/a:

Chyba nie wie, skoro mówi o byłych absolwentach. Absolwent=były student/uczeń. No chyba, że kopnął w kalendarz, to wtedy będzie faktycznie "były absolwent".

W sumie konstrukcja logiczna tego zdania stawia petoma gdzieś pomiędzy europeistyką a socjologią.



A tam czepiasz się, podaj jeszcze frytki i nie pierdol tyle
Zgłoś