18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:43
Avatar
Halman 2017-11-17, 0:33
Brak opisu wiec szybko to koryguj ale i tak to trafi do polityki i ...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-11-17, 1:33 4
O kurwa, to będzie lepsze niż "ucho prezesa". Ten przygłupi koks na pewno zrobi karierę.

Ten drugi nie lepszy. Chce bronić polskiej armii popierając kolesia, który tę armię rozpierdala.

Zaiste, prawacka "logika" bardzo wyboistymi ścieżkami chadza.
Zgłoś
Avatar
-................- 2017-11-17, 1:53 2
Obie strony powinny się puknąć w kolektywne czoło. Jedni i drudzy leją wodę na młyn radykałów. Nawet bardziej niż takie folklorystyczne wykwity jak @up.
Zgłoś
Avatar
KońLudwik 2017-11-17, 4:37
"kibicóf" ?
komu łon się podlizuje

co to za typ
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-11-17, 11:01
Jak widze Mariana Kowalskiego to wiem że teoria ewolucji jest prawdziwa, idealnie robi za jedno z ogniw pomiedzy Neandertalczykiem a małpa.
Zgłoś
Avatar
mrkler 2017-11-17, 12:23 2
#PodMurZMacierewiczem
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-11-17, 13:25
poligon6 napisał/a:

Jak widze Mariana Kowalskiego to wiem że teoria ewolucji jest prawdziwa, idealnie robi za jedno z ogniw pomiedzy Neandertalczykiem a małpa.



Szkoda tylko, mój Ty geniuszu, że neandertalczycy też byli małpami... Nie próbuj błyszczeć takimi pseudo-biologicznymi tekstami jeśli Twój poziom edukacji zakończył się zanim ktoś Ci wyjaśnił co oznacza termin "małpa".
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-11-17, 14:25
Tu nie chodzi o genealogie, tylko o poglądy tego pajaca uwlaczające zdrowemu rozsadkowi i nauce. Osobiście uwazam ze zwietrzył medialna nisze na głoszenie takich głupot i zamiast budy z kebabem zacznie budować park tematyczny na podstawie kreacjonizmu, coś jak w USA.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-11-18, 9:01
Weź przestań się odzywać Genealogia nie ma nic wspólnego z małpą i neandertalczykiem... Próbujesz brzmieć mądrze, używając jakiś metafor, a brzmisz jak wioskowy burak co ledwo podstawówkę skończył.
Zgłoś