18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Ruch Narodowy i rzetelność TVNu
S................d • 2013-06-15, 10:16
Witam,

Ostatnio było coś mówione o kongresie Ruchu Narodowego. W zasadzie tylko wspomniane, bo żadne powszechne media nie odważyły na dokładniejszą analizę tego co tam się wydarzyło.

Po "Gotcha Journalism", gdzie p. Mariusz mówił JAK JEST, TVN usunął film z wywiadem przez telefon komórkowy. Moim zdaniem podobny los czeka również ten materiał, dlatego wrzucam. Szkoda byłoby aby 'znikło z internetów' Na szczęście jeszcze widocznie sobie sprawy nie zdali, że sami szkodzą swojej reputacji robiąc takie materiały

Polecam całe, p. Bosak wykazał się niezłym opanowaniem, przygotowaniem i do tego nie dawał sobie narzucać co chwilę to innych tematów. Pocisk z redaktorzyny Morozowskiego. Po tym materiale mają mój miecz!

Zgłoś
Avatar
teken 2013-06-15, 13:37 1
tds1974 napisał/a:

Bosak stara się przyczepić gdzie się da. Pamiętam jak niedawno tańczył w TVN-ie w Tańcu z Gwiazdami. Teraz wszedł w struktury RN. Typowy polityk. Jak trzeba będzie, pójdzie w paradzie gejowskiej. Rzygać się chce na jego widok.


lets hate begin.
3
2
1
.
.
.
Zgłoś
Avatar
Bronua 2013-06-15, 13:38
Bosak zgniótł go jak robaka, brawo
Zgłoś
Avatar
ufoludek 2013-06-15, 13:40
Taka mała uwaga. Marian Kowalski nie jest z KNP, tylko z ONR.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-06-15, 13:58
Mówi mądrze, nie daje się sprowokować i zbić z tropu. Już wiecie dlaczego nie jest często zapraszany do tv? Co do pana redaktorka nie wypowiem się nawet
Zgłoś
Avatar
rabson 2013-06-15, 14:18
Kurwa napisałem zajebiście długi komentarz i sadistic zrobił mnie w chuja bo sie kurwa powiesił.... i tak samo nas dymają co dzień....

Jak takie tępe pizdy jak Richardson mogą być narzędziem opiniotwórczym w tym kraju?!!? no kurwa kto ją w ogóle do dyskusji zaprosił??? Polaków na emigracji traktuje sie na równi z innymi obywatelami? Jak sie jedzie z legitymacją dziennikarską w klimatyzowanej limuzynie to może i tak jest... do chuja walca tak sie wkurwiłem, że chyba sraczki zaraz dostane.... Głupie tępe strzały nie potrafiły ani jednego konkretnego argumentu na swoję zdanie przytoczyć :/ No, ale tak, przed telewizorem siedzi podstarzałe towarzystwo, które już nie ma siły myśleć bo tyle lat zapierdalali żeby tu w ogóle dało sie żyć i łyka wszystko jak młody pelikan....

Ide sie najebać, bo pogoda piękną, a "w Polsce da sie żyć" :/ i stać mnie na 15 razy mytą karkówke i 4pak tyskiego z biedry za 9,5 :/
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-06-15, 14:19 1
Jeden z waszych narodowców ostatnio młotkiem walczył o jedność razy na dworcu w Katowicach. Na szczęście policja go ujęła.
Zgłoś
Avatar
blezio 2013-06-15, 14:24
Pan Bosak na prawdę bardzo sensownie mówi. A pan redaktor już po pierwszej wymianie zań zrobił z siebie idiotę, później tylko bardziej się pogrążał, hehe.
Zgłoś
Avatar
konrad3112 2013-06-15, 14:25
Pięknie wygrał z nim poziomem wypowiedzi. Bardzo dobrze, że do głosu dochodzą młodzi, ogarnięci ludzie! Macie mój głos na następnych wyborach.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-06-15, 14:29 4
Okrągły stół to była tylko przykrywka. Ludzie ze starego układu bezboleśnie "zmienili" stronę konfliktu. Cała dzisiejsza polityka to ludzie z układu. Ludzie którzy układowi i komunizmowi coś zawdzięczają. Zamiast ich rozliczyć z tego co robili w PRL dopuszczono ich do władzy. Władza skostniała. Władza jest oderwana od rzeczywistości i dopóki czegoś się z tym nie zrobi będzie coraz gorzej. Polska stanie się marionetką. Usłużnym wasalem gejów z Brukseli i Kremla.

Teraz walczy ze sobą pokolenie dzieci i wnuków byłych ubeckich prominentów z dziećmi i wnukami "leśnych bandytów" jak ich całkiem niedawno nazywano. Ciekawostką jest fakt gdzie te dzieci ubeków się znajdują. No właśnie. Dzierżą wysokie i wpływowe stanowiska w polskiej polityce. Pracują w opiniotwórczych mediach (Wojewódzki albo Lis) oraz tworzą stado lemingów które tymi mediami są zachłyśnięte. Oni są tak umoczeni w układzie, politycy, celebryci i inne znane osoby, że nie mogą sobie pozwolić na przegraną. Dla nich to będzie oznaczało koniec. Koniec karier, koniec lekkiego życia, a czasem i koniec wolności, jeśli brać pod uwagę to co niektórzy mogą mieć za uszami. Dlatego walczą, starają się ośmieszyć bo zdają sobie sprawę, że od zwycięstwa zależy ich życie.

Jeśli do władzy dojdzie coś z poza układu PO, PiS, SLD, RP czy PSL, to będzie oznaczało ujawnienie szamba w jakim ten układ się taplał. Bez tego Polska zawsze będzie wasalem ościennych mocarstw.
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2013-06-15, 14:47
Bosak, Zawisza, jeszcze niech zrobią sojusz z ONR i NOPem...tyle ścierwa w jednej formacji dawno nie widziałem. Oczywiście RP ma moje poparcie! Pozdrawiam Sadole!
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-06-15, 14:48
No muszę powiedzieć że ładnie prawi, Lecz świnie do koryta go niestety nie dopuszczą.
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-06-15, 14:50 1
Potwornie mądry, opanowany, elokwentny młody chłopak

On, Cejrowski, Korwin, Max Kolonko....zapłaciłbym im za opiekę nad naszą kochaną Polską.
Zgłoś
Avatar
Ceryni 2013-06-15, 14:59
Ale mu kutas kurwa przerywa w kolko. Widzi, ze mu nie idzie to zaczyna przerywac kilka sekund po zadaniu pytania.
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-06-15, 15:00
Cytat:

http://pl.wikipedia.org/w...ga_Narod%C3%B3w


@Libertinus czyli jest powód żeby się nie integrować w państwie w którym się mieszka.

Może ktoś wpadnie na pomysł, żeby na śląsku historii w języku niemieckim się uczyć?
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2013-06-15, 15:21
Chłop go zmiażdżył
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie