18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Kiedyś, sam nie wiem jak, trafiłem na tę oto stronę. Można powiedzieć, że jest to strona prawdziwego sadola. Powstała chyba w jakimś międzynarodowym projekcie. Zbiera ona wszystkie katastrofy naturalne (trzęsienia ziemi, powódź, wybuch wulkanu, epidemie, itd) oraz nawet takie jaką była katastrofa w elektrowni jądrowej w Fukushimie.

Mamy więc pełny przegląd ostatnich wydarzeń, krótki opis każdego z nich, przy niektórych są odnośniki do zdjęć i filmów. Jak raz widzę teraz to nawet odnotowane jest trzęsienie ziemi w Polsce (zapewne spowodowane jedną z kopalni węgla).

RSOE - Emergency and Disaster Information Service
Zgłoś
Avatar
plonk 2013-07-06, 20:47 1
likidis napisał/a:

Można powiedzieć, że jest to strona prawdziwego sadola.


Strony z prognozami pogody też uważasz za sadystyczne?
Zgłoś
Avatar
likidis 2013-07-07, 2:38 1
plonk napisał/a:


Strony z prognozami pogody też uważasz za sadystyczne?


Pokaż mi inną stronę na której masz pełne info o wszystkich katastrofach które zdarzyły się bodajże przeciągu ostatnich 24h, łącznie z opisem, zdjęciami, itp.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-07-07, 2:50 8
@up

www.sadistic.pl ?
Zgłoś
Avatar
likidis 2013-07-07, 23:05 2
szer.Lucjan napisał/a:

@up

www.sadistic.pl ?


To mnie ubawiłeś teraz.
Zgłoś
Avatar
Kosa191 2013-07-08, 13:56 1
Nie ma nic o tuskowej katastrofie w Polsce....
Zgłoś
Avatar
B................k 2013-07-08, 13:59 1
rzeczywiście fajna stronka, masz piwo
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-07-08, 14:02 5
Da się tym sterować?
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-07-08, 14:41
likidis napisał/a:

Jak raz widzę teraz to nawet odnotowane jest trzęsienie ziemi w Polsce (zapewne spowodowane jedną z kopalni węgla).[/URL]



Nie wiem dokładnie jaka tam jest data ale jakby ktoś nie wiedział to 21 września 2004 roku w Polsce wystąpiło trzęsienie ziemi o sile 5,3.
największą odczuwalność miała ludność zamieszkująca północno - wschodnią Polskę gdyż epicentrum znajdowało się gdzieś w Litwie i Białorusi.

Pamiętam jak akurat wtedy siedziałem przed kompem z mega wielkim monitorem i zaczęło się wszystko trzęść długo nie trwało bo jakieś 3sek z tego co pamiętam, ale frajda była.
Później w wiadomościach gadali. Takie to było wtedy niecodzienne i zachwycające wydarzenie w Polsce.

Coś tam jeszcze trochę pamiętam jak widać a to zaraz 10 lat temu będzie
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-08, 16:46
Fajne, nikt nie mówił o sytuacji epidemiologicznej w Londynie, ciekawa sprawa.
Zgłoś
Avatar
krishna 2013-07-08, 18:08 1
@DUST DEVIL

A epidemia ciapatych? Na Sadolu cały czas się o tym mówi
Zgłoś
Avatar
plonk 2013-07-08, 18:17
likidis napisał/a:


Pokaż mi inną stronę na której masz pełne info o wszystkich katastrofach które zdarzyły się bodajże przeciągu ostatnich 24h, łącznie z opisem, zdjęciami, itp.


A co mają wspólnego suche zestawienia z sadisticiem? Uprawiasz masturbejszyn na zasadzie "ooo kurwa, w Nepalu był karambol, zginęło 30 osób..."?

I nie wiem skąd wytrzasnąłeś ten tekst o kopalni węgla. Hipocentrum wstrząsu było na głębokości 10km o ile dobrze pamiętam. W Polsce najgłębszy jest chyba Budryk, mają im otworzyć poziom 1200 z czymśtam.

@dumad - mieszkałem naprzeciwko kopalni 16 lat. Co Ty wiesz o wstrząsach
Zgłoś
Avatar
likidis 2013-07-09, 23:57
plonk napisał/a:


A co mają wspólnego suche zestawienia z sadisticiem? Uprawiasz masturbejszyn na zasadzie "ooo kurwa, w Nepalu był karambol, zginęło 30 osób..."?


A co ma połowa rzeczy wrzucanych na sadistica z czarnym humorem? Przynajmniej połowa obok czarnego humoru nigdy nie leżała.

Dużo ludzi daje różne rzeczy jako ciekawostki, więc taka strona też może być ciekawa dla niektórych. Btw przy katastrofie w Fukushimie z tej strony brałem właśnie najświeższe info. Jak pamiętam to "troszkę" się zdziwiłem gdy wpis o tym, że skażona woda zostanie przepompowana z tereny elektrowni do morza, w ogólnych informacjach została podana ponad 24h później niż przeczytałem to na RSOE.

plonk napisał/a:


I nie wiem skąd wytrzasnąłeś ten tekst o kopalni węgla. Hipocentrum wstrząsu było na głębokości 10km o ile dobrze pamiętam. W Polsce najgłębszy jest chyba Budryk, mają im otworzyć poziom 1200 z czymśtam.


Jeśli do mnie pytanie, to tak zakładam, że to wydarzenie może mieć coś wspólnego z kopalnią, bo jaki inny byłby powód drgań w Polsce? I od razu mówię, że nie, nie interesuję się geologią.
Zgłoś