18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ruch Narodowy i rzetelność TVNu
S................d • 2013-06-15, 10:16
Witam,

Ostatnio było coś mówione o kongresie Ruchu Narodowego. W zasadzie tylko wspomniane, bo żadne powszechne media nie odważyły na dokładniejszą analizę tego co tam się wydarzyło.

Po "Gotcha Journalism", gdzie p. Mariusz mówił JAK JEST, TVN usunął film z wywiadem przez telefon komórkowy. Moim zdaniem podobny los czeka również ten materiał, dlatego wrzucam. Szkoda byłoby aby 'znikło z internetów' Na szczęście jeszcze widocznie sobie sprawy nie zdali, że sami szkodzą swojej reputacji robiąc takie materiały

Polecam całe, p. Bosak wykazał się niezłym opanowaniem, przygotowaniem i do tego nie dawał sobie narzucać co chwilę to innych tematów. Pocisk z redaktorzyny Morozowskiego. Po tym materiale mają mój miecz!

Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-06-15, 12:21
@solteck
Przodkowie Polaków na Litwie mieszkali na tamtych ziemiach kiedy te należały do Polski.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-06-15, 12:27 4
Morozowski typowy lewak. Jego badania i jego przekonania są święte i na 100% prawdziwe i poprawne. Jak tylko ktoś przedstawia odmienne wyniki to od razu: "nie sądzę", "Nie wydaje mi się", "te wyniki nie są rzetelne".
Zgłoś
Avatar
truskawkowabuba 2013-06-15, 12:45 21
kurwica mnie strzela jak widzę coś takiego. nie rozumiem dlaczego ludzie nadal oglądają tvn, czy naprawdę nie widzą, że ta stacja to lewackie ścierwo, które nie powinno mieć prawa bytu? ja pierdolę!
Wendigo, co to za cipka-blondynka? "wstyd jest być w tych czasach eurosceptykiem", no kurwa! idiotka jakich wiele w tym popierdolonym kraju, niewidząca prawdziwych problemów. o czym ona pieprzy? świetnie prosperująca gospodarka? grecy zbankrutowali, bo nie mieli zapału do pracy? wszyscy, kurwa, wiedzą, że w grecji były komusze rządy, które rozpierdoliły cały hajs na lewo i prawo.

ludzie, zróbmy coś, naprawdę. ja jestem młodziutka, ale nie mogę patrzeć na to co się dzieje w tym popieprzonym kraju i na świecie. przecież tych lewaków trzeba rozliczyć z tego co powyprawiali. coś trzeba w końcu zrobić. i ten kto mi powie, że obalanie rządu powinno się odbywać przy urnach wyborczych może mnie pocałować w dupę. w tym kraju większość to ciemnota, nieczytająca, nieinteresująca się ważnymi sprawami ciemnota, która głucho słucha telewizora i tych samych od dwudziestu lat obietnic polityków, a ludzi myślących jest garstka.

chciałabym w przyszłości mieszkać nadal w Polsce i założyć tu rodzinę, rodzić dzieci, no ale jak? żyć za psie pieniądze? a może wyjechać na emigrację na zarobek, tęsknić za ojczyzną, za rodziną i egzystować razem z brudami ze wschodu, których teraz jest wszędzie pełno? zresztą za mojego życia pół europy będzie już islamskiej jak nie wyjebie się w porę tego lewackiego ścierwa.

i co mam zrobić? takie są moje dylematy...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-15, 12:55 5
Loaloa napisał/a:

Bosak? Ten były poseł LPR? Najmłodszy polski parlamentarzysta. Wybrany na najseksowniejszego posła rzez gejowski magazyn, słodziutka dupeczka z niego. Szkoda, że się marnuje w tym bagnie, mógłby piękną karierę zrobić.



UWAGA! UWAGA! (:

Pokazał się pierwszy troll w tym temacie - uprasza się o nie karmienie trolli. Dziękuję.

Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-06-15, 12:57
ten redaktor to jakis debil czy tylko probuje nieudolnie trollować ?
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-15, 13:01 3
NomadUG napisał/a:

Czemu ten gnój zasrany co pół słowa przerywa młodzikowi.



Żeby wybić go z rytmu i zbić z tropu jakim podąża.
Zgłoś
Avatar
slawek361 2013-06-15, 13:02
Jak można tak człowiekowi się wpieprzać w co trzecie słowo : /.
Zgłoś
Avatar
ngsface 2013-06-15, 13:05
Sam K**wa jesteś margines. Niech sobie dywanik jeszcze rozłoży ...
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-06-15, 13:10 4
Bosak popisał się elokwencją a morozowski to zwykły żydowski pudel
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-15, 13:14 3
solteck napisał/a:

A jak jest z Polonią na Litwie? Nie chcą w szkołach się uczyć w języku litewskim. Nie integrują się z narodem, tylko tworzą getta, robią strajki itp...
Co z Polakami ma zrobić rząd Litwy? Wysiedlić do Polski?

odpowiedź Polski - wysiedlają Litwinów, wprowadzają wizy, embargo itp...

Wydaje mi się, że gdyby narodowcy dorwali się do władzy, to by szybko powstało coś w rodzaju żelaznej kurtyny. A z UE to by od razu wyjebali.



Widzę, że nie odniosłeś korzyści z edukacji państwowej. Polacy na Litwie to zupełnie inna sprawa niż kozojebcy, żydy w Europie.
pl.wikipedia.org/wiki/Rzeczpospolita_Obojga_Narod%C3%B3w

Rzeczpospolita Obojga Narodów i jej ziemie.

Zgłoś
Avatar
teken 2013-06-15, 13:16
"Może uznali, że nie jest to najważniejsze wydarzenie, żeby umieścić je w programie informacyjnym"

No nie kurwa, lepiej pierdolić nonstop o Smoleńsku, matce Madzi, oraz o tym co dzieje się za granicą.
Dobrze, że ja TV nie oglądam.
Zgłoś
Avatar
Sk8ter 2013-06-15, 13:21 14
Ja w tym miejscu chciałbym podziękować sadisticowi za otwieranie oczu na to co się dzieje w naszym pięknym kraju. Szacun dla Pana Bosaka. A co do Morozowskiego- marny prowokator i po obejrzeniu tego materiału- żałosny redaktorzyna.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-06-15, 13:24
Wreszcie jest dobrze zorganizowana partia na którą warto głosować i przedstawia istotne wartości . Czekam do wyborów
Zgłoś
Avatar
teken 2013-06-15, 13:26
Zjadł prowadzącego w jego własnym programie. Kolo pewnie miał nadzieję, że pokaże, że Pan Bosak jednak jest kretynem. Swoją drogą nie zdziwię się jak TVN powycina i sklei z tego takie coś, że wyjdzie na to, że RN jest za islamizacją polski

Poza tym ten prowadzący to jakiś burak jest, wpierdala się w słowo, zadaje pytanie i nie daje się wypowiedzieć do końca, łapie za słówka i wtrąca od razu do nich kontrargumenty, wychodzi z tego dyskusja o gównie.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-06-15, 13:31 1
Bosak stara się przyczepić gdzie się da. Pamiętam jak niedawno tańczył w TVN-ie w Tańcu z Gwiazdami. Teraz wszedł w struktury RN. Typowy polityk. Jak trzeba będzie, pójdzie w paradzie gejowskiej. Rzygać się chce na jego widok.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie