18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
Oto dwa etapy rozwoju seksualnego kobiety:

1- Spadaj ode mnie ofiaro losu, taka cipa jak ty nie ma u mnie żadnych szans, wolę twardzieli, bo twardziele kochają najmocniej.

2- Samotna matka pozna uczuciowego i wrażliwego mężczyznę na poziomie, z własnym mieszkaniem i dobrymi zarobkami.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2015-05-17, 23:06 1
@uo, Po chuj pytać gdzie idziemy? Ona wie, że do łóżka.
Zgłoś
Avatar
T................a 2015-05-17, 23:09 1
Nie wiem co Was dziwi... kobieta potrzebuje czuć się bezpieczna. Jeden (obicie mordy) i drugi (kasa) daje bezpieczeństwo. Jeden daję emocje swoim zachowaniem, drugi portfelem. Sztuka nie polega na narzekaniu na kobiety (chyba nie chcecie trzepać chuja do końca życia). Sztuka polega na tym prostym zdaniu:

"Chcieliście wyruchać królika Rogera, a to on wyruchał Was".
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-05-17, 23:21 2
Temat i komentarz Dicka - kwintesencja mentalności głupich pizd Uwielbiam się z takich śmiać.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2015-05-17, 23:42
BongMan napisał/a:

Temat i komentarz Dicka - kwintesencja mentalności głupich pizd Uwielbiam się z takich śmiać.



Smiej sie smiej xD
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2015-05-18, 9:03
AAA panowie, widzicie, cechy kobiet trzeba przekuć w zysk i korzystać z ich mentalności. Wyrywać laski póki mlode, dymać ,zostawiać po stosunku jak zużytą gumkę i wyrywać następne i tak aż sie zestarzejemy. A jak już się zestarzejemy to wziąść taka z odchowanym dzieckiem bo i odpada wstawanie po nocach i pieluchy. He!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-05-18, 11:23
Dick, żeby nie było, bo mogłem się źle wyrazić. Uwielbiam się śmiać z takich pizd, o których jest temat i twój komentarz. Nie żebym ciebie i autora tematu nazywał pizdami.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2015-05-18, 12:59
Załapałem Bonguś Ale faktycznie wypowiedź brzmi dwuznacznie.
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2015-05-18, 16:06 2
MateoTCK napisał/a:

Chodzi o to, żeby przyswoić sobie cechy, ale tylko nie które takich twardzieli. Twardziele i tak nie wiedzą jak postępować z łaskami. Bądz bad boyem, ale nie chamem. Następną cecha to pewność siebie. No i jak zapraszasz laskę na spotkanie to ku#wa nie pytaj gdzie idziecie, bo robisz z siebie zagubionego chłopczyka.



Jedyny komentujący w tym temacie, który naprawdę wie o co chodzi z kobietami. I bardzo dobrze, że jedyny, bo im mniej ludzi znających sie na tym, tym lepiej dla mnie.
Zgłoś
Avatar
M................K 2015-05-18, 16:43 2
Diggerx napisał/a:



Jedyny komentujący w tym temacie, który naprawdę wie o co chodzi z kobietami. I bardzo dobrze, że jedyny, bo im mniej ludzi znających sie na tym, tym lepiej dla mnie.


Haha witam w gronie świadomych i potwierdzam, to działa na naszą korzyść
Zgłoś
Avatar
Cheeryl 2015-05-19, 22:49 2
Hahahahahahaa nie no umrę... Mężczyźni XXI w tacy są: chcą wyruchać byle szmatę, ale na matkę i kobietę, która ma im dom prowadzić, to już spokojną, ułożoną dziewicę.

Co zresztą doskonale widać po tej stronie, gdzie wszędzie lajkujecie tępe suki
I macie czelność mówić, że to dupy są zdradliwe. A wy tacy biedni ułożeni

Śmiać mi się z was chce i waszych historii. Większość, która się tu wypowiada to siedemnastolatkowie, którzy jedyny związek mieli ze swoją ręką, ale i tak nie mogę z beki jak widzę takie wpisy.
Beka w chuj.

W ogóle grupka nastolatków rozmawia na portalu 'sadistic' o związkach i kobietach, no po prostu kurwa no nie...
Zgłoś