18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ruch Narodowy i rzetelność TVNu
S................d • 2013-06-15, 10:16
Witam,

Ostatnio było coś mówione o kongresie Ruchu Narodowego. W zasadzie tylko wspomniane, bo żadne powszechne media nie odważyły na dokładniejszą analizę tego co tam się wydarzyło.

Po "Gotcha Journalism", gdzie p. Mariusz mówił JAK JEST, TVN usunął film z wywiadem przez telefon komórkowy. Moim zdaniem podobny los czeka również ten materiał, dlatego wrzucam. Szkoda byłoby aby 'znikło z internetów' Na szczęście jeszcze widocznie sobie sprawy nie zdali, że sami szkodzą swojej reputacji robiąc takie materiały

Polecam całe, p. Bosak wykazał się niezłym opanowaniem, przygotowaniem i do tego nie dawał sobie narzucać co chwilę to innych tematów. Pocisk z redaktorzyny Morozowskiego. Po tym materiale mają mój miecz!

Zgłoś
Avatar
remas122 2013-06-15, 15:43
Zgadzam się kilkoma tezami głoszonymi przez narodowców, jednakże mojego głosu nie otrzymają. Mówcie co chcecie o zagrożeniu islamem, reżimem UE, multikulturą (również uważam to za istotne "problemy), aczkolwiek po prostu boję się dopuścić ludzi o poglądach stricte narodowych to władzy. Mieliśmy już duże ruchy narodowe, odwołujące się, wtedy do zagrożenia magnatami żydowskimi, teraz mamy odwołania do radykalnych islamistów. Przypomnę do czego lata 1920 + i wzrastanie w siłę narodowców doprowadziło na końcu - II Wojny Światowej i masowej zagłady w/w społeczności żydowskiej. Nie, zdecydowanie obawiam się powtórki z historii.
Zgłoś
Avatar
Bob258 2013-06-15, 15:50
Nadzwyczaj zręcznie udało się wyjść Bosakowi w rozmowie z redaktorem. Do 12 minuty nie dał sobie wejść na głowę, odpowiadał szybko, trafnie, potrafił przedstawić swoje racje w sposób na tyle wyważony, że nawet osoby o innych poglądach mogły docenić jego intelekt i prezencję. Tacy są najbardziej niebezpieczni dla establishmentu w dyskusji na wizji. Pytanie czy nie wypadł za dobrze , bo kto teraz zaprosi takiego wiedząc, że piłeczka zostanie odbita szybko i skutecznie.

Łyżka dziegciu w beczce miodu- zawiało polityczną zagrywką po obu stronach (sławne nie znam się ale się wypowiem) pod koniec programu, kiedy zaczęto nawiązywać (tworzyć własną wersję) do historii religii.

Ogólnie brawa, być może pojawi się jakaś ciekawa alternatywa na naszej zabetonowanej scenie politycznej.
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-06-15, 16:06
Bosak to mistrz opanowania. Juz po 4 minutach mozna dostac pierdolca od tego wpierdalania sie w co drugie slowo. Redaktor na kolanach, skompromitowal sie bardziej niz czerwony olo z choroba filipinska.

Turecka dzielnica w Berlinie? Ciekawe ktora? Neukölln, Wedding? Tam raczej nie mieszkaja sympatyczni ludzie. On tak widzial turecka dzielnice jak ja walesaka brazylijskiego co szachade wymawia.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-15, 16:09
solteck napisał/a:


@Libertinus czyli jest powód żeby się nie integrować w państwie w którym się mieszka.

Może ktoś wpadnie na pomysł, żeby na śląsku historii w języku niemieckim się uczyć?



Co ma jedno z drugim wspólnego? Czy my napadliśmy na Litwę i w ten sposób powstała Rzeczpospolita Obojga Narodów? Niemcy Śląskiem i innymi obecnym woj.na zachodzie Polski "zapłacili" za wojnę.Przesunięci granic ze Wschodu na Zachód "zawdzięczamy" Rooseveltowi i Churchillowi i ich polityce ustępstw na rzecz ZSRR i Stalina. Stalin, Roosevelt i Churchill - 3 dyktatorzy - bo tylko dyktator decyduje o losie słabszego(w tm przypadku o Polsce) bez jego zgody. Mało tego Churchill z Rooseveltem cały czas robili w chuj Polaków i im wmawiali, że stoją za nami murem i NIGDY nie zgodzą się na zaproponowaną zmianę granic przez Stalina. Granicą tą jest dziś nasza wschodnia granica Polski.
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-06-15, 16:18
Turcy są zmodernizowani i to jest zasługa Kemala Mustafy, a nie Ataturka. Żeby nie było, wiem, że Ataturk to jego przydomek, który oznacza "ojciec wszystkich turków". To po prostu razi uszy. To tak jakby mówić, że niemcy stali się na początku XX w. szwonistami, bo im kazał fuhrer. Szowinistów zrobił z nich adolf hitler (specjalnie piszę małymi literami), a nie fuhrer.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2013-06-15, 16:48 2
Podziwiam pana Bosaka, że go qrwica nie wzięła.
Rzetelność TVN-u ... że co?

Porównywanie sytuacji Polaków na Litwie z ciaptymi to p*erdolenie i nie będę się do tego odnosił.

I jeszcze tylko takie ogólne przemyślenia.

Jak ja to "kocham". Niby walczycie z lewctwem i TVNem a ich największego bubla łykacie bez popitki.

Bo oczywiście kto to jest odpowiedziawszy za stan państwa po latach rządów władzy platformersko-ludowej?

Oczywiście Kaczyński...

Bo rządząc wcześniej przy dwóch chwiejnych koalicjantach, przez niepełną kadencję, powinien przewidzieć i naprawić wszystko co było jest i będzie zepsute.

A jak się kogoś spytasz co ci w PiS-ie przeszkadza, to po kilku głupkowatych odpowiedziach powie "Kaczyński". A dlaczego? "A tak jakoś mnie denerwuje."

A mi tam się podobał wysoki wzrost gospodarczy. Walka z korupcją. Obniżanie podatków. Mały dług publiczny. Systematyczne budowanie pozycji Polski w oparciu o region, a nie wystawianie pupy na zachodnie poklepywania. I Biały Orzeł zamiast czekoladowego dziwoląga.
Zgłoś
Avatar
kmalina 2013-06-15, 16:59 1
@up jaki wysoki wzrost gospodarczy?? za kaczki?? kiedy?? 6 lat minęło i ludzie pozapominali a młodzi mieli wtedy to w dupie co się działo. Kibole teraz pozapominali jak ich kaczka tępił, jak psy mogły wtedy łatwiej karać. Ech... jak Narodowcy (pseudo patrioci) dojdą do władzy to tylko patrzeć i płakać pozostanie. Rozpier.. wszystko i znowu ktoś będzie musiał sprzątać. Taka dziwna sinusoida.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2013-06-15, 17:05
kmalina napisał/a:

@up jaki wysoki wzrost gospodarczy?? za kaczki?? kiedy?? 6 lat minęło i ludzie pozapominali a młodzi mieli wtedy to w dupie co się działo. Kibole teraz pozapominali jak ich kaczka tępił, jak psy mogły wtedy łatwiej karać. Ech... jak Narodowcy (pseudo patrioci) dojdą do władzy to tylko patrzeć i płakać pozostanie. Rozpier.. wszystko i znowu ktoś będzie musiał sprzątać. Taka dziwna sinusoida.



Wg danych GUS w pierwszym kwartale 2007 roku wzrost PKB osiągnął 7,4%, podczas gdy w roku 2005 wzrost PKB wynosił zaledwie 3,6%.
Zgłoś
Avatar
m................h 2013-06-15, 18:08
Raz, Dwa, Trzyyy... Samobójcy ! Przyjdzie dzień, że znowu ktoś popełni "samobójstwo" za pewne słowa, za pewne sukcesy.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-06-15, 18:34
AHAHAHA_NO, serio?
Wysoki wzrost gospodarczy? No tak, bo ciężko o niego przy światowej hossie..

Walka z korupcją? No tak, bo taki pierwszy z brzegu minister Lipiec, to pewnie niewinny..

Obniżanie podatków? No ok, tu się zgodzę, obniżyli kilka, ale jakoś radykalne to nie było..

Mały dług publiczny? WTF? Kaczor mimo dużego wzrostu gospodarczego, jak sam zauważyłeś i tak miał deficyt budżetowy, czyli jednak zwiększał ten dług publiczny.

Systematyczne budowanie pozycji Polski w oparciu o region, a nie wystawianie pupy na zachodnie poklepywania?
To jakiś żart? Agresywna polityka w stosunku do Niemiec i Rosji, bo przecież Polska jest taka potężna? Wazeliniarstwo wobec USA?

I Biały Orzeł zamiast czekoladowego dziwoląga? No tak, Biały Orzeł sprzedany w momencie podpisania przez Kaczora i PiS traktatu lizbońskiego.

Zajebisty ten PiS był, nie ma co.

Ps Aaa i do tego można dopisać lizanie dupy żydom. Sprawa Jedwabnego za Kaczora jako ministra sprawiedliwości, Hanuka w Pałacu Prezydenckim, czy Muzeum Żydów w Warszawie.

Odpowiesz na to?
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-06-15, 18:56
Nie wiem czy ktoś to wcześniej napisał, ciężko mi było wszystko przeczytać (mimo wszystko uważam że większość komentarzy jest na poziomie). Warto jednak zaznaczyć że między JKM a Ruchem Narodowym powstały pewne spięcia. Cytuję wpis z blogu:

Kod:
Czy Korwin-Mikke chce rozbić ruch narodowy?<br> <br>  Tak, Korwin-Mikke chce rozbić ruch narodowy! Chcę rozbić ruch narodowy – bo jeśli nie powstaną partie narodowo-liberalna (jak przedwojenne Stronnictwo Narodowe, ze śp.Romanem Dmowskim i takimi tuzami ekonomii jak śp.Adam Heydel, śp.Roman Rybarski i śp.Edward Taylor) i partia narodowo-socjalistyczna (jak przedwojenne ONR-ABC, ONR-”Falanga” czy „Grupa Kowalskiego-Giertycha”, z hasłami populistycznymi) - to ruch narodowy będzie sparaliżowany, jak przed wojną, wewnętrznymi zasadniczymi sporami – a skończy się i tak (jak przed wojną....) zmarginalizowaniem i rozpadem.<br> <br> Zresztą nie wiadomo, czy w ogóle powstanie.<br> <br> Ruch narodowy to wielka siła. I musi być zagospodarowana z sensem.<br> <br> Jeśli w Sejmie będą dwie partie narodowe - w sprawach gospodarczych głosujące przeciwnie, ale w zasadniczych dla Narodu sprawach głosujące razem – to będzie rozwiązanie sensowne. „Partia Narodowa” głosująca raz tak, raz tak, a raz wzywająca do kompromisu – to kompromitacja.


Sądzę że ostatnie zdanie powinno być przestrogą dla Ruchu Narodowego bądź dobrą radą, bo jednak stanowią coraz większą i znaczącą siłę polityczną i mogliby wiele zmienić. Szkoda byłoby zobaczyć późniejsze problemy.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2013-06-15, 19:28
@Pater patriae

w tej chwili nie mam czasu, ale jak go znajdę to odpowiem

Mortal Kombat!
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-06-15, 19:51
Jad Kiełbasiany napisał/a:

Widziałem to w tv. No kurwa nie mogłem usiedzieć na miejscu z nerwów. Że też ludzie przychodzą do tefałenowskich programów, skoro i tak wiadomo, że nie mają co liczyć na kulturalną i merytoryczną wymianę słów. Co do poziomu Morozowskiego się nie wypowiem, bo nie sposób ująć to w słowa. Imbecylizm i dno dziennikarskie. Btw. Bosak zapowiada się na naprawdę niezłego polityka, na którego nie bałbym się oddać swego wyborczego głosu. Dla osób, które nazywają RN ruchem faszystów czy też nazioli, kij w oko. Polecam obejrzeć cały kongres, bo naprawdę warto. Ziemkiewicz, Michalkiewicz, Marian Kowalski z KNP, Zawisza, Bosak... Coś się zaczyna dziać w tym kraju


A może o to właśnie chodzi, że by cię wkurwić?
Jakby pokazali Ruch Narodowy w TVN, jako przykładna partia, która "uratuję Polskę " to też byś tak za nią wojował? A no tak zapomniałem jakby kibice powiedzieli, że te.fał.en jest OK i głosujemy na RN to zaraz byś leciał do urny
Zgłoś
Avatar
plackie 2013-06-15, 20:37 1
nie rozumiem tego lewicowego myślenia gdzie, nie przeszkadza im muzułmańskie religijne podejście do życia i władzy a tak potępiają religię chrześcijańską. co za nielogiczny światopogląd to całe lewactwo..
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-15, 21:34 2
Samudaripen_Porajmos napisał/a:


A może o to właśnie chodzi, że by cię wkurwić?
Jakby pokazali Ruch Narodowy w TVN, jako przykładna partia, która "uratuję Polskę " to też byś tak za nią wojował? A no tak zapomniałem jakby kibice powiedzieli, że te.fał.en jest OK i głosujemy na RN to zaraz byś leciał do urny



że by

żeby, przykładną partię, uratuje,

a tak ogólnie to pierdolisz głupoty - tefałen to lewacka tuba propagandowa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie